Tak sem tak zkusil tuknout na policko s krizkem a hle...ja muzu zrejme cistit forum vod vasich vyplodu neni to skvely... schvalne pokus:
napiste sem nekdo nakou kravinu ja zkusim smaznout
mozna to bude tim ze WB status na forum ma nastavyno aby moh mazat prispevky to by ale asi nemel