neco se servrem?
neco se servrem?
dneska vokolo druhy odpoledne se dostavily uplne priserny lagy, neco takovyho sem zazil jenom kdyz bylo ve hre nakejch 30 hracu a par DM, ted sme tam byli maximalne 4 a po chvily jenom 2 a stejne sem z jednoho mista bezel natrikrat
neprobihaj naky upravy?
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: neco se servrem?
nene asi je to je sítí, obcas sou desny lagy a když se podívám na servik tak je v pohodě (asi by to chtělo větší ram), ale stíhá. Problém je občas zřejmě s konektivitou.
Re: neco se servrem?
včera to nejelo odpoledne vůbec (celá síť), něco prej hltilo páteřní linku... pak už to bylo OK, kouknu doma jestli sou nějaký novinky
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: neco se servrem?
Davam to sem, abych nemusel delat novy tema...
Predpokladam, ze je to zas tim, ze zas nejakej *** leze na server hned po restartu, nez staci uplne nabehnout, ale radsi to sem napisu.
Po celym pobrezi na vychod od Karathy byly ted vecer videt v pisku objekty sy_truhla_inv, ktery asi bejt videt nemaj, pac sou plny pisku pro craft, kterej z nich sel normalne vyndat...Ten ted ale asi stejne k nicemu neni, co?
Predpokladam, ze je to zas tim, ze zas nejakej *** leze na server hned po restartu, nez staci uplne nabehnout, ale radsi to sem napisu.
Po celym pobrezi na vychod od Karathy byly ted vecer videt v pisku objekty sy_truhla_inv, ktery asi bejt videt nemaj, pac sou plny pisku pro craft, kterej z nich sel normalne vyndat...Ten ted ale asi stejne k nicemu neni, co?
Re: neco se servrem?
ee to uz som videl minule...to myslim, ze naky sikula zakopava pisek ktore natazi, lebo sa snazi nieco najst co sa v piesku najst da
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.