Volby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Tak koho teraz?

Kníža Kadel Schwarzenberg
34
52%
Miloš
16
25%
Ani jeden
8
12%
Klikity klikity!
7
11%
 
Total votes: 65

User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Volby

Post by karolina »

Prachy maj paušálně, za registrovanýho pacienta... a druhá věc je, co si napíšou za úkony :-/
Na vyžádání.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

Však doktor Smrt :lol:
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Volby

Post by marii »

Vsak ma take kazdy pravo si nechat udelat vypis od sve zdravotni pojistovny a tim padem zkontrolovat co mu za ten rok doktori provedli a nauctovali :wink:
Lossë Hyaro
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

marii wrote:Vsak ma take kazdy pravo si nechat udelat vypis od sve zdravotni pojistovny a tim padem zkontrolovat co mu za ten rok doktori provedli a nauctovali :wink:
...v pondělí jsem byl po 4letech u svý obvoďačky, jak mi s veselým úsměvem sdělila. Tohle bych ji nemoh udělat! :lol: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

Docela by mě zajímalo, co když víc doktorů bude chtít od pojišťovny proplatit ten samý rok třeba tu povinou zubní prohlídku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Volby

Post by karolina »

Ona není povinná... je doporučená dvakrát do roka. A zrovna tu by si asi nikdo nešvindloval, to by tam spíš dal nějaký ošetření, za to bude víc peněz. Po mě třeba můj zubař nikdy nechtěl víc než těch 30 Kč, nikdy jsem neplatila třeba bílou plombu.

Zas na druhou stranu netušim jak to dělala moje dětská doktorka, když jsem k ní nechodila ani na ty povinný prohlídky, jsme jí vždycky jen zatelefonovali, že jsem zdravá, měla jsme angínu a tak.. když jsem si k ní šla ve dvaadvaceti pro kartu abych se přehlásila k dospělí tak pěkně koukala :D
Na vyžádání.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Volby

Post by Prasokralik »

Absinthorix wrote:Nu, tak to nevím jak to dělal ten obvoďák, co u něj byla babička a ještě je prateta... má pověst doktora Smrt, protože má především staré lidi, co se o ně moc nestará - tak maximálně řekne, že můžou bejt rádi, že to nebolí víc a co by v tomhle věku chtěli, že je stejně čeká už jen hrobník a tak... ale prachů má dost :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Gy3n57sRaTs

podoba čistě náhodná, že?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

Aby toho nebylo dost. Na co jsem dnes narazil: :)

Klasická verze:
---------------
Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto; postaví si dům a vytvoří zásoby
na zimu.
Cikáda si říká, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí a mravenec
se jen dře. Směje se, tancuje a užívá si. Pak přijde zima, mravenec se
schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách, zatímco cikáda se třese
zimou a bez jídla brzy umře.

Současná verze:
----------------
Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto; postaví si dům a vytvoří zásoby na
zimu. Cikáda si říká, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí a mravenec
se jen dře. Cikády se smějí, tancují a užívají si. Pak přijde zima, mravenec
se schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách. Cikády, třesoucí se
zimou vyhladovělé, zorganizují tiskovou konferenci, na které se táží, kde
vzal mravenec právo na to být v teple a dobře živený, zatímco jiní, méně
šťastní, umírají zimou a hladem.
Televize uvede vše v přímém přenosu, ukazuje třesoucí se cikády a záběry
mravence, jak si v teple útulného domova vychutnává dobroty všeho druhu.
Televizní diváci jsou pobouřeni faktem, že v tak bohaté zemi jsou někteří
ponechání utrpení jako chudinky cikády, když si jiní žijí v přepychu.
Interpelují vládu, aby zvýšila mravenci daně, musí přece odvádět spravedlivý díl.
Na základě výzkumu veřejného mínění vyjde zákon o ekonomické spravedlnosti a
zároveň antidiskriminační zákon se zpětnou platností. Daně jsou zvýšeny,
mravenec dostane pokutu za to, že nezaměstnal cikády a je mu finančním
úřadem zabaven dům, protože nemá peníze na zaplacení daní ani pokuty.
Mravenec emigruje do Lichtenštejnska.
Televize připraví další reportáž, tentokrát o obtloustlých cikádách kterým,
nyní docházejí mravencovy zásoby a to přesto, že jaro je ještě daleko.
Bývalý mravencův dům, nyní sociální ubytovna pro cikády, chátrá za nezájmu
cikád i vlády .Vládě je vytýkána nedostatečná sociální podpora a je vytvořena speciální
komise s náklady deset milionů. Mezitím některé cikády zemřou na předávkování a tisk ještě více podtrhuje nutnost starat se o sociální nerovnost a hlavně o cikády.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Volby

Post by pavad »

kucik wrote:Aby toho nebylo dost. Na co jsem dnes narazil: :)

Klasická verze:
---------------
Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto; postaví si dům a vytvoří zásoby
na zimu.
Cikáda si říká, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí a mravenec
se jen dře. Směje se, tancuje a užívá si. Pak přijde zima, mravenec se
schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách, zatímco cikáda se třese
zimou a bez jídla brzy umře.

