World of Tanks
Re: World of Tanks
Tak jsem dneska po tančících zapla NWN. Rozejdu postavu, zmáčknu tři R... a chvíli mi trvalo, než jsem se přestala divit, proč nejde dál sama.

Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
To by se dalo udělat.Braenn wrote:Tak jsem dneska po tančících zapla NWN. Rozejdu postavu, zmáčknu tři R... a chvíli mi trvalo, než jsem se přestala divit, proč nejde dál sama.![]()
Re: World of Tanks
Zdá se mi to, nebo podražili opravy? :O Vydělám s osmičkou za bitvu 40k... a to ne s artynou, s normálním tankem.... dám přes 23 za opravu tanku, 13 za obyč munici a zbude mi kolem 5k za vítěznou bitvu s premiovým účtem? :O
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
Mě na tom nepříjde nic špatně. Ono na vysokých tierech vycházíš tak akorát. Na vydělávání jsou premiové tanky a nebo tanky 4-6 tierBraenn wrote:Zdá se mi to, nebo podražili opravy? :O Vydělám s osmičkou za bitvu 40k... a to ne s artynou, s normálním tankem.... dám přes 23 za opravu tanku, 13 za obyč munici a zbude mi kolem 5k za vítěznou bitvu s premiovým účtem? :O
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Nééééééé... ten nick a ta národnost... vysvětluje vše.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Blahořečme Wargaming za jejich slevové akce. Konečně jsem si do garáže vrátil zase StuG III, k tomu ještě přikoupil navíc Leoparda (kterého jsem chtěl snad od začátku co WoT hraju) a Covenantra s Matildou, aniž by výsledná částka nějak výrazně přesáhla půl milionu.
? Tak teď už fakt asi neznám nikoho ve svém okolí, kdo by hrál vyšší tiery bez premiového účtu (a jsem zvědav kdy to dopadne i na mě - původně jsem si myslel, že na něj najedu od osmiček).
Jinak já zjistil, že se dá vydělat i s devítkovým strojem. Může za to ale defaultní kanón (dlouhý 88 mm, se kterým se hraje dobře) a je třeba vyhrát s malým poškozením (pak se i bez premiáku, pohyboval zisk kolem částky 10000 kreditů).
Vidím správně, že další osoba neodolala vábení premiového účtu ? Kam se podělo to smělé tvrzení, že budeš jedna z prvních, které se povede dostat až k desítce bez premiákuBraenn wrote:Zdá se mi to, nebo podražili opravy? :O Vydělám s osmičkou za bitvu 40k... a to ne s artynou, s normálním tankem.... dám přes 23 za opravu tanku, 13 za obyč munici a zbude mi kolem 5k za vítěznou bitvu s premiovým účtem? :O
Jinak já zjistil, že se dá vydělat i s devítkovým strojem. Může za to ale defaultní kanón (dlouhý 88 mm, se kterým se hraje dobře) a je třeba vyhrát s malým poškozením (pak se i bez premiáku, pohyboval zisk kolem částky 10000 kreditů).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: World of Tanks
Byl na tři dny
)) Ten premiák, ale uvažujem i o tanku.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
Tak tři dny snad nestojí ani za řeč, beru zpět a kaju seBraenn wrote:Byl na tři dny)) Ten premiák, ale uvažujem i o tanku.
Premiový tank je asi dostačující, stále víc zjišťuju, že je mnohem větší problém si na nějaký ten vyšší stroj našetřit než naexpit (třeba i ten Maus je možno vyzkoumat, ale jen tak schrastit šest melounů při kupování jiných strojů ...).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: World of Tanks
Jako když vidíš kolik se dá vydělat za jednu hru prémiovým tankem, třeba takovým "Typ 59" (který mimo jiné hajzlíci z obchodu odebrali) a srovnáš to s tím kolik vyděláš průměrně ty, tak je to k pláči.
Nepremiový tank 8.tier může být i za vítězství nakrásně v mínusu, kdežto povedená bitva s prémiovým tančíkem může být klidně 100.000 kreditů plus.
