nevím...J.F.Payne wrote:Jéé, co je to za film kde ho trhaj koňma?
A tenhle týpek mě taky pobavil
http://www.youtube.com/watch?v=vXv8Dk78r0k
nevím...J.F.Payne wrote:Jéé, co je to za film kde ho trhaj koňma?
Mladýho Masaryka si vyhodili z okna a ještě se tomu smáli. Gottwalda si ti retardi taky zvolili sami!

To je vtip nebo nám to vyprávíš? (vtipy jsou obvykle v třetí osobě)-RoF- wrote:Šel jsem se svým 70tiletým otcem koupit nové boty.Z běhání po obchodech jsme vyhládli a rozhodli se zajít do restaurace najíst. U stolu jsem zpozoroval, že otec nemůže spustit oči z vedle sedící dívky.
Měla vysoko natupírovaného kohouta, nabarveného do zelena, oranžova, červena a modra.
Kdykoliv k němu dívka obrátila oči, viděla, že na ni stále civí a když už toho měla dost, tak se ho sarkasticky zeptala:
"Co máš za problém, dědo? Tys v životě neudělal nic divokýho!?"
Protože otce znám, tak jsem raději rychle polkl sousto, co jsem měl v puse, aby mě při jeho odpovědi nezaskočilo.
Otec nezklamal a s důstojným klidem a bez mrknutí oka odvětil: "Jedenkrát v životě jsem si vzal drogu a přefiknul pak páva. Teď se ptám, jestli ty nejseš moje dcera?".