1. Absolutní pauza byla tříměsíční.Aulus wrote:Je pravda, že se do toho některým lidem z DM týmu nechtělo a sám do toho taky jít nikdo nechtěl - toť k oné záležitosti podtemno/povrch. Pokud se najde zájem mezi hráči, ale ne mezi DM, je to hodně složité. Osobně si nejsem jistý, jak se tohle dá řešit.Derken- wrote: Já vím... ale je smutný, že na to není čas už víc jak rok. Ono to pak totiž vypadá, že na to spíš někdo to, než že by nebyl čas. Rok se to celý dělalo a už déle než rok se čeká na odezvu, která byla nejednou slíbená. Nemluvě o tom, že se s tim vlastně nehnulo ani na jedné straně. Jak v podtemnu, tak na povrchu.. Ale o tom už jsme mluvili že
Co se týká toho roku, je to velice relativní. Všichni víme, že po Tartenu tu byla asi půl roční pauza v jakékoli aktivitě, takže bych ten rok změnil spíš na půlrok. Když ještě vezmu v úvahu, že před Tartenem tady bylo DM, které hrálo výhradně s Podtemnem, tak je otázka, proč se to neuskutečnilo už tehdy? A poslední dva/tři měsíce? Bohužel je stav takový, že mi na opakované dotazy nikdo neodpovídá. Zkusím s tím ale něco udělat a napsat na ICQ, když na foru odezva není.
2. Bahnák to s námi neodehrál, protože potřeboval oraz po tom všem co s námi odehrál. A potřebovali jsme ho všichni.. neklesla aktivita jenom jeho, ale téměř všech hráčů Zau'ndar zhruba o 30-50%, hráli jsme pořád dost, ale už to nebylo 5 hodin denně.
3. Pokud se do toho DM týmu nechtělo, tak ta možnost vůbec neměla vzniknout (ani následky, ani to co máme dostat).. nebo DM tým sázel na to, že nebudem schopni zajít až tak daleko a dokončit to? Takhle jsme obětovali beze srandy stovky hodin plněním všech těch Q a věcí okolo a je z toho nic. A to jsme byli úspěšní...
Edit: Nebudu psát nic. Odnesli jsme si z toho spoustu zábavy, ale byla to i hra o nervy. Některé postavy na tom dokonce expově ztratili (což sice časem dohnaly, ale stejně). Ale všechno to mělo nějaký vyšší cíl nad kterým je stále jen otazník. A to jsme do puntíku splnili vše.