Vtípky
Re: Vtípky
Shaman už trolí i fóry!
Ať nejsem OOT tak tu máme hodinku plnou failů:
http://www.youtube.com/watch?v=nAVp_pGjNy8
Ať nejsem OOT tak tu máme hodinku plnou failů:
http://www.youtube.com/watch?v=nAVp_pGjNy8
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Vtípky
Zdá seBahnak wrote:Shaman už trolí i fóry!
http://i.imgur.com/sR3WC.gif
http://lh6.ggpht.com/_zLwHwqx7gy4/S-wOA ... page71.gif
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Vtípky

WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Vtípky
Hehehe jestli znáte Děsivé dějiny tak oni dělají i do hudby 
http://www.youtube.com/watch?v=P2kyNbZc7oc
http://www.youtube.com/watch?v=P2kyNbZc7oc
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Vtípky
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Vtípky
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Vtípky
Žena: Dala bych si chipsy.
Muž: Nejez to, zase budeš brečet, jak vypadáš.
Z: Jak vypadám?
M: No jak bys vypadala.
Z: To se tě právě ptám. Ptal ses mě, jak vypadám.
... M: Já že se tě ptal? Mne je to přece jedno.
Z: Tobě je jedno jak vypadám?
M: Ale není mi to jedno, co furt mas?
Z: Já nic nemam, jen ze jsi říkal, že blbě vypadám.
M: Cože jsem říkal?
Z: No že blbě vypadám.
M: To jsem neříkal, vždyť víš, že se mi líbíš.
Z: Jak moc?
M: Co jak moc?
Z: Jak moc se ti líbím?
M: No normálně - moc.
Z: Tak normálně nebo moc?
M: No moc, no.
Z: A jak moc?
M: Šmarjá moc moc. Necháš mě dívat?
Z: Já tě rušim? Tak já tě rušim a blbě vypadám, že jo. Já tady taky nemusím byt.
M: mlčí (Nemusíš)
Z: Ty mlčíš? Takže tu nemusím byt?
M: Cože? Ale jistě, že tu musíš byt.
Z: Musím? Tak já musim? Jistěže musim! Kdo by ti pral a vařil, že?
M: Ale přece vis, že tě miluju.
Z: Nevim. Jak to mam vědět? Jak mě miluješ?
M: (Montoya se tlačí na Schumachera) Co? Cože? Jo, miláčku, určitě máš pravdu?
Z: Jak cože? Ty mě vůbec neposloucháš!
M: Počkej prosim tě chvíli. Jedou 49. kolo, ještě tři a budeme si povídat.
Z: Musim ještě žehlit.
M: Tak běž žehlit.
Z: Jistěže, já můžu jít žehlit a ty se budeš dívat.
M: (úpění) Tři kola miláčku, tři kola, potom klidně vyžehlim já.
Z: Jistě, ty určitě vyžehlíš. Ty něco uděláš. To bych se dočkala. Kdy jsi tady naposled něco udělal? C-O-K-O-L-I-V.
M: Nikdy.
Z: No jistě, to jsi celej ty.
M: Dáš už pokoj, prosim tě? Za chvíli bude konec.
Z: Ne za chvíli. Hned je konec. Mam toho dost. Jdu pryč. Nebudu utrácet své mládí s někým, jako seš ty.
M: Cože nebudeš utrácet? Mohla bys prosim tě chvilku mlčet?
Muž odevzdaně vstává, přináší z kuchyně chipsy a podává je ženě. Žena naštvaně bere pytlík a cpe si do pusy plnou hrst chipsu.
Z: Myslíš, že jsem tlustá? Asi bych to neměla jist, co?
M: Zoufale chytá hlavu do dlani...
Muž: Nejez to, zase budeš brečet, jak vypadáš.
Z: Jak vypadám?
M: No jak bys vypadala.
Z: To se tě právě ptám. Ptal ses mě, jak vypadám.
... M: Já že se tě ptal? Mne je to přece jedno.
Z: Tobě je jedno jak vypadám?
M: Ale není mi to jedno, co furt mas?
Z: Já nic nemam, jen ze jsi říkal, že blbě vypadám.
M: Cože jsem říkal?
Z: No že blbě vypadám.
M: To jsem neříkal, vždyť víš, že se mi líbíš.
Z: Jak moc?
M: Co jak moc?
Z: Jak moc se ti líbím?
M: No normálně - moc.
Z: Tak normálně nebo moc?
M: No moc, no.
Z: A jak moc?
M: Šmarjá moc moc. Necháš mě dívat?
Z: Já tě rušim? Tak já tě rušim a blbě vypadám, že jo. Já tady taky nemusím byt.
M: mlčí (Nemusíš)
Z: Ty mlčíš? Takže tu nemusím byt?
M: Cože? Ale jistě, že tu musíš byt.
Z: Musím? Tak já musim? Jistěže musim! Kdo by ti pral a vařil, že?
M: Ale přece vis, že tě miluju.
Z: Nevim. Jak to mam vědět? Jak mě miluješ?
M: (Montoya se tlačí na Schumachera) Co? Cože? Jo, miláčku, určitě máš pravdu?
Z: Jak cože? Ty mě vůbec neposloucháš!
M: Počkej prosim tě chvíli. Jedou 49. kolo, ještě tři a budeme si povídat.
Z: Musim ještě žehlit.
M: Tak běž žehlit.
Z: Jistěže, já můžu jít žehlit a ty se budeš dívat.
M: (úpění) Tři kola miláčku, tři kola, potom klidně vyžehlim já.
Z: Jistě, ty určitě vyžehlíš. Ty něco uděláš. To bych se dočkala. Kdy jsi tady naposled něco udělal? C-O-K-O-L-I-V.
M: Nikdy.
Z: No jistě, to jsi celej ty.
M: Dáš už pokoj, prosim tě? Za chvíli bude konec.
Z: Ne za chvíli. Hned je konec. Mam toho dost. Jdu pryč. Nebudu utrácet své mládí s někým, jako seš ty.
M: Cože nebudeš utrácet? Mohla bys prosim tě chvilku mlčet?
Muž odevzdaně vstává, přináší z kuchyně chipsy a podává je ženě. Žena naštvaně bere pytlík a cpe si do pusy plnou hrst chipsu.
Z: Myslíš, že jsem tlustá? Asi bych to neměla jist, co?
M: Zoufale chytá hlavu do dlani...
Lossë Hyaro
Re: Vtípky
Ano typické!!!

Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vtípky
To mi vzdáleně připomíná:
Theogil si takhle hoví v srpnu ve špitále, protože si na letním srazu zlomil levou ruku a čeká na operaci (která se díky bohu nekonala).
Televize je v nemocničním pokoji (třílůžkovém) na 10,-Kč/30 min.
Osazenstvo pokoje se složí, naláduje krabičku 40,-Kč (ládoval jsem já, protože ostatní spolutrpitelé měli poškozené dolní končetiny - takže já jsem jim nosil věci a oni mi krájeli jídlo atd.) a těší se na finále LOH 2012 vodních slalomářů mužů.
Ve chvíli kdy svou poslední finálovou jízdu rozjíždí Vavřinec Hradílek vchází staniční sestra a se slovy stejně u toho spíte, ukliďte si tady trošku bude vizita nám tu televizi (za bezmovného chrčení tří hrdel a vykulených očí) vypne.
Ve chvíli, kdy viděla naše obličeje s výrazy "vážený soude no nezabil by jste ji taky" omluvně prohlásila: "Nebojte se, ta krabička si to pamatuje a večer vám to vyjde i na VKVčka".
Nepochopila.
Dodnes lituji, že měl soused právě vyneseného bažanta.
Všechno zlé je ale pro něco dobré, na té následující vizitě mě pustili bez operace domů, takže jsem Vavřince viděl už v klidu doma ze záznamu.
EDIT: Teď jsem si uvědomil, že mi FN Brno Bohunice dluží 10,-Kč, které jsem neprokoukal na televizi, tak to mám předplacené do další zlomeniny.
Theogil si takhle hoví v srpnu ve špitále, protože si na letním srazu zlomil levou ruku a čeká na operaci (která se díky bohu nekonala).
Televize je v nemocničním pokoji (třílůžkovém) na 10,-Kč/30 min.
Osazenstvo pokoje se složí, naláduje krabičku 40,-Kč (ládoval jsem já, protože ostatní spolutrpitelé měli poškozené dolní končetiny - takže já jsem jim nosil věci a oni mi krájeli jídlo atd.) a těší se na finále LOH 2012 vodních slalomářů mužů.
Ve chvíli kdy svou poslední finálovou jízdu rozjíždí Vavřinec Hradílek vchází staniční sestra a se slovy stejně u toho spíte, ukliďte si tady trošku bude vizita nám tu televizi (za bezmovného chrčení tří hrdel a vykulených očí) vypne.
Ve chvíli, kdy viděla naše obličeje s výrazy "vážený soude no nezabil by jste ji taky" omluvně prohlásila: "Nebojte se, ta krabička si to pamatuje a večer vám to vyjde i na VKVčka".
Nepochopila.
Dodnes lituji, že měl soused právě vyneseného bažanta.
Všechno zlé je ale pro něco dobré, na té následující vizitě mě pustili bez operace domů, takže jsem Vavřince viděl už v klidu doma ze záznamu.
EDIT: Teď jsem si uvědomil, že mi FN Brno Bohunice dluží 10,-Kč, které jsem neprokoukal na televizi, tak to mám předplacené do další zlomeniny.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Vtípky

Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Vtípky
řídící letového provozu: USA353 (označení letadla) kontaktujte Cleveland Center 135.6.
.
řídící letového provozu: USA353 kontaktujte Cleveland Center 135.6.
.
.
.
řídící letového provozu: USA353 jste jako moje žena! Nikdy neposlouchá!!!
Pilit: Věži, tady USA553, možná kdyby jste jí říkal správným jménem tak by jste pořídil líp.
.
řídící letového provozu: USA353 kontaktujte Cleveland Center 135.6.
.
.
.
řídící letového provozu: USA353 jste jako moje žena! Nikdy neposlouchá!!!
Pilit: Věži, tady USA553, možná kdyby jste jí říkal správným jménem tak by jste pořídil líp.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*