Klerik který se nemodlí nemůže existovat !! Bohužel klerik se musí modlit, aby obnovil kouzla, a to každých pár minut v závislosti na levelu . Zatím co bojovníci a podobní měli problémy s poměrem expů časových a z boje, klerik tyto problémy mít nemůže, protože stále jen čeká, až se zase bude moct pomodlit a obnoví kouzla.... Co mi tu chybí, jsou holy symbols jednotlivých bohů, které před wipem byly.OneHeart wrote:bohužel, myslím že spell failure se nedá aplikovat na divine kouzlaSveneld wrote: a klerikum co se nebudou poctive modlit bych dal neco co jim prerusi spojeni s jejich bohem (treba kamen co jim da 80% selhani na seslani kouzla)
A že chodí klerik sám - to je tím, že strašně zdržuje partu, než se může pomodlit, než se pomodlí a než se nabostuje, tak jsou všichni již pryč, tak raději chodí sám...