Volby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Tak koho teraz?

Kníža Kadel Schwarzenberg
34
52%
Miloš
16
25%
Ani jeden
8
12%
Klikity klikity!
7
11%
 
Total votes: 65

User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Volby

Post by Braenn »

Žorž wrote:...
Jestli bys neměl jít někdy s námi paladiny na pivo. Jak to vypadá, máme dost společných názorů na to, aby to bylo zajímavé. A ty máš přece jen na TH alespoň nějaké postavení, takže smíme kalkulovat s případným profitem - to kdyby to nestálo za nic, ať tam nejdem zbytečně. Oplátkou od nás pochopitelně obvyklý soubor Jonových fotek.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Volby

Post by Aulus »

Fryn wrote:Aulus: Mohl bych se tě zeptat podobným stylem - "proč zrovna pro tebe je Zeman tady tím hlavním padouchem ?" Já Zemana nevolím proto, že je to podle mě ješitný člověk s velmi výrazným egem a kvůli jeho chování v době opoziční smlouvy.
V čem bude asi jádro pudla je to, že já se řídím podle "hmatatelných věcí". Třeba můžu mít pochyby o Zemanově čistotě v kolika kauzách byl namočen, ale je to pro mě asi tak nastejno, jako když se řekne, že si tu kníže přišel ke svému majetku v restitucích velmi pokoutným způsobem. Ani jednu z těchto záležitostí si nemůžu zcela ověřit, takže mi nezbývá než se opřít o to, co od jednotlivých kandidátů slyším a hůře mi z toho vyšel právě pan kníže (možná za to může i fakt, že Zeman se docela z politky, i když nikdy zcela, stáhnul a já nevycházím pouze z debat před prezidenstkými volbami).
Jenže ony ty hmatatelné doklady o Zemanovi právě jsou. Soud ho za ně sice neodsoudí, protože většina pravých důkazů byla cíleně smetena ze stolu. Nicméně morálně je to podle mého víc než jasné.

Doporučuju k zhlédnutí dokument s názvem "Vládneme, nerušit!". Krásně popisuje průběh Opoziční smlouvy a záležitosti okolo Milouše a Venouše.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

Volbu nikomu nevyvracim. Je to kazdeho volba a jeho svedomi. Jen je mi smutno kdyz vidim, ze lidi voli vozralyho hulvata, ktery radu let rozkradal vlastni stat a ted se tvari jako svaty.
Bud jak bud. Kazdy dle sveho usudku, ale svuj nazor se rict nestydim.

@Pajule: Ta moznost tam je - proste neklikat. A nebo si vyber. U nas volit muzes :mrgreen:

@Zorz: Pred par hodinama jsem tam hodil Roithovou. Na volebni pruzkumy z vysoka kaslu a radim to kazdemu. Vzdy jdou na ruku tomu, kdo si je zaplati a tim spis pro tuto volbu je to na vode, protoze je zde historicky prvni. Takze volte hlavou a ne vysledkama pruzkumu.

Osobne jsem Franze nevolil prave proto, ze mi jeho vyjadrovani a nazory proste nesedly. Ale jeho pripadny uspech bych povazoval za velmi pozitivni impulz nasi spolecnosti.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Volby

Post by Aulus »

kucik wrote:Volbu nikomu nevyvracim. Je to kazdeho volba a jeho svedomi. Jen je mi smutno kdyz vidim, ze lidi voli vozralyho hulvata, ktery radu let rozkradal vlastni stat a ted se tvari jako svaty.
Bud jak bud. Kazdy dle sveho usudku, ale svuj nazor se rict nestydim.

@Pajule: Ta moznost tam je - proste neklikat. A nebo si vyber. U nas volit muzes :mrgreen:

@Zorz: Pred par hodinama jsem tam hodil Roithovou. Na volebni pruzkumy z vysoka kaslu a radim to kazdemu. Vzdy jdou na ruku tomu, kdo si je zaplati a tim spis pro tuto volbu je to na vode, protoze je zde historicky prvni. Takze volte hlavou a ne vysledkama pruzkumu.

Osobne jsem Franze nevolil prave proto, ze mi jeho vyjadrovani a nazory proste nesedly. Ale jeho pripadny uspech bych povazoval za velmi pozitivni impulz nasi spolecnosti.
Píšeš mi z duše...
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Volby

Post by Žorž »

kucik wrote:@Zorz: Pred par hodinama jsem tam hodil Roithovou. Na volebni pruzkumy z vysoka kaslu a radim to kazdemu. Vzdy jdou na ruku tomu, kdo si je zaplati a tim spis pro tuto volbu je to na vode, protoze je zde historicky prvni. Takze volte hlavou a ne vysledkama pruzkumu.

Osobne jsem Franze nevolil prave proto, ze mi jeho vyjadrovani a nazory proste nesedly. Ale jeho pripadny uspech bych povazoval za velmi pozitivni impulz nasi spolecnosti.
No, viděl jsi můj odkaz na FB, notně humorný, že, jakej já mám vztah k předvolebním průzkumům. :) On nich rozhodnutí hodit to Karlovi a nikoliv Zuzaně neodvíjím. Já jsem potenciální úspěch odhadl spíš podle prostředků, využitých na kampaň, a hlavně její kvality. V tom Schwarzenbergův tým zvítězil na celé čáře, čili mohl oslovit mnohem větší hrstku voličů, čili procenta podle mě tomu budou odpovídat.

