"Ta hostinská z přístavu se už dlouho neukázala co?"
"Třeba ji tam někdo zamordoval. Fuj... tam se dějou věci!"
"Ale kušuj, vždyť si nabrkla tamtoho... no ted si nevzpomenu na jméno! Co když čekaj dítě?"
K hovoru se připojuje třetí babka...
"Já zase slyšela, že odjela někam daleko a tam zápasí s býky aby vydělala peníze na další práce v hostinci!"
Všechny báby se rozchechtají a jdou kupovat zeleninu.
Mezitím kdesi v zámoří...


