Caehan wrote:No to je právě otázka, ví to každý? Já se to třeba dozvěděl náhodou, když mě někdo pozdravil na cestě, když jsem kolem v GSku šel.J.F.Payne wrote:Každý ví, jak GS funguje. Nedám odpor, lidi mě vidí. Dám odpor, zmizím. Takže se podle toho měl zařídit, to je celé.
Tohle rozhodně neví každý, v každém případě ne ti hráči, co Thalii hrají řadu let, dost možná od jejího zrodu.
Pro mě vše, co se zde píše, je novinka.
A udělala jsem si z toho pro sebe závěr, ti co nejsou dost zkušení, jako hráči, ne jako jejich postavy, nemohou hrát způsobem, který by se jakkoli dostal do kolize s postavami zkušených hráčů a se zákony království. Protože při sebemenší nedokonalosti, je pak ti zkušení, co hrají za *mocné* postavy, prostě utlučou argumenty, neodpustí jim vůbec nic.