prasení a neznalost rp
Daanri wrote:Kiri myslim, ze toto sem absolutne nepatri...to ze niekto chcipa nema s RP nic spolocne ale absolutne nic spolocne. Ked to mam povedat tak na rovinu, ako vie kto hrat...holt ses carodej tak nemas co liezt niekam bez ochranych kuziel...parkat som ta videl jak bez nakych ochranych kuziel len v neviditelnosti hodis fireball na hromadu priser a pak sa cudujes preco si zomrel...takze sem neplet veci, ze ked niekto hra RP znamena, ze casto zomiera. (ja som hraval RP so svojou postavou a od 10lvl po 16lvl som zomrel len raz kvoli lagu)
jop takze proste mam vylez z baraku nahazet imky neviditelnosti projit si lokace protoze mi zajima priroda a pak se jit vyspat pac mi dojdou - super
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Tak nevim, jestli ty ochrany jen tak dojdou, ty zakladni jako je kamenna kuze trvaji hodina/lvl. A to, ze mag vleze do nebezpecny oblasti bez boostu jen v invisu, bud znamena, ze je asi velmi odvaznej a nebo neumi pouzivat ochranny kouzla.Kiri wrote:jop takze proste mam vylez z baraku nahazet imky neviditelnosti projit si lokace protoze mi zajima priroda a pak se jit vyspat pac mi dojdou - super:D:D
Vedoucí týmu Thalie
K tomu behu. Dnes som presiel od Doubkova cez Ivory, cez Karathu az na plaz s krabmi. Celu cestu som presiel "pomalou chodzou". Nikoho som nestretol, nic zaujimave sa neudialo. Ale ja sa nevzdam. Budem vas aj nadalej hladat az kym nepridem nato ci hrate tak ako tu pisete moji mily equlibricania.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Uvidime
Su naky stavky? 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Tak trochu přitopíme... vlastně z toho vyplývá že mág je opět nejslabšíRejty wrote:Na kolik stran se dostaneme v tomhle flamu? Mozna trhneme rekord
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.

Ked tu budeme pisat furt ty isty a furt to iste dokola tak to bude mat fest vela stran, ktore budu stejne onicom. Akurat to vedie k tomu, ze si medzi sebou vytvarate odpor uz na forume. A samozrejme sa to odrazi aj v hre. Pockajte si na ten megazraz a potom si povibijajte zuby a pri pive sa uzmierite hehe.
BTW 135!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Achjo, teď něco fakt bez urážky prosím, ale napíšu to upřímně. Docela mi přijde že buď ,, mluvím do dubu´´, nebo neumíte číst, nebo nechápete pár věcí, nebo jedním uchem tam a druhým ven. No já fakt nevím. Co se zkuset zamyslet nad tím co kdo píše. Asi je to těžké, protože to asi píšu moc zmatlanej a zmatenej, prostě vám to asi píšu fakt zmateně a nebo už fakticky nevím. Zkuste si schválně pročíst celý topic a zamyslet se že je celý o opakování jak pro 4-leté fracky. A kiri, z matematiky sem měl i na gymnáziu jedničky a málokdy dvojky, a to na vysvědčení. Matika mě neba ale jde mi
.
// omlouvám se všem kterých se tímto dotknu a všem kterým přijdu jako arogntní nafoukanej blbec.... napsal jsem prostě to co si myslím, nic ve zlém, nic proti vám, ale někteří by opravdu měli číst duchapřítomně a .......... byl bych ještě rád kdyby ještě někdo projevil svůj názor na mou otázku, pak vám ještě ke konci něco napíšu a tím tento topic ukončím z mé strany
// omlouvám se všem kterých se tímto dotknu a všem kterým přijdu jako arogntní nafoukanej blbec.... napsal jsem prostě to co si myslím, nic ve zlém, nic proti vám, ale někteří by opravdu měli číst duchapřítomně a .......... byl bych ještě rád kdyby ještě někdo projevil svůj názor na mou otázku, pak vám ještě ke konci něco napíšu a tím tento topic ukončím z mé strany
Ok... Sylm má pravdu, akorát se tu zbytečně hádáme
============================================
Běh: DOPORUČUJE se neběhat ve městech, protože:
- zloději nemůžou okrást běžící postavu
- stráže si můžu myslet že jste něco provedli
- když je tam nějaká postava, nestačí vám napsat
- nevypadá to moc reálně
- přijde mi to ohleduplný vůči jiným postavám kolem kterých jdu, že je registruju, vim o nich, dam jim prostor pro to něco napsat... atd
Pro Kiriho: tvoje smrt nemá s RP co dělat, musíš počítat s tim, že je sice mág silnej jak p..., ale bez kouzel toho moc nezmůže - schovávej si nějaký ochranný kouzla a do neznámejch končin nechoď bez boostů. Každý povolání má svý + a -
- mág je naprd bez boostů
- bojovník je naprd proti kouzlům, na vůli nic nevydrží
- zloděj si moc neškrtá na nemrtvý...
Nic co je napsaný v tomhle topicu nikomu nic nezakazuje, pouze ukazuje směr kterym hrát. Mě chvíli baví creeping, chvíli craftění, RP samozřejmě taky. Creep a craft se dá dělat individuálně, nikoho to neobtěžuje nebo neomezuje. RP je jak pro mě tak i pro ostatní, tak si to nebudem navzájem kazit, viz to běhání atd.
STOP FLAME
============================================
Běh: DOPORUČUJE se neběhat ve městech, protože:
- zloději nemůžou okrást běžící postavu
- stráže si můžu myslet že jste něco provedli
- když je tam nějaká postava, nestačí vám napsat
- nevypadá to moc reálně
- přijde mi to ohleduplný vůči jiným postavám kolem kterých jdu, že je registruju, vim o nich, dam jim prostor pro to něco napsat... atd
Pro Kiriho: tvoje smrt nemá s RP co dělat, musíš počítat s tim, že je sice mág silnej jak p..., ale bez kouzel toho moc nezmůže - schovávej si nějaký ochranný kouzla a do neznámejch končin nechoď bez boostů. Každý povolání má svý + a -
- mág je naprd bez boostů
- bojovník je naprd proti kouzlům, na vůli nic nevydrží
- zloděj si moc neškrtá na nemrtvý...
Nic co je napsaný v tomhle topicu nikomu nic nezakazuje, pouze ukazuje směr kterym hrát. Mě chvíli baví creeping, chvíli craftění, RP samozřejmě taky. Creep a craft se dá dělat individuálně, nikoho to neobtěžuje nebo neomezuje. RP je jak pro mě tak i pro ostatní, tak si to nebudem navzájem kazit, viz to běhání atd.
STOP FLAME
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Tak jestli uz niektori nepochopia ani igorov prispevok tak uz fakt nevim jak inac to napisat vo co tu celu dobu vlastne ide.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.