*rozchechtá se* ...klienti, HAHAHA, klienti, které tvoří (dost často) mentálně, případně fyzicky, případně kombinovaně postižení, HAHAHAHA, lépe platit! Tos mě rozesmál! Kde na to jako budou brát? Tisknout si to doma?J.F.Payne wrote:O tom se nikdo nehádá. Dvě z mých sestřenic tak pracují. Skutečně je to náročná práce, v podstatě charita... Ale chtěly to dělat a nestěžují si.Miell wrote:Tady se musím trochu zastat Aula.. třeba u pomáhajících profesí je to složité.. práci dělají náročnou a mnohdy za to nedostanou víc než prodavačka v supermarketu.. Myslím třeba různé terapeuty starající se o staré, či postižené lidi a pod. Navíc.. v poslední době byla tahle oblast docela omezena.
Platy těchhle lidí těžko zvedne nějaká vládní politika, zvlášť daňová. Chce to různá soukromá zařízení, kterým budou klienti lépe platit, a oni budou nabízet špičkové služby a své zaměstnance dobře platit...
Nebo je podle (Drakem, hezky nahozený) praviocový politiky necháme schnít doma v hovnech, protože, kua, sou zbytečný, no ni?! Ani toho člověka ústavu si nezaplatí. Vlastně jakýho člověka, ten šel raději dělat manažera do firmy přerozdělující EU fondy...tam si přeci vydělá víc!