Plivníci - chytací místo

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Plivníci - chytací místo

Post by igor »

V lokaci s plivníkama (Prameny potůčku?) se spawnuje jeden z plivníků na místě, z kterýho se nemůže dostat, když plivníka zabiju a jdu stahnout peří, tak tam uvíznu taky :mrgreen: Je to místo přesně nad tim srázem, odkud potok pramení (kus trávy).
Pro ty co se někde chytí: naveďte nějakou jinou nechycenou postavu blízko k sobě, hodťe na ní "follow" a až dotyčnej bude dost daleko od vás, tak za nim "skočíte".
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Plivníci - chytací místo

Post by Daanri »

Je to problem toho tilesetu, myslim ze je to sposobene tym, ze dole je riecka namontovana pod tym srazom a nak sa to tam zasekava, jedine to asi nak zahradit pleacablami alebo zrusit tu riecku i ked ta sa mi tam vcelku paci.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Plivníci - chytací místo

Post by igor »

Jo to jo, ten pramen je tam pěknej. Ale divný, že se mi to dřív nestávalo když většina mejch postav je na plivnících odkojená :lol:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Plivníci - chytací místo

Post by melvik »

Mne se to stalo jeste kdysi s brumem, ale na ten retez nasledovani sme nedosly (snazily se robehnout a narazit do me, mlatit do me mecem, strilet sipy ale nic :) ) a nakonec me od tam vyloup DM :)
Peťas
Nováček
Posts: 4
Joined: 18:41 31. Mar 2008

Re: Plivníci - chytací místo

Post by Peťas »

Nedávno jsem se přesně takhle seknul v jedné hrobce na hřbitově, když jsem šel "stahovat z kůže" :) kostlivce, který přede mnou utekl do nedostupného výklenku, kde ho dostihnul můj meč.
Poté se z toho výklenku nedalo žádným způsobem dostat, ale když jsem zkusil relog, objevil jsem se vedle něj, už ve volné chodbě... Těžko říct, zda je ten relog obecně funkční, ale u mě pomohl..
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Plivníci - chytací místo

Post by Sorrow »

K tomu mistu u Plivniku, mozna staci nahoru na ten kopecek polozit takove to ,,nowalk bramble,, pak se tam uz nebude moc nikdo dostat :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Plivníci - chytací místo

Post by igor »

Peťas wrote:Nedávno jsem se přesně takhle seknul v jedné hrobce na hřbitově, když jsem šel "stahovat z kůže" :) kostlivce, který přede mnou utekl do nedostupného výklenku, kde ho dostihnul můj meč.
Poté se z toho výklenku nedalo žádným způsobem dostat, ale když jsem zkusil relog, objevil jsem se vedle něj, už ve volné chodbě... Těžko říct, zda je ten relog obecně funkční, ale u mě pomohl..
mě ne... pomůže jak kdy... trik s "follow" to jistí
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Locked