To můžeme, ale ze svých úspor ti ten převrat platit nebudeme, to si obstarej sám.drake127 wrote:Fakt ti vyšlo +31%? Mně u té druhé vyšlo -4 % a -11 % myslím, takže babo raď. Nemůžete ještě zvolit třeba mě?
Volby
Re: Volby
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Volby
Dole totiž byla možnost zaškrtnout, které otázky považujete za obzvláště důležité, a hádám, že tam mi naskákaly ty procenta.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Volby
58% zeman, - 43% kníža
Otevřeně se přiznávám, že budu volit Zemana, nejsem ovce, abych se nechal zmást marketingem tak mizerného zboží jako je Kníža. Zeman je taky zlo, ale pro mne v tuto chvíli daleko menší. Netěší ne dát hlas zemanovi, ale němce na trůně nechci.
Přijde mi strašné glorifikovat osobu, která se řídí heslem: "kdo nic nedělá, nic nezkazí a je za to chválen."
Otevřeně se přiznávám, že budu volit Zemana, nejsem ovce, abych se nechal zmást marketingem tak mizerného zboží jako je Kníža. Zeman je taky zlo, ale pro mne v tuto chvíli daleko menší. Netěší ne dát hlas zemanovi, ale němce na trůně nechci.
Přijde mi strašné glorifikovat osobu, která se řídí heslem: "kdo nic nedělá, nic nezkazí a je za to chválen."
Re: Volby
Přiznám se, že mi to vyšlo hodně podobně jako Krysákovi. Takže pokud je ta kalkulačka založená na skutečných názorech kandidátů, pak s knížetem souhlasím jen v "banalitách" a v tom, co mě opravdu zajímá (tedy především aby politika nebyla jedno velké "o voličích bez voličů (nebo hůř proti voličům)"), jsem s ním přímo v rozporu.
Takže zvažuju, že nepůjdu k volbám vůbec. Zemana z přesvědčení volit nehodlám, protože už tady napáchal dost zlého, s knížou v důležitých věcech nesouhlasím. Obě volby bych si asi v budoucnu vyčítal.
EDIT: O nějaké šlechtictví, národnost a nebo image mi až tak nejde. Prezident je sice hlavně reprezentant, ale taky má dost velkou moc v rámci ovládání veřejného mínění (pokud si to nepodělá jak Klaus - ale tomu už je to teď jedno, takže "mohl"). A představa ovlivňování veřejného mínění a názorů k obrazu jakéhokoli z těchto dvou kandidátů mi už teď hlodá v mysli a není to zrovna příjemné hlodání.
Takže zvažuju, že nepůjdu k volbám vůbec. Zemana z přesvědčení volit nehodlám, protože už tady napáchal dost zlého, s knížou v důležitých věcech nesouhlasím. Obě volby bych si asi v budoucnu vyčítal.
EDIT: O nějaké šlechtictví, národnost a nebo image mi až tak nejde. Prezident je sice hlavně reprezentant, ale taky má dost velkou moc v rámci ovládání veřejného mínění (pokud si to nepodělá jak Klaus - ale tomu už je to teď jedno, takže "mohl"). A představa ovlivňování veřejného mínění a názorů k obrazu jakéhokoli z těchto dvou kandidátů mi už teď hlodá v mysli a není to zrovna příjemné hlodání.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Volby
btw - pravověrný monarchista (a možná taky trochu monatroll
) by Krysaka opravil, že na trůně má být panovník a panovník se nevolí!
Jak tak ty "zbývající" kandidátský vejlupky z povzdálí sleduju - v souvislosti s tím, co se děje v republice, je momentálně politiky režírovaná fraška (k pláči).
Prezident stejně může prd, maximálně tak hrát pimprlové divadýlko s právem "veta", který mu stejně dokáží zlomit. Ale aspoň se o tom svinstvu co jinak chtějí soudruzi modro-žluto-růžovo-oranžový potichu prohlasovat promluví nahlas (btw - i poslední prezidentskou akci, alias "pseudo-prezidentskou milost" hezky odsouhlasili soudruzi z ODS ve složení Nečas a Blažek. Bez souhlasu těhle dvou (velmi nebezpečných) klaunů by neprošla). Takže je jedno kdo tam bude dělat remcající/kývající/spící/chlastající/hulící loutku. Losna nebo Mažňák. Ale přikláním se k názoru, že se Zemanem bude větš sranda. Karel má u mě sice plus za dýmku a že spí v práci (tj. parlamentu), ale bohužel "nudně" mumlá
, ten druhej aspoň mluví nahlas a hláškuje a novinářský onuce v zahraničí si aspoň nebudou muset zvykat psát pochvalně o "našem" prezidentovi a můžou dál psát o aroganci z Hradu! Full of win!

