Narazil jsem na zajímavý web. Volební kalkulačka pro 2. kolo voleb.
Výsledek velmi uspokojivý: shoda -21% s knížetem a 24% s Miloušem .
Jeden lepší než druhý
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
efu_redo wrote:Některým jedincům by prospělo trochu slušného vychování a úcty k lidem, kteří něco dokázali.
tady??? pobavils
...nechtěl jsem do toho šlapat, ale když už to obracíš, nedá mi to poznamenat: "Tahle věta, že edit: *škrtá* je padla od Něj?!"
Last edited by KaTo on 01:46 15. Jan 2013, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Četl jsem tu větu jednou, dvakrát, třikrát.... pak jsem si uvědomil, že čtu KaTův příspěvek a vzdal jsem to.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Četl jsem tu větu jednou, dvakrát, třikrát.... pak jsem si uvědomil, že čtu KaTův příspěvek a vzdal jsem to.
..když tedy tak hezky prosíš, já ti ty písmenka vysvětlím .
efu_redo napsal: "Některým jedincům by prospělo trochu slušného vychování a úcty k lidem, kteří něco dokázali."
KaTo na základě znalosti minulosti efureďáka (oba kuciku víme, co efu dokázal, áááno, je to pravěk, ale trollovi se hodí všechno) tuto větu glosoval (kua, mě napadla poznámka k tématu - já snad budu volit bratra trolla Zemana, jeho glosy jsem vždycky žral, Kája fon Baunhouf si sice hraje na morálního slušňáka, ale taky nudnej nůůůůďa ), když mu nadhodil Gališák decetní nahrávku: "Tahle věta, že je *škrtá* padla od Něj (rozuměj, od efu_reda)?!"
V tom nehledej žádný hlubokomyslný složitosti .
Last edited by KaTo on 01:52 15. Jan 2013, edited 2 times in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bahnak wrote:Hm, já tu větu nepochopil ani s vysvětlivkou....
To je trollí gramatika, tu se člověk nenaučí, s tím se člověk rodí.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Bahnak wrote:Hm, já tu větu nepochopil ani s vysvětlivkou....
Ja taky ne. Ale rozhodl jsem se to dal neresit. Ale z ostatnich komentaru chapu, jak jsem to mel prekladat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
*žvejkne popkorn* Jen tak dál, jen tak dál!
Btw - když to nepochopil ani sám Velký rozdavač bludišťáků, tak jsem si tu větu po sobě teda laskavě a milostivě přečetl a protože tu už nějaký čas není Amber, tak i editem (červeně ) opravil. To je tak, když člověk píše asi tak 100x pomaleji než myslí a do toho píše vedle průvodní zprávy (tam mi naštěstí podobné překlepy opravuje dílem word a dílem já než to dám do tisku ).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Sielencer wrote:Narazil jsem na zajímavý web. Volební kalkulačka pro 2. kolo voleb.
Výsledek velmi uspokojivý: shoda -21% s knížetem a 24% s Miloušem .
Jeden lepší než druhý
Jak se s někým můžu shodnout na -21%? Co to vlastně znamená?
Jediné uspokojivé vysvětlení, které mě napadá, je, že kníže nemá podle autorů webu na nic názor... -21% z ničeho je pořád nic, a proto se s ním na všem, ničem a tudíž i na -21% zmíněného shodne každý...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency. ZANEPRÁZDNĚN
Já si dělala ještě tuhle "kalkulačku", některé otázky jsou pochopitelně podobné: http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-5911 ... warzenberg. S ostudou musím říct, že k některým tématům jsem si musela dohledávat fakta. Nicméně 68% pro pana knížete.
31%/-25% u té Sielencerové, ve prospěch knížete, ať už se to počítá jakkoli.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž". Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni. Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.