Jako vždy, loot limit.
Na svým 23lvl, jsem si za dva dny nashromáždil jen 800k a najednou jsem ho dosáhl,, měl jsem loot limit někdy koncem července myslím (nebo června) což jsou 2-3mesice a tak se ptam. Zda je to v pořádku že mi tak rychle naskočil?
Navýšit byste ho asi nechtěli že? *má naději i když ví že kucik řekne že ne
Díkes za reakce.
EDIT: Nenašel jsem topic o loot limitu