Nový podtemno je hotový, dneska sem ho poslal rejtymu na doplnění spawnu a lootu do novejch lokací
241 lokací, všechny starý použitelný a banda novejch
funkční lodní linky
nový svirfneblinský město (od nomise)
úplně nový uspořádání lokací do pěti vrstev nad sebou
východy na povrch
+ nějaký drobný phottrovinky
předem se omlouvám hráčům, co tam maj postavy a vyznali se tam - všecko je jinak, budou tam jako poprvé ale špeky jako přichod z cesty rovnou bossovi pod nos už tam nejsou
díky steelovi a nomisovi za support lokacema a kucikovi za nekonečnou trpělivost pri odbroukování lodní dopravy
kdy to bude na serveru doplní rejty, určitě bude rád, když ho budete občas prudit
