Volby
Re: Volby
15. minut prezidentske debaty na nove. Tragedie.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Volby
Přesně takkucik wrote:15. minut prezidentske debaty na nove. Tragedie.
Nicméně Karviná...
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Volby
Tak by mě zajímalo, když má ten Milouš takovou podporu v malých městech a obcích, jestlipak tam doputoval skvost, který se na mě dneska usmíval z Metra. Doslovný výňatek z celostránkového inzerátu, včetně velikosti fontů:
"Proč bych usiloval o změnu? Hlavní město má svá specifika, pro které je NUTNÉ, aby z rozpočtů čerpala více, než menší města a obce. Jinak budou žít jeho obyvatelé v horším životním prostředí a citelně poklesne úroveň jejich životního stylu."
Zbytek stránky je ve stejném duchu. Opravdu by mě zajímalo, jestli tenhle svůj postoj Míla ventiluje i mimo Prahu.
"Proč bych usiloval o změnu? Hlavní město má svá specifika, pro které je NUTNÉ, aby z rozpočtů čerpala více, než menší města a obce. Jinak budou žít jeho obyvatelé v horším životním prostředí a citelně poklesne úroveň jejich životního stylu."
Zbytek stránky je ve stejném duchu. Opravdu by mě zajímalo, jestli tenhle svůj postoj Míla ventiluje i mimo Prahu.
PUF!
Re: Volby
Respekt, kokosi, respekt. Nicméně musím dodat...a co jako? Taková je realita. Města sežerou víc peněz na udržení svého chodu než dědiny.kokosak wrote:Tak by mě zajímalo, když má ten Milouš takovou podporu v malých městech a obcích, jestlipak tam doputoval skvost, který se na mě dneska usmíval z Metra. Doslovný výňatek z celostránkového inzerátu, včetně velikosti fontů:
"Proč bych usiloval o změnu? Hlavní město má svá specifika, pro které je NUTNÉ, aby z rozpočtů čerpala více, než menší města a obce. Jinak budou žít jeho obyvatelé v horším životním prostředí a citelně poklesne úroveň jejich životního stylu."
Zbytek stránky je ve stejném duchu. Opravdu by mě zajímalo, jestli tenhle svůj postoj Míla ventiluje i mimo Prahu.
Btw - jako smekám kokosi, dobrý pokus o manipulaci
V duchu tvého příspěvku - kdyby Milouš prohlásil, že zástavba v inudačním území bude zaplavována při zvýšených vodních průtocích (a to se děje) a bude třeba zvýšených nákladů (formou speciálních dotací
P.S.
Stejným dechem dodám - souhlasím, že manipulační metody Zeman (a jeho PíáR) používá ve velkém. Nicméně tady konkrétně jsi, mistře trolle, šlápl vedle
P.P.S.
Jako případnou motivaci vřele doporučuji vygooglit "Evropský Stabilizační Mechanismus" (alias ESM) a obzvláště postoje (nejen našich prezidentnských kandidátů) k této *odkašle si* EU "featuře".
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Volby
Na KaTovi příspěvky se neodpovídá, že ne? 
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Volby
Seš ve flamu. Use your brainTheogil I wrote:Na KaTovi příspěvky se neodpovídá, že ne?
edit: Je to OT mimo volby, ale to ESM si vygoogli. Ne že bych byl ekonom, ale *počítá na prstech kupecký počty má dáti - dal* ale ať počítám, jak počítám, pokud tam není nějaká skrytá featura kterou nevidím, bude to mazec.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Volby
Ale Katíšku, já nemanipuluju. Tentokrát
Jen dávám a vědomí těm, kteří nemají dostupný pražský výtisk Metra, co Mr. Zeman plánuje prosazovat. Nebo, aspoň co říká v Praze 
Že Praha má mít víc peněz nezpochybňuju. Ani stavění přehrad před záplavama nezpochybňuju. Zpochybňuju upřímnost a průhlednost mistra Zemana.
Že Praha má mít víc peněz nezpochybňuju. Ani stavění přehrad před záplavama nezpochybňuju. Zpochybňuju upřímnost a průhlednost mistra Zemana.