Současná verze:
----------------
Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto; postaví si dům a vytvoří zásoby na
zimu. Cikáda si říká, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí a mravenec
se jen dře. Cikády se smějí, tancují a užívají si. Pak přijde zima, mravenec
se schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách. Cikády, třesoucí se
zimou vyhladovělé, zorganizují tiskovou konferenci, na které se táží, kde
vzal mravenec právo na to být v teple a dobře živený, zatímco jiní, méně
šťastní, umírají zimou a hladem.
Televize uvede vše v přímém přenosu, ukazuje třesoucí se cikády a záběry
mravence, jak si v teple útulného domova vychutnává dobroty všeho druhu.
Televizní diváci jsou pobouřeni faktem, že v tak bohaté zemi jsou někteří
ponechání utrpení jako chudinky cikády, když si jiní žijí v přepychu.
Interpelují vládu, aby zvýšila mravenci daně, musí přece odvádět spravedlivý díl.
Na základě výzkumu veřejného mínění vyjde zákon o ekonomické spravedlnosti a
zároveň antidiskriminační zákon se zpětnou platností. Daně jsou zvýšeny,
mravenec dostane pokutu za to, že nezaměstnal cikády a je mu finančním
úřadem zabaven dům, protože nemá peníze na zaplacení daní ani pokuty.
Mravenec emigruje do Lichtenštejnska.
Televize připraví další reportáž, tentokrát o obtloustlých cikádách kterým,
nyní docházejí mravencovy zásoby a to přesto, že jaro je ještě daleko.
Bývalý mravencův dům, nyní sociální ubytovna pro cikády, chátrá za nezájmu
cikád i vlády .Vládě je vytýkána nedostatečná sociální podpora a je vytvořena speciální
komise s náklady deset milionů. Mezitím některé cikády zemřou na předávkování a tisk ještě více podtrhuje nutnost starat se o sociální nerovnost a hlavně o cikády.
Ale protoze mame volebni system, ktery dava stejnou vahu jak hlasu jedne kazde nepracujici a uzivajici si cikady, tak onomu mravenci - tak je to prosty dusledek systemu.

Pokud jen proste "pocitas cumaky", tak proc by se ti lini nesvezli s pracujicimi?

Ovsem jak tohle resit, to veru nevim...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

pavad wrote:...
Já bych nápady měl, ale je to ne(pseudo)humální, nedemokratické, neevropskou(h)nijní, zhusta i rasově diskriminační. A krom toho - přes posledních cca 14 let se cikády přemnožili, tak se jako mravenec bojím vystrkovat panožky, aby mě nějaká ta cikáda v placatý čepici ideově neobohatila.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: Volby

Post by Grin »

To Pavad: Nevim kam tim miris? nepracujicich je cca 10 proc. A uz 6 let mame "pravicove" vlady, ktera dle svych zasad a programu , nezvysuji dane, jdou cestou systemovych uspor a omezuji vliv statu na rozhodnuti jednotliveho obcana.
(o levicovych vladach radsi ani psat nebudu)
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

Grin wrote:To Pavad: Nevim kam tim miris? nepracujicich je cca 10 proc. A uz 6 let mame "pravicove" vlady, ktera dle svych zasad a programu , nezvysuji dane, jdou cestou systemovych uspor a omezuji vliv statu na rozhodnuti jednotliveho obcana.
(o levicovych vladach radsi ani psat nebudu)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Grin wrote:To Pavad: Nevim kam tim miris? nepracujicich je cca 10 proc. A uz 6 let mame "pravicove" vlady, ktera dle svych zasad a programu , nezvysuji dane, jdou cestou systemovych uspor a omezuji vliv statu na rozhodnuti jednotliveho obcana.
(o levicovych vladach radsi ani psat nebudu)
You make my day! +1 :lol: :lol: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

Image
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: Volby

Post by Grin »

Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Locked