Pořád se cpeš jabky. Já se ptal, JAK podle tebe funguje "kouknu a měním". Stačí kouknout? Nebo se musí sáhnout? Ochutnat? Sežrat (taky možnost, naposledy jsem to zahlíd v nějaké české sci-fantazy)? Jaká je realističnost?Aulus wrote:Podle mě by to mělo být závislé na levelu. A i na těch nejvyšších by u lidí byla maximální tělesná vizáž, oblečení fakt ne.
*představí si, jak se v bitvě měňavec změní ve velitele a rozkáže k útěku*
Jak tvoje idea - mění se do "nahého" pak budeš řešit se systémem NWN, který uvažuje s kompletním vzhledem (proměna do drowa, kobolda apod. je včetně "nové" zbraně případně zbroje). Uvědom si, že nejsi na papírovém dračáku, ale máš už jednou nějak sbastlený systém NWN, kterému se musíš, chca-nechca přizpůsobit...