Nejen v Dansku.
Dovolim si jeden odkaz a jeden text (volne prelozeny z EN originalu, odkaz nize):
Percentuelni zastoupeni muslimskeho obyvatelstva v evropskych zemich:
http://www.islamicpopulation.com/Europe ... islam.html
Text, volne prevzaty z knihy Otroctvi, terorismus a Islam: Historicke koreny a soucasny stav (
http://www.amazon.com/Slavery-Terrorism ... 0958454981):
V zavislosti na percentualnim "nasyceni" populace muslimskou mensinou jde popsat pristup teto muslimske mensiny k ostatnim nasledovne:
Okolo 1%:
Muslimove se prezentuji jako mirumilovna mensina, vubec ne nebezpecni pro ostatni. Naopak, casto byva stereotyp muslima zidealizovavan v sdelovacich prostredcich a filmech.
2% az 3%:
Muslimove zacinaji pusobit na ostatni, snazi se je konvertovat, primarne z nespokojencu se stavajicim systemem (politickym zrizenim) a udajne utlacovanych mensin. Primarnim zdrojem konvertitu jsou vezeni a poulicni gangy.
Od 5%
Snazi se vydobyt ulevy a ohledy od zbyle populace, tyto ulevy a ohledy jsou pritom disproporcni k jejich percentualnimu objemu v populaci.
Typicky vyzaduji poskytovani "halal" jidla (jidla cisteho dle Islamskych standardu), pracovni mista v techto "halal" provozovnach jsou zarucena jen a pouze muslimum. Zvysuji vliv a tlak na obchodni retezce, aby bylo "jejich jidlo" dostatecne rozlisitelne od ostatnich (samostatne pulty). Soucasti tohoto pusobeni jsou vyhruzky v pripade nesplneni pozadavku.
Zacinaji take pusobit na vladu aby jim umoznila zit a ridit se ve svych komunitach dle Islamskeho prava Saria.
Od 10%
Zvysovani tlaku na vladu a statni zrizeni formou pozadavku a nasilnych protestu (s cetnymi hospodarskymi skodami). Jakakoli ne-muslimska akce ktere jakkoli "ohrozuje" Islam vyustuje v nepokoje, nasili a poulicni boure.
Od 20%
Od dosazeni 20% populace vznikaji vzpoury proti statnimu zrizeni, jsou organizovane samostane islamske ozbrojene formace formou milici. Cas od casu dochazi k vrazdam (bud odpurcu islamu, nebo jen islam nevyznavajicich lidi), jsou zapalovany kostely (a synagogy) jinych vyznani.
Od 40%
Bezne jsou masakry a terror v ne-islamskych castech populace vzbuzujici utoky. Cinnost vojenskych islamskych milici je zcela neskryvana.
Od 60%
Od 60% zastoupeni muslimu v populaci zacina nepokryte postihovani nevericich a vyznavacu jinych nabozenstvi. Dochazi k etnickych cistkam prerustajicim do genocidy, pravo Sharia je pouzivano jako zbran, je zavedena specialni dan "Jizya" na bezverce a jinoverce.
Od 80%
Kontrolu nad etnickymi cistkami a likvidaci bezvercu prebira primo stat.
---------
Zaverem, volny preklad z verejne dostupne analyzy CIA z roku 2007, The World Fact Book (2007):
"Islam neni nabozenstvi ani nejaky kult. Je kompletni system: nabozenstvi, pravo, politicke, ekonomicke a vojenske zrizeni. Nabozenstvi vsak ostatni casti systemu vzdy smeruje.
Islamizace zacina okamzikem, kdy je dostatecne mnozstvi muslimu v populaci na to, aby zacali vyzadovat jejich "nabozenska prava".
Kdyz politicky korektni a kulturne rozlisna spolecnost souhlasi s temito "rozumnymi nabozenskymi pozadavky", souhlasi zaroven s dosud ukrytymi castmi celeho systemu."
edit: Zvidavy ctenar si nalezne percentualni zastoupeni muslimu v Belgii, Francii a Velke Britanii, vzpomene si na ne jen nedavne, ale neustavajici nepokoje v danych zemich (muslimove palici auta a sklady ve Francii, muslimsti atentatnici vystrilivsi osazenstvo "infidel" (nebo primo zidovske) skoly, protesty proti zakazu noseni burky v Evrope, protesty proti vzdelavani zen... Jeste zvidavejsi ctenar se podiva na demograficke prognozy muslimskych mensiv v evropskych statech, popripade si vsimne, ze nejcastejsim chlapeckym jmenem davanym narozenemu diteti ve Velke Britanii je "Muhamed".
Nu... Mame co jsme chteli, draha Evropo.