PUF!
Re: Volby
Proti tomu nickokosak wrote: Zpochybňuju upřímnost a průhlednost mistra Zemana.
P.S.
Vytáhněte někdo ještě něco zpochybnitelnýho na knížete, kua, takhle tu vypadám, že toho Zemana bráním
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Volby
Ano ESM bude pruser, ale o tom sem tu uz parkat psal a Swarz se klepe na to az to po zvoleni hned podepise.
Jinak, co mne stve je jak vsude delaj ze Swarze andilka a rovnyho cloveka.
Pritom - v 90 letech poskytl uplatek urednikovi za urychlene vyrizeni Restituci jeho majetku.
-byl podezrely z tunelovani Becherovky, kde byl predseda dozorci rady (ze zisku 150 mil ste nahle po tom co stal spolumajitelem stala 150 mil ztrata)
- vystridal pokud vim 5 stran, za ktere kandidoval, vzdy aby se nekam dostal (pote co sla strana do kopru sel jinam)
- + dalsi a dalsi mensi ci kauzicky
Pro mne je to stejnej bezpaterak jako Zeman.
Jinak, co mne stve je jak vsude delaj ze Swarze andilka a rovnyho cloveka.
Pritom - v 90 letech poskytl uplatek urednikovi za urychlene vyrizeni Restituci jeho majetku.
-byl podezrely z tunelovani Becherovky, kde byl predseda dozorci rady (ze zisku 150 mil ste nahle po tom co stal spolumajitelem stala 150 mil ztrata)
- vystridal pokud vim 5 stran, za ktere kandidoval, vzdy aby se nekam dostal (pote co sla strana do kopru sel jinam)
- + dalsi a dalsi mensi ci kauzicky
Pro mne je to stejnej bezpaterak jako Zeman.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Volby
To vole.... malý obce nemaj ani na chodník kolikrátkokosak wrote:Tak by mě zajímalo, když má ten Milouš takovou podporu v malých městech a obcích, jestlipak tam doputoval skvost, který se na mě dneska usmíval z Metra. Doslovný výňatek z celostránkového inzerátu, včetně velikosti fontů:
"Proč bych usiloval o změnu? Hlavní město má svá specifika, pro které je NUTNÉ, aby z rozpočtů čerpala více, než menší města a obce. Jinak budou žít jeho obyvatelé v horším životním prostředí a citelně poklesne úroveň jejich životního stylu."
Zbytek stránky je ve stejném duchu. Opravdu by mě zajímalo, jestli tenhle svůj postoj Míla ventiluje i mimo Prahu.
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Volby
Tak bez škraloupu asi nebude, ale porovnávat tohle s privatizacema Mostecký uhelný nebo s odprodejem ruskýho dluhu vůči ČR (hodnota cca 2,5 miliardy dolarů, prodáno soukromé firmě za 290 milionů dolarů)... to asi žiješ na jiné planetě.Grin wrote:Ano ESM bude pruser, ale o tom sem tu uz parkat psal a Swarz se klepe na to az to po zvoleni hned podepise.
Jinak, co mne stve je jak vsude delaj ze Swarze andilka a rovnyho cloveka.
Pritom - v 90 letech poskytl uplatek urednikovi za urychlene vyrizeni Restituci jeho majetku.
-byl podezrely z tunelovani Becherovky, kde byl predseda dozorci rady (ze zisku 150 mil ste nahle po tom co stal spolumajitelem stala 150 mil ztrata)
- vystridal pokud vim 5 stran, za ktere kandidoval, vzdy aby se nekam dostal (pote co sla strana do kopru sel jinam)
- + dalsi a dalsi mensi ci kauzicky
Pro mne je to stejnej bezpaterak jako Zeman.
Úplatek - poskytl protislužbu, abychom byli přesní. A nebylo to za "urychlené vyřízení", přecijen nepodplácel soudce, ale za "urychlení vyřízení". Ne, že by ho to teda omlouvalo.
Co se tunelování Becherovky týká, vlastnil tam 20% akcií. A tak mě napadá.... proč by někdo zatraceně tuneloval vlastní podnik? Mimochodem, tunelování je něco jiného...
