Pro ty co se někde chytí: naveďte nějakou jinou nechycenou postavu blízko k sobě, hodťe na ní "follow" a až dotyčnej bude dost daleko od vás, tak za nim "skočíte".
Plivníci - chytací místo
Plivníci - chytací místo
V lokaci s plivníkama (Prameny potůčku?) se spawnuje jeden z plivníků na místě, z kterýho se nemůže dostat, když plivníka zabiju a jdu stahnout peří, tak tam uvíznu taky
Je to místo přesně nad tim srázem, odkud potok pramení (kus trávy).
Pro ty co se někde chytí: naveďte nějakou jinou nechycenou postavu blízko k sobě, hodťe na ní "follow" a až dotyčnej bude dost daleko od vás, tak za nim "skočíte".
Pro ty co se někde chytí: naveďte nějakou jinou nechycenou postavu blízko k sobě, hodťe na ní "follow" a až dotyčnej bude dost daleko od vás, tak za nim "skočíte".
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Plivníci - chytací místo
Je to problem toho tilesetu, myslim ze je to sposobene tym, ze dole je riecka namontovana pod tym srazom a nak sa to tam zasekava, jedine to asi nak zahradit pleacablami alebo zrusit tu riecku i ked ta sa mi tam vcelku paci.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Plivníci - chytací místo
Jo to jo, ten pramen je tam pěknej. Ale divný, že se mi to dřív nestávalo když většina mejch postav je na plivnících odkojená 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Plivníci - chytací místo
Mne se to stalo jeste kdysi s brumem, ale na ten retez nasledovani sme nedosly (snazily se robehnout a narazit do me, mlatit do me mecem, strilet sipy ale nic
) a nakonec me od tam vyloup DM 
Re: Plivníci - chytací místo
Nedávno jsem se přesně takhle seknul v jedné hrobce na hřbitově, když jsem šel "stahovat z kůže"
kostlivce, který přede mnou utekl do nedostupného výklenku, kde ho dostihnul můj meč.
Poté se z toho výklenku nedalo žádným způsobem dostat, ale když jsem zkusil relog, objevil jsem se vedle něj, už ve volné chodbě... Těžko říct, zda je ten relog obecně funkční, ale u mě pomohl..
Poté se z toho výklenku nedalo žádným způsobem dostat, ale když jsem zkusil relog, objevil jsem se vedle něj, už ve volné chodbě... Těžko říct, zda je ten relog obecně funkční, ale u mě pomohl..
Re: Plivníci - chytací místo
K tomu mistu u Plivniku, mozna staci nahoru na ten kopecek polozit takove to ,,nowalk bramble,, pak se tam uz nebude moc nikdo dostat 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Plivníci - chytací místo
mě ne... pomůže jak kdy... trik s "follow" to jistíPeťas wrote:Nedávno jsem se přesně takhle seknul v jedné hrobce na hřbitově, když jsem šel "stahovat z kůže"kostlivce, který přede mnou utekl do nedostupného výklenku, kde ho dostihnul můj meč.
Poté se z toho výklenku nedalo žádným způsobem dostat, ale když jsem zkusil relog, objevil jsem se vedle něj, už ve volné chodbě... Těžko říct, zda je ten relog obecně funkční, ale u mě pomohl..
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.