AMV

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: AMV

Post by Fryn »

Další Blood+ amv, tentokrát s trochou více rozlitého kečupu.
Blood+ - Send Saya An Angel

Jedna z mých oblíbených anime/mang. Sice trochu drsnější, ale pod vší tou krvavou fasádou se v podstatě nachází moc pěkně udělaný příběh (nejen) o lidských emocích.
Elfen Lied - You're Going Down
Celkem těžký k tomu najít nějaké amv, ve kterém by krev nestříkala na všechny strany a vzduchem neplachtily odervané končetiny :).
Elfen Lied - Pieces

A aby se trochu vyvážili ty krváky, tak ještě něco mírnějšího. Mix tří anime, Rurouni Kenshin, Trigun a Berserk (škoda jen, že na youtube to není v lepší kvalitě).
Various - Together
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: AMV

Post by Prasokralik »

I <3 Tsundere Bakemonogatari, kapesní tygr atd.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: AMV

Post by Fryn »

Tak zase o něco méně pohybu (MMV) do tohoto topicu.
Berserk - I Dont Care
A něco ... sladšího, co by se klidně mohlo jmenovat "Unretard Casca" (heslem, kterým už nějakou dobu zaklíná nemalá část fanoušků této mangy).
Berserk - Fix You
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Uradin
Měšťan
Posts: 165
Joined: 00:47 21. Jun 2008
Location: Tokyo
Contact:

Re: AMV

Post by Uradin »

jeden z nejlepších častí fairy tailu opovažte se nedokoukat do konce :D - Fairy tail-fairies vs Demos

BestAMVzOfAllTime1 je podle mě dobra skupina(nebo typan) co dělají fakt vymakané amv dam tady ty ktere hodnotím jako nej - black lagoon- wild animals

Durarara!-kick in teeth
Nyan koi!-My bitches
OrenoImoutoGakonnanikawaii-Furor
pro desmondika jesi na to kuka mam dareček na novy rok snad se mu bude líbit :D Gurren Lagann-Written in the Spirals
a na zavěr je to jen amv s muzikou bez zpěvu ale strašně se mi to líbí Noize AMV
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: AMV

Post by Fryn »

Vcelku tradiční schéma příběhu v nepříliš tradičním světě s velmi povědomými, ale ne zcela tradičně pojatými postavami :) . V zásadě příjemná oddechovka.

Soul Eater - This is Halloween
Soul Eater - Phenomenon
Soul Eater - Dr. Stein's Anatomy
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: AMV

Post by Nalkanar »

Tak po dlouhé době přihodím pár kousků...

Fairy Tail - zajímavé, vtipné, akční... nicméně jsem před pár měsíci nepřekousnul časový posun v ději :/
We Are Fairy Tail
Fairy Tail - Dragonslayers vs Faust - pro někoho to může být spoileroidní, protože jde o jeden určitý boj, akorát dobře namíchaný a ozvučený :)

Jedno AMV z Naruta, které jsem si zrovna oblíbil:
Naruto - War Of Change

A pak sériový počin jednoho polského autora "World of Conflicts". Osobně mi vyhovuje, že míchá taková ta mě známá anime ;) Naruto, Bleach, FMA, Soul Eater, Fairy Tail, One Piece (to jediné pořádně neznám). Zatím to jsou 4 videa, každé na jiné téma a na každém se mi dost líbí výsledný výběr scén, textu, hlášek...
1 - Rightous Justice
2 - Love
3 - Truth and Facts
4 - Kings


Jinak Soul Eater je perfektní (nejdřív člověk nechápe úchylnost toho světa, ale pak to prostě sedne), ale anime bylo krátké a konec poněkud ze slabšího soudku (tím myslím úplně poslední boj série). Manga je naopak zase děsně zamotaná a prý poněkud nudná, moc se to táhne (ale nečtu ji tedy osobně, nicméně dva kamarádi celkem nezávisle na sobě mi tohle zahlásili).
.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: AMV

Post by Fryn »

Ad Fairy Tail: Mangu si sem tam přečtu, ale anime jsem zvládnul jen asi do druhého třetího dílu. Vůbec se mi nelíbila hudba a hlavně ztvárnění "efektů" kouzel, nechápu proč jim nestačilo to, co bylo v manze. Jinak je to docela povedený a místy velmi zábavný kousek o magických gildách a jejích členech, jen v trochu jiném pojetí jak vypadá takový správný mág :).

