Lokace
Zamořené tunely-skřetí území-hlídka
Za černého skřeta mi trvalo 5 minut než jsem přes klavesnici složitě prošel,zpátky už to nejde,takže je postava seknutá přímo u přechodu.
Stejný problém je s druhým přechodem na východě ve stejné lokaci.
Špatně průchozí přechod
Špatně průchozí přechod
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Špatně průchozí přechod
A to je celá lokace, nebo jen nějaké konkrétní místo? Pokud jedno místo, tak hoď screen.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Špatně průchozí přechod
Jsou to jen ty dva přechody na jihu a na východě lokace podle kompasu ze hry,problém je asi ten plcb. ze kterýho jsou udělaný.Drow tam projde bez problémů.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Špatně průchozí přechod
Jo, to je problém tý tlamy. Ork se tam prostě nevejde. Je potřeba udělat přechod před ní.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Špatně průchozí přechod
Sice asi zbytečně, ale alespoň prozatimní možná řešení jak přechodem projít:
-ksichtem k přechodu, relog, během loadingu lokace držet "W", teoreticky vyignoruješ placebl a octneš se až za ním zaseklej o konec lokace, ale nevyjde to napoprvé...
-protlačení - bohužel by to asi stálo flašku hastu a to na low levlu je moc drahej špás...
-hůlka automatického následování by měla zafungovat dobře za předpokladu že se "zahákneš" těsně před tím než kamarád projde
-růčo šipkama, ale nezkoušet pohybem dopředu, ale úkrokem do strany, modely mají tendenci pak projít lecčím co "Wečkem" nejde, alespoň ty hiranský to tak měly co pamatuju.
Jinak přidávám se k prosbě WBčkům, jestli by na to nemohli juknout.
Pro lowíky dole vcelku zásadní lokace, nemluvě o surkách...
Díky
-ksichtem k přechodu, relog, během loadingu lokace držet "W", teoreticky vyignoruješ placebl a octneš se až za ním zaseklej o konec lokace, ale nevyjde to napoprvé...
-protlačení - bohužel by to asi stálo flašku hastu a to na low levlu je moc drahej špás...
-hůlka automatického následování by měla zafungovat dobře za předpokladu že se "zahákneš" těsně před tím než kamarád projde
-růčo šipkama, ale nezkoušet pohybem dopředu, ale úkrokem do strany, modely mají tendenci pak projít lecčím co "Wečkem" nejde, alespoň ty hiranský to tak měly co pamatuju.
Jinak přidávám se k prosbě WBčkům, jestli by na to nemohli juknout.
Pro lowíky dole vcelku zásadní lokace, nemluvě o surkách...
Díky
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1