kam bůh nemůže, nastrčí šampionyRejty wrote:Kdyztak je to Thorm a ten tu opravdu neni jako buh.
Trenéři
Re: Trenéři
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Trenéři
To me tak napada da se opravdu sehnat mistr assassin jnde nez na (ted snad potopenych) ostrovech ...zatim se to na povrcu s levelama resi tak ze mi nejakake GM ktere na to ma cas hodi mistra na smluvene misto - pry s tim jsou vedsi plany kde takove NPC budou ted po wipu ale zatim tu asi nejsou a tak nedali by se docasne na pevno umistit nekde po svete kam by se dalo dostat ? (stejne tak si myslim ze tady nebude mistr pro Pale mastera)
Re: Trenéři
Uz coskoro bude hadam take miesto k dispozicii. Takze urcite sa niekam umiestnia. I ked nie som si isty ci niekde nahodou nie su, Rejty vravel ze su vsetci mistrovia v hre.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Trenéři
myslim že vážně pán smrti, černej strážce a vrah ve hře dostupní hráčům z povrchu nejsou... hledal sem taky kde se dalo, ale snad se to v blízký době napraví a to místo, jak řikal Daanri, přibyde
- orcbutcher
- Poutník
- Posts: 67
- Joined: 14:00 30. Nov 2007
- Contact:
Re: Trenéři
v khel-a-hazru trener na ucitele je... jen musis hledat na blbych mistech.... já ti to říct nemůžuSveneld wrote:V Pousti nemuzu najit mistra zlodeje-prolezl sem cely mesto a nikde nic.
a prolezl sem s jednim barbarem 80%kanalu-takze pokud je nekde tam tak jo-akorat je to blby kvuli tem zlodejum -jak se tam maji s tema svyma 8zivotama dostat kdyz to nekam neslo ve dvou...
Ossiriand - Učedník červeného draka který slouží Karathské armádě.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.