A koho že to považuješ za jeho partu?Braenn wrote:Aha. Ty bys ho tak rád hrál, ale nemůžeš, protože ti to RP nedovoluje, chápu. A stačí domluva... ok. Tak já bych chtěla, abys byl ve hře celý den 27.12, co to jen půjde, třeba od poledne výš, a tak jako náhodile, protože lovit někoho, kdo se loguje s tím, že ho bude následující hodinu dvě někdo lovit, to trochu... ztrácí smyl a prvek náhody. Ale toho 27. budu doufat.
Edit: vlastně naopak, dovoluje ti to jen RP, jinak tě to - nebaví. No, tím vlastně jen potvrzuješ to, co jsem psala prvně.
A snad se někdy logne i zbytek vaší "party".
Jinak za mě - já si taky nemůžu logovat pořád a to kvůli rp a důvodu, který tu rozebírat nebudu, páč by to bylo vynášení IC. Mysli si co chceš a buď taky trochu trpělivá, tobě se to kope když si můžeš ve hře dělat co chceš, lítat kamkoli a stěžovat si na forku