NPC puldračice

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

NPC puldračice

Post by sendys »

Zdravím Puldračice v krynu při vyvolávání shazuje hru ..... pamatuju si že to dělala kdysi dávno ale myslel jsem že už je to opravené spadlo mi to asi před týdnem ale myslel jsem že se prostě jen bugla hra ale teď mi to udělala znova dvakrát a pokaždé mi to tu hru shodilo ... prosím o opravu tohoto bose diky :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: NPC puldračice

Post by -darkvision- »

Chápu dobře že ona když vyvolá summona tak Tobě padne hra?

Já mohu jen říci, že dokad jsem hrával na povrchu a creepil tam, nikdy mi hra nepadla.
Pokad je tam nějakej problém, tak otázkou je co se za poslední dva roky u ní měnilo.

Pokad nic, tak bude problém u Tebe sendysi :wink:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: NPC puldračice

Post by zachy »

Vzhledem k tomu, že půldračice používá klasické vyvolání potvory, které ti nemůže nijak shodit hru, tak rozhodně není co opravovat ze strany serveru. Takže je chyba na tvé straně (override složka nebo jiné modifikace hry a nebo prostě kecáš :mrgreen: ).
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: NPC puldračice

Post by sendys »

zachy wrote:Vzhledem k tomu, že půldračice používá klasické vyvolání potvory, které ti nemůže nijak shodit hru, tak rozhodně není co opravovat ze strany serveru. Takže je chyba na tvé straně (override složka nebo jiné modifikace hry a nebo prostě kecáš :mrgreen: ).
pochybuju že na me straně protože nikde jinde mi to nepadá než u ní co se tyče mého kecání nejsem ty abych si vytrhaval kabel z Pc když umíram :) možnost je že to bylo jine kouzlou samozřejmě za maga sem nehral nepoznám kouzla podle animaci :) na vic padalo to už když sem tu začinal a myslim že o ni už někde topic je :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: NPC puldračice

Post by Radim »

Nevím no,nikdy mi tam hra nepadla ani nikomu kdo byl se mnou.Přikláním se k Zachymu,že problém je u tebe ne na serveru.Nechápu jen tvůj útočný styl vůči Zachymu,napsal co si myslí a ty hned popisuješ jak on hraje.Osobně to vidím na odlog před smrtí a tady jen píšeš pohádku o nějaké chybě.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: NPC puldračice

Post by KaTo »

Já osobně to vidím na alchemku na straně sendyse a dispell na straně RDD.
P.S.
Mě takhle svého času schazovaly hru skřeti/skuruti v Krynu u mý DEXařky taky. Pak jsem alchemku vyměnil za WMko a pohoda :lol: :lol: .

P.P.S.
Hlášky o odlogu nekomentuju :lol: , jsou roztomilý jak od Zachyho a drowáků, tak od sendyse :lol: :lol: :lol: :wall: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: NPC puldračice

Post by Nalkanar »

Tak jsem tam zašel, abych se podíval, co to hází vlastně za spelly (jestli se něco neměnilo v průběhu cca 1 roku). Dračice byla dosekaná do zraněn, strážců tam bylo víc než dost. A byli dost zajímavě uskupení, že bych to spíše viděl na odlog, než na pád (aspoň my když jsme na dračici chodili, tak jsme nejdříve na začátku vyčistili stráže a neměli jich tam tři prdele, takže mi to příjde jakože si "někdo" moc věřil a pak odlogl a snažil se to okecat bugem).

Nicméně jsem nemohl ověřit, co cástí, jestli je tam změna a jestli shazuje (ale u dračice mi to taky nikdy nespadlo).
BTW: tzn. sendysi, že jsem ti to vyčistil, můžeš lognout a neumřít.. jsem to ale hodnej dneska :wall: :lol:
.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: NPC puldračice

Post by Radim »

Máš na své tvrzení důkaz,že píšeš v množném čísle o drowech?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: NPC puldračice

Post by sendys »

a dal a dal až na to že při odlogu mi to nehodi chybu hry:) a stejne tak u zachyho radime :) ty maš co řikal o odlogu při smrti že ano :) takže se nevyjadřuj :) smutne a nalku mlč jdeš tam po ty době co sem lehl a budeš tu mluvit o respawnutych mobech :) omlouvam se nalkovy .. byl jsme na něj hnusnej ... co se tyče toho je mi to k prdu že si to vyčistil když mi to tam padne znovu ... brachovy ta lokačka padala taky ... simonovy elkerovy taky .. no a některym co tu hravali taky .. chyba je tudiž v dračici ne ve mě :)
Last edited by sendys on 12:08 23. Jan 2013, edited 1 time in total.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: NPC puldračice

Post by KaTo »

Nalkanar wrote:...Dračice byla dosekaná do zraněn, strážců tam bylo víc než dost...
Hm, to ale nepřímo podporuje moji teorii o schazování alchemky skurutím dispellem. Ba naopak - až na to, že pak hru by sendysovi neschodila RDD, ale nějaký z těch NPC okolo (právě dispellem). Suď bůh (DM) a log serveru :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: NPC puldračice

Post by sendys »

KaTo wrote:
Nalkanar wrote:...Dračice byla dosekaná do zraněn, strážců tam bylo víc než dost...
Hm, to ale nepřímo podporuje moji teorii o schazování alchemky skurutím dispellem. Ba naopak - až na to, že pak hru by sendysovi neschodila RDD, ale nějaký z těch NPC okolo (právě dispellem). Suď bůh (DM) a log serveru :lol: .
nevim kato ale ja to tam vymlatil .. měla tam neim co vyvolanyho ( možna belhordera) a přiklusal tam klasickej ork s pavezou
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: NPC puldračice

Post by Nalkanar »

Že to padlo zrovna až u bosse :D
.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: NPC puldračice

Post by sendys »

Nalkanar wrote:Že to padlo zrovna až u bosse :D
hmm viděl si někdy že by ta hra padala jinde ? většinou to hodi chybu u bose když něco zakasti :) u alchymisty to taky dělavalo :) a dal neřešme tohle už je jen spam prosim vše přesunout do spamu diky ... a aby se k tomu vyjadřil třeba kucka nebo někdo jiny :)
Last edited by sendys on 12:18 23. Jan 2013, edited 1 time in total.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: NPC puldračice

Post by Absinthorix »

Nalkanar wrote:Že to padlo zrovna až u bosse :D
Ne vzdycky vsechno schazovala alchemka - vsak pamatujes, jak jsme chodili na mozky... obcas to proste slitlo

Edit: abych se vyjadril srozumitelneji
Ne kazdou alechemku kazdy dispell shodil, jen obcas nekterou
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: NPC puldračice

Post by zachy »

Co jsem se po poslední úpravě alchymie (změna identifikace efektů alchymie zpět na SpellId) ptal Kucika, tak pád hry při dispelu nehrozí.
Jinak jsem na nikoho nechtěl útočit a prosím aby dotyční nerozšiřovali fámy, že odloguju při hrozbě smrti. Dost mě to uráží.

Děkuji
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Locked