Jak tak ty "zbývající" kandidátský vejlupky z povzdálí sleduju - v souvislosti s tím, co se děje v republice, je momentálně politiky režírovaná fraška (k pláči).
Prezident stejně může prd, maximálně tak hrát pimprlové divadýlko s právem "veta", který mu stejně dokáží zlomit. Ale aspoň se o tom svinstvu co jinak chtějí soudruzi modro-žluto-růžovo-oranžový potichu prohlasovat promluví nahlas (btw - i poslední prezidentskou akci, alias "pseudo-prezidentskou milost" hezky odsouhlasili soudruzi z ODS ve složení Nečas a Blažek. Bez souhlasu těhle dvou (velmi nebezpečných) klaunů by neprošla). Takže je jedno kdo tam bude dělat remcající/kývající/spící/chlastající/hulící loutku. Losna nebo Mažňák. Ale přikláním se k názoru, že se Zemanem bude větš sranda. Karel má u mě sice plus za dýmku a že spí v práci (tj. parlamentu), ale bohužel "nudně" mumlá
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Volby
tohodle fakt chcete na hrad?
http://www.youtube.com/watch?v=lZkjlJmTo9U
osobně ten kdo nezná hymnu je podle mě, trošku nevlastenecké
http://www.youtube.com/watch?v=lZkjlJmTo9U
osobně ten kdo nezná hymnu je podle mě, trošku nevlastenecké
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Volby
Nechápu, kde se v někom bere to přesvědčení, že kdo volí Knížu, je zmanipulovaná ovce. Lidi svou volbu podřizují nějakému kritickému myšlení; snad každý dokáže k nějakému předkládanému faktu přistoupit kriticky a zhodnotit relevantnost nějakých výroků a nebo argumentů.
Pokud si mám volit mezi člověkem, který má štít od bahna a hoven včetně přípravy vraždy a mezi člověkem, na něhož jeho konkurenti nevyhrabali v podstatě žádnou špínu kromě pozdě kolaudovaného rybníka a manželky rakušanky... tak je má volba jasná.
Pokud si mám volit mezi člověkem, který má štít od bahna a hoven včetně přípravy vraždy a mezi člověkem, na něhož jeho konkurenti nevyhrabali v podstatě žádnou špínu kromě pozdě kolaudovaného rybníka a manželky rakušanky... tak je má volba jasná.
Last edited by J.F.Payne on 18:33 15. Jan 2013, edited 2 times in total.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Volby
Najednou jsou tu všichni vlastenci! To je až komické.radekdnb wrote:osobně ten kdo nezná hymnu je podle mě, trošku nevlastenecké
A že neumí zpívat? Tohle není superstar.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Volby
Neříkals, že nemůžeš volit? Chápu, že to byla spíše řečnická figura, ale i tak si chci upřesnit dotaz, jestli ten první výrok byl opravdu "nemůžu" a né "nedostanu se".J.F.Payne wrote:...tak je má volba jasná.
.
Re: Volby
Osobně se mi taky hnusí Schwarzenbergova kampaň - vadí mi, když mi někoho cpou tímhle způsobem, ale když je jeho protivník Zeman, tak můj hlas má.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Volby
najednou?...jak najednou tvrdil jsem snad opak? máš důkaz?...J.F.Payne wrote:Najednou jsou tu všichni vlastenci! To je až komické.radekdnb wrote:osobně ten kdo nezná hymnu je podle mě, trošku nevlastenecké
A že neumí zpívat? Tohle není superstar.
taky neumím zpívat, ale alespoň umim všechny slova a nekur*im je
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Volby
Nemůžu volit, nemám české občanství. Je to ale jen formalita a vzhledem k tomu, že tu hodlám prožít celý svůj život, mi na volbě dost záležíNalkanar wrote:Neříkals, že nemůžeš volit? Chápu, že to byla spíše řečnická figura, ale i tak si chci upřesnit dotaz, jestli ten první výrok byl opravdu "nemůžu" a né "nedostanu se".J.F.Payne wrote:...tak je má volba jasná.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Volby
To chápeš špatně. Je to tak, že kdo nesdílý jediný správný názor na otázku života, vesmíru a vůbec, je medii zmanipulovaná ovce.J.F.Payne wrote:Nechápu, kde se v někom bere to přesvědčení, že kdo volí Knížu, je zmanipulovaná ovce.
Vážně asi jen v čechách může kandidovat na post prezidenta republiky člověk, který ani nedodrží zákonem stanovené podmínky a lidé ho stejně volí.
Nejsem žádným zapřísáhlým obdivovatelem Scharzenberga, ani jsem ho v prvním kole nevolil, ale než Zemana na hrad, to snad raději ten hrad zbourat a oplakan národní památku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.