A krom toho, Roithová může a s nejvyšší pravděpodobností bude kandodovat příště (rád bych viděl to dívadlo, kdyby se KDU snažila "ze svého středu" vyprodukovat někoho lepšího :mrgreen: ). Schwarzenberg už bohužel ne. Plus jeho renomé považuju za další plus, které by našemu obrazu v zahraničí pomohlo, a na které přes svoji chvályhodnou práci v EP Roithová zdaleka nedosahuje.

PS., edit pro Braenn: Správně pochopili, že slovo kronikářovo je zde zákonem!
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

To jo, Knize mel dobrou kampan a jak rikam, za jeho vitezstvi bych se taky nezlobil.
Pokud bych pomeroval kampane, tak myslim ze Milos s Fisherem meli zdaleka nejdrazsi a Franz ma nejlepsi pomer hypoteticke popularity per Kc. Vychazim z ciste osobniho odhadu, ze pocet hlasu Franze s Schwarzenebrga se nebudou lisit v radove.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Volby

Post by Shaman88 »

Žorž wrote:
Všechny stručně tady: http://www.rozhlas.cz/prezident08/dokum ... ava/421813
Není tam nic co bych považoval pro mě jako normálního člověka za důležité, takže mi je jedno kdo tam bude.
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Volby

Post by Aulus »

Shaman88 wrote:
Žorž wrote:
Všechny stručně tady: http://www.rozhlas.cz/prezident08/dokum ... ava/421813
Není tam nic co bych považoval pro mě jako normálního člověka za důležité, takže mi je jedno kdo tam bude.
A udělování amnestií nepovažujete za podstatné? Stačí se podívat na to, co se stalo před několika dny a je jasně vidět, že opravdu není jedno, kdo tam sedí.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Volby

Post by Shaman88 »

Tobě ty amnestie vadí?
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Volby

Post by -darkvision- »

Shaman88 wrote:Tobě ty amnestie vadí?
No já si jen v duchu říkám proč ty plastové kuličky nebyly radši reálné kulky :twisted:

Jinak ono na jedné straně je koho tam chcete mít, na straně druhé koho tam mít nechcete. A pak si udělejte kompromis.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Volby

Post by Aulus »

Shaman88 wrote:Tobě ty amnestie vadí?
Jen tak namátkou:
Podvodníci z H-Systemu: Okradli lidi o miliardu a díky amnestii uniknou trestu

Tři vysoce postavení manažeři z vytunelovaného H-Systemu zůstanou bez trestu. Pomohla jim prezidentská
amnestie…

Společnost H-System, která slibovala výstavbu levných bytů a rodinných domů, podvedla více jak tisíc lidí,
kterým tak vznikla škoda dohromady za miliardu korun.

Zdroj: http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/podvodn ... restu.html

Tunelování bez trestu. Lidé z Union banky mají amnestii a skončí bez trestu.

Kauza obřího pádu Union banky, při které přišlo 130 tisíc lidí o téměř 17 miliard korun, končí u ledu.
Rozsáhlý případ, označovaný za učebnicový příklad tunelování, se totiž díky amnestii Václava Klause
definitivně zastavuje, a pětice obžalovaných tak skončí bez trestu.

Vyhlášení pravomocného rozsudku přitom bylo naplánováno už na 22. ledna 2013.
Zdroj: http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy ... ?id=767421
Pokud prezident dá takovým lidem amnestii, přestává pro mě být prezidentem. Proviňuje se totiž proti slibu, na který po svém uvedení do úřadu přísahá:
"Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj
úřad budu zastávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí."

Zdroj: Ústava České republiky
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Volby

Post by Shaman88 »

A v čem je problém?
Je to amnestie, tak at je pustí.
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Volby

Post by Aulus »

Shaman88 wrote:A v čem je problém?
Je to amnestie, tak at je pustí.
A je v pořádku dávat amnestii lidem, kteří okradli tisíce obyvatel této republiky o peníze? Ty v tom vážně nevidíš morální problém? I ty za takové zloděje platíš.

EDIT: Kde je sakra aspoň nějaká minimální spravedlnost? Teď se někteří z omilostněných dokonce soudí o náhradu peněz za ušlý zisk. To už je prostě tak nechutná a nemorální drzost, že mi nad tím zůstává rozum stát. A tobě se to nezdá ani trochu v nepořádku? :shock:
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Volby

Post by Shaman88 »

Stejně to jsou spory co se jen táhnou...
Ty soudy stojí prachy a stejně se to nikam nedostane...
Klidně at jim dají amnestii... vadilo by mi to u recidivistů, u tunelářů mě je to jedno.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Volby

Post by J.F.Payne »

A co takovej soudce Berka, hlava regulérního zločineckýho gangu? :))
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Locked