Šifter
Re: Šifter
Vzhledem k tomu, že na shiftera potřebuješ druida, tak nic moc. A jestli v kombinaci shiftera/defendra/druida se dá postavit použitelný build, to netušímkokosak wrote:Hej, buildaři, současný a minulý šiftři, jak se na Thalce jede s šiftěním? Je mi jasný, že shifter/dwaren defender, co stopne v proměně do risen lorda 50 dmg z každý rány se tu asi nepostaví, ale co jinak?
Ale na netu je návod, jak na shiftera na Thalii
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Šifter
Sopa je špatnýho na drujdoj?Barbar321 wrote: Vzhledem k tomu, že na shiftera potřebuješ druida, tak nic moc.
Koukal sem na to, co napsal šaman, ale jako dlouholetýmu hráči měňavců mi to nedalo nic novýho. Šlo mě spíš o to, jestli se na thalce dá s měňavcem slušlě tlapkat dunžny, nebo jestli je to naprd.Barbar321 wrote:Ale na netu je návod, jak na shiftera na Thalii
PUF!
Re: Šifter
Pokud si nedáváš vysoké cíle a bereš max lvl okolo 23 lvl tak bych jel na epickou gargoylu....
Má to pohlcení 25/7 a 25 tupé.
Má to pohlcení 25/7 a 25 tupé.
Re: Šifter
Až na to, že užužlat cokoli gargoylou je na věky
Radši jet na kostřivce s redukcema a vampyrickou regenerací.... a doufat, že člověka nelapne inkvizice 
PUF!
Re: Šifter
Nestavíme PB ale zajimavý char...
Mám návrh jak upravit shiftera aby byl použitelný, a dala by se nasadit rovnou bez nějakých relevlů....
Přidat mu možnost používat libovolnou zbraň - tedy vzít si na libovolnou zbraň zaměření a featy..
Mám návrh jak upravit shiftera aby byl použitelný, a dala by se nasadit rovnou bez nějakých relevlů....
Přidat mu možnost používat libovolnou zbraň - tedy vzít si na libovolnou zbraň zaměření a featy..
Re: Šifter
Nevím, ale mám druida/shiftera na 19-tém lvl a bojí se i zlobrůkokosak wrote:Sopa je špatnýho na drujdoj?Barbar321 wrote: Vzhledem k tomu, že na shiftera potřebuješ druida, tak nic moc.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Šifter
Co se týká PB - na druidovi je špatný to...že na Thalii je jen dvojpovolání, takže k šifterovi nic jinýho než druida nevemeš. Asi nejhorší je, že druid neudělá neprůstřelnou odolnost na Sražení => v první linii kde se sráží končí. Sejvy taky nemá moc velký => v první linii, kde se čaruje končí. Nemá uncany dodge => v první linii proti více protivníkům...končí
. Prostě na Thalii jsou NPC stavěná proti specializovaným hi-AB, hi-AC a hi-Save postavám a šífter bez trojpovolání není schopen proti těmhle (pro něj) přesíleným NPC schopen být rovnoceným soupeřem.
Pokud vytáhneš lvly druida (na 20-21), máš pak přístup k jeho kouzlům (některá nejsou slabá), takže se šikneš do party, ale...je jich málo a ty co si musí házet na DC jsou slabé, protože NPC si PC sejvy obvykle sejvují.
Co se týká RP - *zaloví v paměti* šifteři na Thalce jsou, byli a budou...vzácní. Nejprofláklejší je "druidí" cesta - aka upgrade druidů souznění s přírodou, atd. + jsou tu i jiné možnosti - osobně jsem dřevoláskomilku
hrát nechtěl, tak mi u DG prošla v rámci nastavení Thalie cesta skrze "genetiku"
.
Mno a co se týká psýché a charakteru. Jakýkoli charakter se dá hrát jakýmkoli povoláním...i s WMkem
. Na to nepotřebuješ šiftera. Ale přece nebudu starýho orla jako ty učit létat nad RP krajinou
.
Pokud vytáhneš lvly druida (na 20-21), máš pak přístup k jeho kouzlům (některá nejsou slabá), takže se šikneš do party, ale...je jich málo a ty co si musí házet na DC jsou slabé, protože NPC si PC sejvy obvykle sejvují.
