Jako vždy sníh slezl dřív, než sem stačila někoho ukecat ať mi vyfotí princezny, takže PFka je zase vtipná (fotky stále ořezávat neumim)
No, tak přeju vše co je na PFce + žádný hořící stromy a kosti v krku
(jo vim, ještě týden, ale tak co)
Podtemno a Povrch si na den vymění lokace a frakce.zachy wrote:Můžeme se těšit na nějakou vánoční hru?
vanoční hra budezachy wrote:Můžeme se těšit na nějakou vánoční hru?
zachy wrote:Doufám že se bude konat mimo město

Muj milacek se bude cely tetelit radosti az zjisti, ze mi nekdo preje, abych hezky aportoval...Pajule wrote:No, tak přeju vše co je na PFce
*utře si slzičky* Uvidím jestli se vůbec zúčastnímBruciacullo wrote:no tak dobře *poplaca plačísího azhaelíka* bude i venku jo? obměkčil jsi mě
