World of Tanks
Re: World of Tanks
Tak jsem se konečně dohrabal ke svému prvnímu devítkovému stroji VK4502 (P) Ausf. B (díky Rofe za zmínku o té akci s premiákem, málem bych si toho ani nevšim
). Oproti jeho předchůdci vzala svižnost za své, ale zase se výrazně přidalo na pancíři a odolnosti (čelní pancíř je jen o málo slabší než u Tigra P, ale o poznání lépe tvarovaný, boční docela zesílil a kapitolou pro sebe je věž, která i nevylepšená je oplácaná výrazněji lépe než celý zbytek stroje). Tento tančík taky disponuje opravdu velmi kvalitním kanónem (jen to bude docela fuška se k němu dostat, stejně jako nakonec postoupit na Mause).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: World of Tanks
Tudle jsem tu zminoval infantilní japonský anime seriál Girls und Panzer. Tak jsem se do toho zakoukal, je to dobrá kravinka! hehe. Nemusí se u toho přemýšlet. Jen mě někdy dostávaj ty bojové taktiky a ovládání tanku co tam je.... nebo třeba na růžovo natřený m3 lee.
V osmé epizodě byla pak taková pěkná hudební vsuvka...
http://www.youtube.com/watch?v=OLoY_vtLdVY
Ale varuju
je to dobrá blbost...
V osmé epizodě byla pak taková pěkná hudební vsuvka...
http://www.youtube.com/watch?v=OLoY_vtLdVY
Ale varuju
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Tak se taky pochlubím, první trpasličí VIII tier je na světě. Jestli ten TIGER II nebude tak dobrej, jak jsi Molyšáku psal, tak uvidíš. 
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: World of Tanks
Já už ho mám komplet vyzkoumanej a jedu na E-75 a neboj Theogile! Je to fakt nářezovej tank! Jen to chce dělo lepší než z tigera jedničky a věž. Když máš nej motor tak je ten tank i celkem svižnej. Opravdu si nestěžuji. Na čele celkem slušně cinká.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Muhehe, jak jsi poznal jaký na něm mám dělo?Molly23 wrote:Já už ho mám komplet vyzkoumanej a jedu na E-75 a neboj Theogile! Je to fakt nářezovej tank! Jen to chce dělo lepší než z tigera jedničky a věž. Když máš nej motor tak je ten tank i celkem svižnej. Opravdu si nestěžuji. Na čele celkem slušně cinká.
Pásy, věž, 2x dělo, motor
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: World of Tanks
DMG základního děla je pro svůj tier nedostatečný. Minimálně vyzkoumat druhé dělo. Budeš mít slušný DMG a slušnou penetraci. Prvně ale vyzkoumej pásy, pak věž. Ta věž je hodně důležitá. Jinak motory se idálně zkoumají už na tigeru 1.
Já šel první do děla a musel jsem furt nadávat na věž, navíc tank byl líný. Ted mám ale opancéřovanou mrchu s dobrou penetrací, co se umí celkem svižně pohybovat. Horší je ale to, že za náboj platím 1000 creditů. Jedná se už o tank, který prostě těžko vydělává. S tím se ale na tomhle tieru musíš smířit.
Já šel první do děla a musel jsem furt nadávat na věž, navíc tank byl líný. Ted mám ale opancéřovanou mrchu s dobrou penetrací, co se umí celkem svižně pohybovat. Horší je ale to, že za náboj platím 1000 creditů. Jedná se už o tank, který prostě těžko vydělává. S tím se ale na tomhle tieru musíš smířit.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
To je mi jasné na vydělávání jsou jiné zrůdnosti jako třeba Bahňákův oblíbený vrhač popelnic KV-1.
Konečně jsem viděl ale některé X tanky a stálo to za to. (některé jsem viděl i více než 10 sec.
)
Konečně jsem viděl ale některé X tanky a stálo to za to. (některé jsem viděl i více než 10 sec.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: World of Tanks
Strašně mi vadí že si nemůžu nějaký tank koupit vícekrát.
