a hele víš co, RESi? Odešel jsem dolů, abych neměl nutkání s nikym flamovat a od tý doby co tam jsem, jsem se s nikym o ničem nepohádal, do nikoho jsem zásadně neprudil, akorát včera jsem si zcela náhodou přečetl, co jsi tu o mě napsal a nebyl jsem schopnej to jen tak překousnout, když to neni pravda. Hrál jsem s tvejma minulejma postavama a nevadily mi, povídali jsme si spolu docela dlouho na srazu v Plzni a měl si imho rozumny nazory, akorat po wipu sis udelal podle me vycreepenou postavu a dal jsem ti to párkrát sežrat (možná že i ty minulý byly nacreepený, ale v tý době tu bylo tolik takovejch postav, že se to asi ztratilo-nevim, nezajima me to). Nic víc, nic míň. Když jsem nadával tvýmu dědkovi, bylo to vždycky v rámci IC (ono taky který povrchový postavě jsem nenadával? Některý trpoši by mohli vyprávět víc než tvůj děda)
Jestli si myslíš, že jsem debil, tak si to pro mě za mě mysli, třeba jsem, ale mě už to zas přestává bavit, hádat se zas s někym na fóru...
AD únava: taky si myslim že je špatně nastavená, nicméně mam za to, že už je to v řešení, tudíž nezbejvá než čekat.. Ono taky topiců o únavě/spánku je tolik, že by se v tom jeden nevyznal. Chtělo by to aspoň některý možná trochu shrnout (hlavně odpovědi týmu) abychom věděli na čem jsme.
Unava
Re: Unava
Joo vtom to je davas me sezrat neco co je jen diky tomu ze dlouhou dobu marodim a mam cas na hrani.Je jedna vec co nemam rad kdyz me tu nekdo povazuje za nekoho kdo nehraje RP ja si uzivam hru posvem to ze tebe nebere se nekde mlatit a jen si nekde povidaj je jen tva vec a taky ti dotoho nekecem a tak to chce brat ohledy i na ty co si radi zahrajou RP a ktomu si nekde zamlati protoze to kte hre patri a rikejte si kazdej co chcete ja si uzivam hru posvem a taky se do lidi nenavazim zda si nezacnou navazet do me ci prace WB a DM pac vim jakou praci tu pronas hrace delaj.Proto jsem napsal ten zazitek co si udelal a popravde ja ani otom nechtel nekde psat ale ty si nedal pokoj a stale si prudil tak ja se taky ozval tim co si predved tak to vem jako chlap a prestanme se stale dohadovat na foru o hloupostek co dela ten a co tamten.Je to sakra hra a mame si ji kazdej uzivat at nas to bere tak jak mame radi kdyz neporusujem pravidla.Tak proc ti tak neda spat to ze mam lepsi level ?To ti vadi?Skodim tak nekomu ve hre?Zamysli se sakra konecne a prestanme se tu stale dohadovat o hloupostech a smazme to.Ja si taky chci uzivat hru a ne se tu snekym dohadovat.
Re: Unava
Spím jako malé dítě:
Naskakuje mi únava takovým fofrem že pokaždé meditaci musím jít spát, někdy to je i 4x za herní den, počítam že je to kombinací nižší odolnosti a klerického kouzlení ... což o to je to celkem pochopitelné, ale ve hře to vypydá děsně, když se pořád omlouvám a pořád chodím odpočívat ... už mi docházejí výmluvy, tak mě napadlo trošku s tím nárustem únavy polevit, bojovníci chodí spát kvůli životům, kouzlící povolání zase kvůli zvýšené únavě, ale 4x za herní den mi přijde už dost.
T.
Naskakuje mi únava takovým fofrem že pokaždé meditaci musím jít spát, někdy to je i 4x za herní den, počítam že je to kombinací nižší odolnosti a klerického kouzlení ... což o to je to celkem pochopitelné, ale ve hře to vypydá děsně, když se pořád omlouvám a pořád chodím odpočívat ... už mi docházejí výmluvy, tak mě napadlo trošku s tím nárustem únavy polevit, bojovníci chodí spát kvůli životům, kouzlící povolání zase kvůli zvýšené únavě, ale 4x za herní den mi přijde už dost.
T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Unava
Unava s casem se snizila. Na unave pri kouzleni delam.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Unava
skvěle zase díkykucik wrote:Unava s casem se snizila. Na unave pri kouzleni delam.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Unava
Znáš snad lepší fullheal?Theogil I wrote: bojovníci chodí spát kvůli životům
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Unava
Vcera se mymu fighterovi povedlo nahrabat asi o 15% vic unavy nez ostatnim vcetne postav s nizsi constitution a nizsim lvlem. Podle ceho vseho se ta unava nabira?
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Unava
standartní bw únava se nabírá podle zbroje ale nevim, jestli tu neni nějaká úprava
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Unava
Je ovlivnění nějak snížováno útokama? měl sem od 20 mín než zyga a byli jsme stejně odpočinuty a stejně dlouho jsme hrátli, já k tomu někdy kouzlil (klerik)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.