Ja myslel tohle:
To jsem nepochopil.Krata wrote: Tady je to, že si někdo rád přidá body k postavě někam, jenom proto aby taková ta postava byla.. jak sem psal před tim, a nestěžuje se že jsou potom trochu retardovaný, s tim se počítá, ale proto že se retardujou pořád pryč i za běhu hry