Thurms wrote: A opravdu mi nejde o to, že mi někdo daný dungeon vybije. Jediné co má dle mého pohledu na vyšších levlech pro postavičku z výprav cenu jsou právě ty zmiňované expy (a samozřejmě z toho pramenící zábava).
Milý Thurmsi o co ti tedy jde?Thurms wrote:Dungeony, kde jsou nerozbitné a zamčené dveře – tzn. klíč u sebe mívá boss. Co vím, tak respawn bossů je poměrně dlouhý (někdo tvrdil cca 8 hodin, co je na tom pravdy, nevím), tedy mnohem delší než respawn obyčejných potvor. Tudíž je pak daný dungeon víceméně nedostupný ani pro obyčejný creep.
Vadí Ti dungeony s dveřmi, kam se nedostaneš pokad nemáš klíč. Vadí ti, že takový dungeon je pak nedostupný pro creep.
..ale zárověn ti nejde o to, že ti to někdo vybije.
Jakej je rozdíl mezi tím když ti to někdo vybije, nebo když nemáš klíč?
Žádnej.
Tak či onak z toho prostě expy mít nebudeš a to je dle mého to co ti vadí. Pokad se pletu, oprav mě.