Všimni se, že ať byl kdekoliv, měly k sobě ony strany ideologicky blízko. Pokud chceš zůstat v politice a strana se rozpadne (ODA, Unie Svobody...) proč bys nemohl jít jinam?
Edit: Co se ESM týká, to je trochu složitější. Chce to ale pochopit, že z geopolitickýho hlediska má jedině sjednocená, spojená Evropa šanci zůstat aspoň trochu konkurenceschopnou proti čím dál tím víc našlapaný Asii a Jižní Americe, která, předpokládá se, velmi zbohatne v blízké budoucnosti. Cesta malinkatýho, bezmocnýho státečku prostě není ta pravá. No, a aby ta Unie, která tu je šedesát let (60 let za který v Evropě nebyla ani jedna válka, nepočítáme li rozpad Jugoslávie) přežila "ve zdraví", bude třeba solidárně přispět do kasičky. Nemůžeme si hrát jen na vlastním písečku, tohle je investice do budoucna. Samozřejmě je třeba, aby země, které budou z fondu ESM čerpat, razantně upravily svou rozpočtovou politiku, čímž bych naší podporu téhle věci podmiňoval.
Last edited by J.F.Payne on 13:06 24. Jan 2013, edited 2 times in total.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Volby
Kdyz to bude takovej pruser, tak proc jsme tam lezli? To ze vyuzivame super moznosti volnejsiho obchodu a hranic je super, ale mit nejake zavazky to ne - to mi prijde jak typicke ceske vychcankovstvi.Grin wrote:...
Není to asi to nejlepší, živit jižní prasátka, ale dokud se z toho nějak nevyhrabou, tak nás stáhnou s sebou tak jako tak. Stačí jen, aby se něco stalo Německu a můžem rovnou podat přihlášku zpátky do Ruska, jestli nás nechcou zpátky.
A radeji si na ty wikipedii precti jak podporoval disent a tak pred 89. rokem.
Uz to tam mozna zase dopsali, sice jen par radku, ale treba z toho neco vyctes vic, nez jen kauzicky z novinekStránka byla naposledy editována 23. 1. 2013 v 18:46.
Edit:
Do háje, že já se nechal nachytat zase jednouGrin wrote:byl podezrely z tunelovani Becherovky, kde byl predseda dozorci rady (ze zisku 150 mil ste nahle po tom co stal spolumajitelem stala 150 mil ztrata)
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Volby
Moznost volneho obchodovani je zaruceno smlouvou o Evropskem hospodarskem prostoru a pohyb Shengenem...ani jedno neni na EU zavisle (co ja vim), to same mir v Evrope.
Ale chapu, ze socialismus prerozdelovani dotaci muze leckomu vyhovovat. V pohode.
To jon:muj prispevek byl o tom, ze Swarz neni toakovy milius, jak byva prezentovano.(ne porovnavani se Zemanem)
O tom co je a neni tunelovani je debata na dlouhou dobu.
edit: ps. zeleni se treba nerozpadli jen, to s nima slo bohuzel v minulem volebnim obdobi z kopce(preferencne).(ostatni stany se vetsinou take rozpadli, kdyz uz po nich nestekl pes) no kazdej to vidime jinak. Strany se chteli na Swarzovi zviditelnit a Swarz se skrz ne zas dostat zpet do politiky.(muj nazor)
Ale chapu, ze socialismus prerozdelovani dotaci muze leckomu vyhovovat. V pohode.
To jon:muj prispevek byl o tom, ze Swarz neni toakovy milius, jak byva prezentovano.(ne porovnavani se Zemanem)
O tom co je a neni tunelovani je debata na dlouhou dobu.
edit: ps. zeleni se treba nerozpadli jen, to s nima slo bohuzel v minulem volebnim obdobi z kopce(preferencne).(ostatni stany se vetsinou take rozpadli, kdyz uz po nich nestekl pes) no kazdej to vidime jinak. Strany se chteli na Swarzovi zviditelnit a Swarz se skrz ne zas dostat zpet do politiky.(muj nazor)
Last edited by Grin on 13:54 24. Jan 2013, edited 2 times in total.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.