Jenže že by se mi zrovna dvakráte chtělo kupovat fabriku na kredity...
Osobně vydělávám kredity mým favoritem ve své třídě: KV-1, ale že by to byly nějaké pálky ze kterých by se jeden posadil na zadek, to bohužel není...
Takže otázka zní, kdyby jsme "náhodou" chtěli investovat do premiového tanku coby vydělávací mašinky, co by jste doporučili?
Lowe?
Nepremiový tank 8.tier může být i za vítězství nakrásně v mínusu, kdežto povedená bitva s prémiovým tančíkem může být klidně 100.000 kreditů plus.
Jenže že by se mi zrovna dvakráte chtělo kupovat fabriku na kredity...
Osobně vydělávám kredity mým favoritem ve své třídě: KV-1, ale že by to byly nějaké pálky ze kterých by se jeden posadil na zadek, to bohužel není...
Takže otázka zní, kdyby jsme "náhodou" chtěli investovat do premiového tanku coby vydělávací mašinky, co by jste doporučili?
Lowe?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
Bahňák: Těch 100.000 kreditů je dílem jak premiového tanku, tak premiového účtu, pokud jedeš jen s tankem, obvykle to dělá něco kolem 50.000 (pořád velmi slušný příjem).
Doporučoval bych Lowe, kamarád za něj hraje a docela ho myslím oproti ostatním uprostředňuje (má ještě T34 a Typ59).
Doporučoval bych Lowe, kamarád za něj hraje a docela ho myslím oproti ostatním uprostředňuje (má ještě T34 a Typ59).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: World of Tanks
Tím kamarádem myslíš mě?
Těch 100k je reálných i bez prémiového účtu, i když se mi to zatím nepovedlo. Maximum asi 125k s prémiákem. Normální hra vydělá tak 20-30k (počítaje v to, že jsem lama a střílím o sto šest nápoje po tisícovce jeden).
Nechcete dát někdo čety? Potřebuju vydělat na equip pro všechny tanky, dokud jsou slevy.
Nechcete dát někdo čety? Potřebuju vydělat na equip pro všechny tanky, dokud jsou slevy.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: World of Tanks
Ne, to je jinýdrake127 wrote:Tím kamarádem myslíš mě?Těch 100k je reálných i bez prémiového účtu, i když se mi to zatím nepovedlo. Maximum asi 125k s prémiákem. Normální hra vydělá tak 20-30k (počítaje v to, že jsem lama a střílím o sto šest nápoje po tisícovce jeden) ...
Tak 100.000 kreditů jako výdělek jen s premiovým tankem jsem opravdu ještě neviděl, podle toho co jsem vypozoroval, bych si tak tipnul, že docela reálných je ještě těch 70.000 (ale to mám jen z druhé ruky). Ten druhý příklad mi přijde už o dost reálnější, to jsem snad při hraní v četě i zažil.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: World of Tanks
Jak jsem posílal ten screen tak jsem dostal 94k. A myslím že to jde... Premiový tank Typ 59.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Jo no, ještě je tam takovým tím průsvitným písmem na screenu vidět, že Mollyšák by za vítězství se zapnutým premiovým účtem dostal 141k 
A vzhledem k tomu že Mollymu se bitva hodně povedla, ale mohlo to být ještě lepší, tak věřím že na takových 100-120k bez premiáku se dá dostat - ovšem s fabrikou na kredity a ne s normálním tankem.
Těžko říct, každopádně moje tančíky nikdy nevydělaly takové pálky, a nějak na tu devítku a desítku našetřit musím.
A vzhledem k tomu že Mollymu se bitva hodně povedla, ale mohlo to být ještě lepší, tak věřím že na takových 100-120k bez premiáku se dá dostat - ovšem s fabrikou na kredity a ne s normálním tankem.
Těžko říct, každopádně moje tančíky nikdy nevydělaly takové pálky, a nějak na tu devítku a desítku našetřit musím.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