Ad Soul Eater: Tak zažil jsem už horší konce (viz. třeba u Claymore), ale bylo to takové nemastné neslané. Mangu jsem myslím začal číst až po shlédnutí anime a přišla mi dobrá, ale některé části byly skutečně natáhlejší.

Z AMV od Naruta mě v poslední době zaujalo tohle.
Naruto - Minato vs Tobi
A když už jsme u toho mainstreamu, nějak jsem tu zatím snad ani nepostřehl žádné AMV na Bleach.
Bleach - 1001 Miles
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: AMV

Post by Nalkanar »

Nu já primárně sleduju anime, jednotlivé mangy až tak nesleduju většinou. Obvykle mám totiž v manze zásadní problém se vyznat v soubojích, takže cokoliv v čem je více boje mi příjde chaotické. U Fairy Tailu mi příjdou efekty OK, ale je fakt, že jsem neviděl tu mangu. Asi se někdy mrknu.

K Bleachi většina mých oblíbených AMV vymizela :roll: Napadá mě snad jediné, co se mi líbilo:
Bleach - Ichigo vs Aizen
.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: AMV

Post by Fryn »

Už trochu starší záležitost ve které se zajímavě míchají sci-fi prvky s westernovým motivem. Zpočátku působí tato anime docela ztřeštěně, ale postupně se v příběhu odkrývá vážnější dějová linka. Pokud by někdo uvažoval o zkouknutí, tak varuji, že obě AMV obsahují výraznější spoilery a doporučuji se přinejmenším nedívat až do konce :).

Trigun - Ain't No Rest For The Wicked
Trigun - Let It Make Me Strong
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: AMV

Post by Prasokralik »

Když jsme u těch starších.

Tenjou Tenje
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Nina
Nováček
Posts: 20
Joined: 21:42 16. Apr 2010

Re: AMV

Post by Nina »

Nalkanar wrote: K Bleachi většina mých oblíbených AMV vymizela :roll: Napadá mě snad jediné, co se mi líbilo:
Bleach - Ichigo vs Aizen
:mus_2:

Ták já budu reprezentovat NANU :D Nevím zda to tu někdo bude znát
Na to, že to je to té holčiny první AMV, tak je to opravdu fajné :P Who knew - NANA
ještě We're going down - NANA z toho, co mě nějak zaujalo.. ale fakt, že na nanu , tedy z mých zkušeností, se nedá najít video, které by mě doslova uchvátilo.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: AMV

Post by Nalkanar »

Zase dvě mainstreamovější (pro mě) nová AMV:
Bleach - The Last Hope
Naruto - Hopes and Dreams
.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: AMV

Post by Fryn »

Jedna z mála anime/mang, která se odehrává v pseudodevatenáctém století otírající se nepřehlédnutelně i o náboženské motivy (ale hezky ve svém, specifickém stylu, s jakým přistupují japonci k mnoha evropským námětům, aniž by byli svazováni nějakými dogmaty a pravidly :) ).
D-Gray Man - Rusted From The Rain

Ad Tenjou Tenge: Starší kousek to je, ale mezi takové staroušky jako je třeba Trigun, bych ho přece jen nepočítal :) (hlavně díky manze, která rozhodně nekončila v místě kde anime, autor v jednu chvíli natolik přitvrdil, že by se při vší vůli stejně už nemohlo nic odvysílat v normální televizní produkci, bez razantnějších scénaristických zásahů).

Ad Nana: Moje sestra sledovala anime (myslím, že dokonce snad četla i mangu) a celkem to žrala. I když je to Shoujo, tak je to prý dost kvalitní.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: AMV

Post by Nalkanar »

Tož pokračuju ve One Piece...
Image

Sice u těch dílů ještě nejsem, ale různýma AMV z více anime jsem si to pospoiloval asi... takže pár AMV k One Piece:
His Last Flame
Nothing Left To Lose


A v mezičase jsem koukal na Sword Art Online... a zatím nedokoukal, ono se to přecijen ve čtrnáctém díle tak zvláštně zalomí ten děj.
Legend
Hunger

A jedno takové víceanimácké - A Hero Will Rise
.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: AMV

Post by Prasokralik »

Elf lvl 80 or no life

dokud tu nemáme vlákno s machinima, ikdyž imho mít lvl 80 v lineage 2 (aspon v době vzniku tohohle videa) je samo o sobě no life
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Post Reply