Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
nejdou zpracovat nektere suroviny (destilovat, kondenzovat atd.) a to bricho ohniveho brouka (nevim jestli je potreba uvadet lokaci - ale uvedu - planiny, jizne u ivirskeho jezirka) a pak ichory (stoky pod karathou - tusim pod pristavem)
nwn
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
to z tech zvirat vypadlo, nebo jsi to musel stahovat ?
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Nevím, zda všechny věci co člověk z něčeho vykuchá jsou surovinou k alchymii - na příklad nic nešlo udělat s játry ghůla, ani s žihadly vos, nešlo nic udělat s ořechy ze stromu, o kterém píšu jinde, zato ichory z hrobky v Karathkém hřbitově šly drtit v hmoždíři.Sveneld wrote:nejdou zpracovat nektere suroviny (destilovat, kondenzovat atd.) a to bricho ohniveho brouka (nevim jestli je potreba uvadet lokaci - ale uvedu - planiny, jizne u ivirskeho jezirka) a pak ichory (stoky pod karathou - tusim pod pristavem)
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
pokud to nejde zpracovat tak neni surovina (zatim) v alchymii uzitecna. Pokud surovina zpracovat jde, tak pak vsemi zpusoby.
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
tak sem zjistil ze padaj dva stejny (ale ruzny ichory)
tak to bude chtet poopravit
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
V systémovym okně mi to teď napsalo výpis procesu craftu cizí postavy.
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Ano, mě to vypisovalo taky cizí hlášky. Vim, že v tu dobu někdo craftil... a napadá mě jestli se to nevypisuje pokaždý všem, protože to bylo několikrát za sebou.steel_martin wrote:V systémovym okně mi to teď napsalo výpis procesu craftu cizí postavy.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
pomohlo by kdybych vedel co presne to napsalo
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
ziskano 1 craftovych XPmelvik wrote:pomohlo by kdybych vedel co presne to napsalo
V tomto remesle si na 1urovni
Celkem jsi ziskal 1XP
Tak tohle se objevilo mne, pri vstupu do magicke university. Tusim, ze by tomhlo taky pochazet z ciziho craftu, bo jsem ho jeste u nas nenasel
A zase se craftí...
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Mně to včera psalo to samé, a vždy hned po přechodu z lokace do lokace.
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
tak dyztak pisnete esi se to zas objevi, sem delal upravy
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
nejde zpracovat heřmánek (lokace Karathská západní stezka nebo ta vedle)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
nejde zpracovat list anděliky a z rostliny kde se dá najít (angelica) se nedá sbírat, místo toho se otevře inventář (zelené vršky - křižovatka nebo ta vedle)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Prosim, do Doubkova k alchymistovi dejte kos na odpadky, nikde ho tam nemuzu najit. Diky
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
plod ořechovce jde zpracovat jako surovina, ale při prodeji plodů v hospodě jej vykoupí i zpracovaný. někde se tu tuším psalo, že už to nemá být...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...