Lektvary by od sebe šly poznat od pohledu...kucik wrote:Nenapadá mě, k čemu by to bylo užitečné. Rozvěď prosím.
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Řešili jsme to mockrát. Opakovaně jsem i hledal, jestli něco takového nezaznělo na DM foru a všichni hledali v PMkách. Výsledek byl že ne.Radim wrote:Ta informace,že Tarten je druhé největší město Kuciku pochází ovšem z úst nejmenovaného papaláše tudíž je pravdivá.Po zničení Tartenu nám to Bahňák tlumočil.
Takže buď mi dej odkaz, kde to dotyčný píše, nebo je to výmysl.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To už jsme snad jednou řešili. Nejsem si jistý, jestli by se to ale nemuselo nadefonovat všechno ručně.Caehan wrote:Lektvary by od sebe šly poznat od pohledu...kucik wrote:Nenapadá mě, k čemu by to bylo užitečné. Rozvěď prosím.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No měl to v hlavě hlavní DM a Bahňaka za to jebal takže asi tak.Nehádám se jen píšu co se nám bylo řečeno.kucik wrote:Řešili jsme to mockrát. Opakovaně jsem i hledal, jestli něco takového nezaznělo na DM foru a všichni hledali v PMkách. Výsledek byl že ne.Radim wrote:Ta informace,že Tarten je druhé největší město Kuciku pochází ovšem z úst nejmenovaného papaláše tudíž je pravdivá.Po zničení Tartenu nám to Bahňák tlumočil.
Takže buď mi dej odkaz, kde to dotyčný píše, nebo je to výmysl.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Dobře, ber prosím v úvahu, že tenkrát toho bylo hodně řečeno v rozčilení. Do hlavy hlavnímu DM nevidim, ale nikde jsem od něj toto tvrzení nenašel. To je všechno, co k tomu můžu říct.Radim wrote: No měl to v hlavě hlavní DM a Bahňaka za to jebal takže asi tak.Nehádám se jen píšu co se nám bylo řečeno.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Právě škoda,že tuhle schopnost nikdo z nás neměl pak to nemuselo všechno skončit jak skončilokucik wrote:Dobře, ber prosím v úvahu, že tenkrát toho bylo hodně řečeno v rozčilení. Do hlavy hlavnímu DM nevidim, ale nikde jsem od něj toto tvrzení nenašel. To je všechno, co k tomu můžu říct.Radim wrote: No měl to v hlavě hlavní DM a Bahňaka za to jebal takže asi tak.Nehádám se jen píšu co se nám bylo řečeno.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Teď když je magická univerzita v Karatě vyřazená z provozu,
lze předpokládat že dlouhodoběji, nešla by nabíjecí trubice na hůlky vložit,
nebo zporovoznit někde jinde? V Alwarielu i v Doubkově jsou nachystané ale nefunkční....

lze předpokládat že dlouhodoběji, nešla by nabíjecí trubice na hůlky vložit,
nebo zporovoznit někde jinde? V Alwarielu i v Doubkově jsou nachystané ale nefunkční....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No, jako... ty opravy už probíhají dobrých několik IC měsíců. Asi bych... ty místa zas zpřístupnil.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
-
Gufi Brusinka
- Nováček
- Posts: 8
- Joined: 06:47 30. Aug 2011
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ahoj,
na Thalii jsem se vrátil asi po půl roce. Chtěl bych se zeptat jak je to v Kharatě a Kelu s organizovaným zločinem. Zlodějská bratrstva. Byla by škoda, pokud by to bylo jen o náhodných krádeží a vražd.
Nu a v každém kouzelném světě měli zlodějiské sítě velké postavení.
S pozdravem a úsměvem
Gufi
na Thalii jsem se vrátil asi po půl roce. Chtěl bych se zeptat jak je to v Kharatě a Kelu s organizovaným zločinem. Zlodějská bratrstva. Byla by škoda, pokud by to bylo jen o náhodných krádeží a vražd.
Nu a v každém kouzelném světě měli zlodějiské sítě velké postavení.
S pozdravem a úsměvem
Gufi
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
.... a všude to bylo veřejně známá skutečnost, kterou se teda dá bez problémů dočíst na forech, že? 
PUF!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To Guffi: ucčitě ano, ale myslím, že klíčové je vydržet u jedné postavy alespon nějaký čas..... Nově založené se do 2-3 hodin zřídka stávají vůdci tajných zlodějských guild:).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ja se do jedny pokusila dostat, kdyz si pro me prisli...nedopadlo to dobre 
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bral bych náhodně generované questy trochu delších charakteru. Je krásné vyrazit ulovit nějakou vzdálenější (vesměs podtemňáckou) potvoru, ale co z toho, když je nutné se vrátit do plánovaného restartu (neříkám, že to nejde, ale kazí to dojem nutností chvátat zpět) a to raději ani nezmiňuju situaci, kdy radost z ulovené příšery a možnost příjemného zhodnocení zkalí naprosto nečekaný restart. Nešlo by to spíš navolit pevně do určitého data, do kdy by se daná potvora lovila (pochopitelně první by vyhrál)? Také by pak bylo možné navolit kategorie potvor, aby epici nebrali lov lowíkům. Stejně tak by bylo možné nastavit suroviny a kůže, které jsou občas někde potřeba (zde by ale bylo vhodné trochu upravit i odměnu v závislosti na dostupnosti. Je sice krásný, že chce alchymista těžce dostupnou surovinu, ale za 50 zl/ks mu pro ni nikdo nepůjde a ani nikdo neprodá).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii