Šifter

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Šifter

Post by kokosak »

Hej, buildaři, současný a minulý šiftři, jak se na Thalce jede s šiftěním? Je mi jasný, že shifter/dwaren defender, co stopne v proměně do risen lorda 50 dmg z každý rány se tu asi nepostaví, ale co jinak?
PUF!
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Šifter

Post by Barbar321 »

kokosak wrote:Hej, buildaři, současný a minulý šiftři, jak se na Thalce jede s šiftěním? Je mi jasný, že shifter/dwaren defender, co stopne v proměně do risen lorda 50 dmg z každý rány se tu asi nepostaví, ale co jinak?
Vzhledem k tomu, že na shiftera potřebuješ druida, tak nic moc. A jestli v kombinaci shiftera/defendra/druida se dá postavit použitelný build, to netuším :(

Ale na netu je návod, jak na shiftera na Thalii
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Šifter

Post by J.F.Payne »

Drž při hraní druida shift. Pak to bude shifter.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Šifter

Post by kokosak »

Barbar321 wrote: Vzhledem k tomu, že na shiftera potřebuješ druida, tak nic moc.
Sopa je špatnýho na drujdoj?
Barbar321 wrote:Ale na netu je návod, jak na shiftera na Thalii
Koukal sem na to, co napsal šaman, ale jako dlouholetýmu hráči měňavců mi to nedalo nic novýho. Šlo mě spíš o to, jestli se na thalce dá s měňavcem slušlě tlapkat dunžny, nebo jestli je to naprd.
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Šifter

Post by Shaman88 »

Pokud si nedáváš vysoké cíle a bereš max lvl okolo 23 lvl tak bych jel na epickou gargoylu....
Má to pohlcení 25/7 a 25 tupé.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Šifter

Post by kokosak »

Až na to, že užužlat cokoli gargoylou je na věky ;) Radši jet na kostřivce s redukcema a vampyrickou regenerací.... a doufat, že člověka nelapne inkvizice ;)
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Šifter

Post by Shaman88 »

Nestavíme PB ale zajimavý char...

Mám návrh jak upravit shiftera aby byl použitelný, a dala by se nasadit rovnou bez nějakých relevlů....
Přidat mu možnost používat libovolnou zbraň - tedy vzít si na libovolnou zbraň zaměření a featy..
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Šifter

Post by Barbar321 »

kokosak wrote:
Barbar321 wrote: Vzhledem k tomu, že na shiftera potřebuješ druida, tak nic moc.
Sopa je špatnýho na drujdoj?
Nevím, ale mám druida/shiftera na 19-tém lvl a bojí se i zlobrů :(((
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Šifter

Post by KaTo »

Co se týká PB - na druidovi je špatný to...že na Thalii je jen dvojpovolání, takže k šifterovi nic jinýho než druida nevemeš. Asi nejhorší je, že druid neudělá neprůstřelnou odolnost na Sražení => v první linii kde se sráží končí. Sejvy taky nemá moc velký => v první linii, kde se čaruje končí. Nemá uncany dodge => v první linii proti více protivníkům...končí :lol: . Prostě na Thalii jsou NPC stavěná proti specializovaným hi-AB, hi-AC a hi-Save postavám a šífter bez trojpovolání není schopen proti těmhle (pro něj) přesíleným NPC schopen být rovnoceným soupeřem.
Pokud vytáhneš lvly druida (na 20-21), máš pak přístup k jeho kouzlům (některá nejsou slabá), takže se šikneš do party, ale...je jich málo a ty co si musí házet na DC jsou slabé, protože NPC si PC sejvy obvykle sejvují.

Co se týká RP - *zaloví v paměti* šifteři na Thalce jsou, byli a budou...vzácní. Nejprofláklejší je "druidí" cesta - aka upgrade druidů souznění s přírodou, atd. + jsou tu i jiné možnosti - osobně jsem dřevoláskomilku :twisted: hrát nechtěl, tak mi u DG prošla v rámci nastavení Thalie cesta skrze "genetiku" :mrgreen: .
Mno a co se týká psýché a charakteru. Jakýkoli charakter se dá hrát jakýmkoli povoláním...i s WMkem :mrgreen: . Na to nepotřebuješ šiftera. Ale přece nebudu starýho orla jako ty učit létat nad RP krajinou :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Šifter

Post by kokosak »

Jo, to sem potřeboval vědět :) Zajímavej charaktér a RP dokážu fakt splodit sám ;)

Jo, jinak tohle je podle mě velmi zajímavej šifterskej změn, kterej z NWN šiftra dělá DND šiftra: http://nwvault.ign.com/View.php?view=sc ... il&id=3453

Tedy, žádná předdefinovaný tvary, ale vidim potvoru + potvora splňuje kritéria levelu a druhu podle mýho šifterskýho levelu = naučim se proměnu do konkrétní potvory = můžu ji používat. Technicky se zkopíruje vzhled a tušim kůže a drápy potvory. Šifter tak (podle mýho) neni tak silnej v boji, ale je verzatilní jak prase a po RP stránce nezastavitelnej. Jde kolem prasečince, promění se ve vepře. Jde kolem stráží - puf a je z něj stráž v uniformě :D

Určitě to chcete implementovat *používá džedájskej trik na kucika*
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Šifter

Post by Shaman88 »

Tohle mě taky napadlo, bohužel problém je že lvl NPC neodpovídá její síle.... Pak by bylo značně nepraktické proměnovat se do cizích hráčů... obchodníků... stráží.... bossů.... atd...
Podle mě - pokud by se předělávaly proměny tak pořád budou předdefinovány ale budou podle reálných monster světa.... shifter by měl mít možnost zaměřit se na zbraň libovolné proměny a proměny by měli mít různé schopnosti nekonečně krát za den ovšem s menším účinkem (caster levelem a výrazně menším TO) než původní povolání s danou schopností.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Šifter

Post by kokosak »

Já vim, no. A taky spousta věcí, co by šifter pravidlově neměl dostat jsou technicky navázaná třeba právě na tu kůži/drápy a jiný, co by dostat měl tam naopak nejsou a řeší se přes itemy.

Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi :D
PUF!
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Šifter

Post by Barbar321 »

kokosak wrote: Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi :D
Myslím, že podobné proměny se už řešily. Nejspíš budou někde v koši. Výsledek byl řekl bych finálně zamítnut.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Šifter

Post by Koninho87 »

kokosak wrote:Já vim, no. A taky spousta věcí, co by šifter pravidlově neměl dostat jsou technicky navázaná třeba právě na tu kůži/drápy a jiný, co by dostat měl tam naopak nejsou a řeší se přes itemy.

Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi :D
Hehe to by se mě taky líbilo =)
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Šifter

Post by KaTo »

Barbar321 wrote:
kokosak wrote: Já teda naopak myslím, že proměňovat se do jinejch hráčů, obchodníků a stráží by bylo značně praktické. Si představte, jak by se dalo jinejm postavám zavařit, nebo naopak obstarat alibi :D
Myslím, že podobné proměny se už řešily. Nejspíš budou někde v koši. Výsledek byl řekl bych finálně zamítnut.
Přesně tak - bylo to (řekl bych že rozumně) zamítnuto. By to bylo z RP hlediska příliš terminátorské a/nebo diskriminující - jen blázen (a tím Ambit není) by si tu nechal běhat nekontrolovatelné "cosi", co se změní do čehokoli na co se podívá :twisted: . Hádám, že jeho pravá ruka - Svaté oficium, by se přetrhlo, aby všechny šíftery pochytalo a "očistilo" :twisted: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked