KaTo wrote:Ugh a už je to víceméně jasný - druhý kolo voleb bude parodie na Sofiinu volbu.
Na jedný straně je modrokrevná svině, která se zavřenýma očima (obrazně i doslova) zobe z ruky Kalouskovi s Nečasem, aniž by každý večer zvracel z toho čemu z vlastní vůle přihlíží a za co hlasujevs zelenodeché Klausovo dvojče z mokrý čtvrti (teda prognosťáku), který s veselým úsměvem odkývl akci "zpronevěřte co se vám zachce" a já budu dělat že my nic
.
Potěškoště, asi až pojedu zase okolo CHKO Blaník, zkusím se stavit u Sváti Vašků, jestli není čas vyjet...
to se tam zastav, az pojedu k mami tak se tam asi taky stavim k nemu na vinko a pokecat si co si o tom mysli. treba nakonec da na obycejne lidi a konecne zasahne..