Krysak wrote:1. Knížova kampa%n je velmi dobře zaměřená na maldou generaci, ktará přebírá pouze skupinový názor ve stylu to je "IN", pankáč kníža mluví za vše, to není jeho pravé já, to je jen póza, aby se prodal.
2. Ne, nedokáže - 70% lidí nemá vůbec názor, přebírá ho podle phybů stáda.
3. Ano, kníže je čistej, nikdy totiž nic neudělal a daří se mu.
4. Opravdu připravoval Zeman vraždu, nebo mu to někdo přisoudil? Osobně si myslím, že jde o člověka arogatního, namyšleného, ale i inteligentního a vtipného se sklouzáváním k vulgaritě. Když ale skutečně něco děláš, ušpiníš si ruce i když nechceš, protože v čechách v politice plaveš v hovnech.
1. Mladí lidé (A nejen mladí) volí Kadla ne proto, že je to COOL a IN, ale protože v něm vidí naději na nějakou změnu. Protože po deseti letech Klause už toho bylo dost - a mít na Hradě druhého Klause v bleděmodrém, to si nikdo ani nechce představovat. Navíc Karel vyšel z televizních debat clekem vítězně, pokud můžu soudit. A doporučuju server demagog.cz
2. Voliči Karla Schwarzenberga jsou většinou vzdělanější než voliči Miloše Zemana. To není nějaký štěk, ale fakt. A nejsou to jen mladí. Dodám, že si opravdu nemyslím, že je člověk tvor stádní.
3. Neřekl bych, že nikdy nic neudělal. Naopak bych řekl, že toho má za sebou opravdu hodně. Ministerstvo zahraničí vede prostě dobře. Ono se může zdát, že "nic neudělal", ale to, že o ministerstvu zahraničí média neinformují je spíš dáno tím, že se tam neděje nic nekalého. Běžná politika na vládní úrovni je totiž k uzoufání nudná.
4. Je kolem toho tolik nejasností, a Zeman novináře tak nenávidí, že to může být pravda. Přičti jeho agresivní povahu, pomstychtivost, aroganci... Byl premiér, měl konexe, mohl dost dobře ovlivňovat práci policie i státních zástupců... Dneska už ale nikdo pravdu nezjistí.