Hele, já taky nechci, aby někdo bral 10x víc, než já. Ale pointa je, že nikdo nikde nevymyslel systém, který by dlouhodobě fungoval a kde by to tak nebylo.Aulus wrote:S tím souhlasím, ale ty rozdíly jsou prostě přemrštěné. "Nahoře" se rozdělují nepřiměřeně velké balíky a "dole" zase nepřiměřeně malé. V tom je celý problém.klobouk wrote:To s užitečností zní blbě. Je to o četnosti oboru na trhu. O kolik je těžší najmout dobrého ekonoma, o tolik dostane víc, než uklízečka, kterou někdo vybral z deseti uklízeček.
Chápu, že někdo může mít třeba 2x až 3x víc než jiný. Opravdu ale nechápu, na co někdo potřebuje mít plat 10x - 20x vyšší. Prostě je to neúměrně nemorální vykořisťování těch, kteří neměli v životě tolik štěstí, než jiní.
Bohužel se budu opakovat. Člověk je sobec. Vystav systém ignorující tuhle základní lidskou vlastnost a systém ti fungovat nebude.
A pokud mluvíš o rozdílech mezi ohodnocením státních zaměstnanců, tak tam jsou platy nastaveny podle toho, kolik máš k rozdání a podle platů v soukromém sektoru. Dej státnímu manažerovi místo 10x víc jen 3x víc, než má učitel a budeš mít neschopné státní manažery. Zkrouhni daněmi příjmy i v soukromé sféře a budeš mít chudší společnost a míň peněz na platy státních zaměstnanců.
Všechna tahle opatření fungují krátkodobě.