Re: World of Tanks
Protože mě šíleně baví T50 ale moc rychle je po něm a ty další tanky mě nebaví tak musím čekat....
Re: World of Tanks
Tak mu pořiď ještě staršího bratříčka T-50-2 ať jsou na to bobci dva.
Případně se koukni i po jiných než ruských scoutech, každej národ nějakého má (teda až na brity, tam bych kecal), osobně se mi líbili ty rychlé AMXka od Frantíků.
Jo a díky RoFe, jseš náš záchranný radar premiáků zdarma.
EDIT: Zadávám heslo až dnes a koukám že se aktualizuje patch. Hledám na webu a narážím na toto:
Případně se koukni i po jiných než ruských scoutech, každej národ nějakého má (teda až na brity, tam bych kecal), osobně se mi líbili ty rychlé AMXka od Frantíků.
Jo a díky RoFe, jseš náš záchranný radar premiáků zdarma.
EDIT: Zadávám heslo až dnes a koukám že se aktualizuje patch. Hledám na webu a narážím na toto:
Pokud jsem to dobře pochopil, tak až pak stáhnu patch tak budu mít akoro dva dny premiáku zdarma...?Abychom mohli spustit novou verzi hry, herní portál bude nedostupný z důvodu údržby od 05:00 SEČ do 11:00 SEČ, ve středu, 12. prosince. Herní portál bude nedostupný od 05:00 SEČ do 06:30 SEČ.
Hráči, kteří mají aktivní prémiový účet, budou kompenzováni jedním dnem prémiového účtu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
Hehe za málo, já ted tanky moc nehraju, páč pařím LoLko, ale občas na web mrknu.
Jinak když chceš scouta, tak doporučuju ty frantíky jak píše Bahnák. Prokousat se přes ty první 4 pomalé plečky na rychlé ELC AMX a pak AMX 12t a pak je to sranda
.
U těch lepších AMX se mi hlavně líbil ten zásobník, někam přifrčíš vystřílíš 6 střel behem chvilky a pokud žiješ, tak zase zmizíš. Těch artyn co tak padlo.
Jinak když chceš scouta, tak doporučuju ty frantíky jak píše Bahnák. Prokousat se přes ty první 4 pomalé plečky na rychlé ELC AMX a pak AMX 12t a pak je to sranda
U těch lepších AMX se mi hlavně líbil ten zásobník, někam přifrčíš vystřílíš 6 střel behem chvilky a pokud žiješ, tak zase zmizíš. Těch artyn co tak padlo.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
U mě ze skautů osobně vede ta T-50-2
Ta mrcha totiž akceleruje i do kopce
Ta mrcha totiž akceleruje i do kopce
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
Jakou to udělá rychlost na rovině? Občas mě na těch scoutech štve, že přejedeš hroudu, vykopne tě to do nebe a je po pásu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: World of Tanks
Náš T-50-2 zvládá kolem 80km/h, zbytek scoutů cirka kolem 60-75, nevím přesně, na wikině jsou přesná čísla.
Ono i dost záleží co všechno je na tanku našroubováno a každé kilo u scouta jde poznat.
Jinak to s těmi pásy bolí no, aneb proč hodně hráčů bylo po patchi který přinesl do hry novou fyziku naštváno.
Stačí ale znát mapu + detaily terénu a je vyhráno.
Jinak hra mi při logu napíše něco o řetězci že není správný, jsem v tom sám a nebo má někdo totožný problém?
Ono i dost záleží co všechno je na tanku našroubováno a každé kilo u scouta jde poznat.
Jinak to s těmi pásy bolí no, aneb proč hodně hráčů bylo po patchi který přinesl do hry novou fyziku naštváno.
Stačí ale znát mapu + detaily terénu a je vyhráno.
Jinak hra mi při logu napíše něco o řetězci že není správný, jsem v tom sám a nebo má někdo totožný problém?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
