KaTo wrote:Jedna jak vypadlá z Thalie!
(originál je tedy vypadlý z pohádky z "pseudo-Skotska" a je to princezna![]()
)
To je krásne, to by som hneď brala domov na výstavku (v preklade, deti by to čmajzli a .... asi by skončila zle)
KaTo wrote:Jedna jak vypadlá z Thalie!
(originál je tedy vypadlý z pohádky z "pseudo-Skotska" a je to princezna![]()
)

Koninho87 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=g6vWHeKtZ6M Naďa a Furin <3
Hmm třeba láska k Nien?klobouk wrote:Ten druhý je moc pěkný. A velkého je na něm něco úplně jiného, co ty nemůžeš posoudit.
Mne prijde, ze bud jde o prekreslenou zenu, nebo o vysokoskolskeho studenta, ktery o manualni praci nebo sport ani okem nezavadil.Pajule wrote:Hm Rien?
Nebyl by první postavou, která zblonďatěla.Molly23 wrote:A děsem mu pobledly vlasy