Co se týká RP - *zaloví v paměti* šifteři na Thalce jsou, byli a budou...vzácní. Nejprofláklejší je "druidí" cesta - aka upgrade druidů souznění s přírodou, atd. + jsou tu i jiné možnosti - osobně jsem dřevoláskomilku
Mno a co se týká psýché a charakteru. Jakýkoli charakter se dá hrát jakýmkoli povoláním...i s WMkem
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Šifter
Jo, to sem potřeboval vědět
Zajímavej charaktér a RP dokážu fakt splodit sám
Jo, jinak tohle je podle mě velmi zajímavej šifterskej změn, kterej z NWN šiftra dělá DND šiftra: http://nwvault.ign.com/View.php?view=sc ... il&id=3453
Tedy, žádná předdefinovaný tvary, ale vidim potvoru + potvora splňuje kritéria levelu a druhu podle mýho šifterskýho levelu = naučim se proměnu do konkrétní potvory = můžu ji používat. Technicky se zkopíruje vzhled a tušim kůže a drápy potvory. Šifter tak (podle mýho) neni tak silnej v boji, ale je verzatilní jak prase a po RP stránce nezastavitelnej. Jde kolem prasečince, promění se ve vepře. Jde kolem stráží - puf a je z něj stráž v uniformě
Určitě to chcete implementovat *používá džedájskej trik na kucika*
Jo, jinak tohle je podle mě velmi zajímavej šifterskej změn, kterej z NWN šiftra dělá DND šiftra: http://nwvault.ign.com/View.php?view=sc ... il&id=3453
Tedy, žádná předdefinovaný tvary, ale vidim potvoru + potvora splňuje kritéria levelu a druhu podle mýho šifterskýho levelu = naučim se proměnu do konkrétní potvory = můžu ji používat. Technicky se zkopíruje vzhled a tušim kůže a drápy potvory. Šifter tak (podle mýho) neni tak silnej v boji, ale je verzatilní jak prase a po RP stránce nezastavitelnej. Jde kolem prasečince, promění se ve vepře. Jde kolem stráží - puf a je z něj stráž v uniformě
Určitě to chcete implementovat *používá džedájskej trik na kucika*
PUF!
Re: Šifter
Tohle mě taky napadlo, bohužel problém je že lvl NPC neodpovídá její síle.... Pak by bylo značně nepraktické proměnovat se do cizích hráčů... obchodníků... stráží.... bossů.... atd...
Podle mě - pokud by se předělávaly proměny tak pořád budou předdefinovány ale budou podle reálných monster světa.... shifter by měl mít možnost zaměřit se na zbraň libovolné proměny a proměny by měli mít různé schopnosti nekonečně krát za den ovšem s menším účinkem (caster levelem a výrazně menším TO) než původní povolání s danou schopností.
Podle mě - pokud by se předělávaly proměny tak pořád budou předdefinovány ale budou podle reálných monster světa.... shifter by měl mít možnost zaměřit se na zbraň libovolné proměny a proměny by měli mít různé schopnosti nekonečně krát za den ovšem s menším účinkem (caster levelem a výrazně menším TO) než původní povolání s danou schopností.
Re: Šifter
Já vim, no. A taky spousta věcí, co by šifter pravidlově neměl dostat jsou technicky navázaná třeba právě na tu kůži/drápy a jiný, co by dostat měl tam naopak nejsou a řeší se přes itemy.
Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi
Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi
PUF!
Re: Šifter
Myslím, že podobné proměny se už řešily. Nejspíš budou někde v koši. Výsledek byl řekl bych finálně zamítnut.kokosak wrote: Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Šifter
Hehe to by se mě taky líbilo =)kokosak wrote:Já vim, no. A taky spousta věcí, co by šifter pravidlově neměl dostat jsou technicky navázaná třeba právě na tu kůži/drápy a jiný, co by dostat měl tam naopak nejsou a řeší se přes itemy.
Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi
Re: Šifter
Přesně tak - bylo to (řekl bych že rozumně) zamítnuto. By to bylo z RP hlediska příliš terminátorské a/nebo diskriminující - jen blázen (a tím Ambit není) by si tu nechal běhat nekontrolovatelné "cosi", co se změní do čehokoli na co se podíváBarbar321 wrote:Myslím, že podobné proměny se už řešily. Nejspíš budou někde v koši. Výsledek byl řekl bych finálně zamítnut.kokosak wrote: Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín