Thalijský WoT turnaj

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

Post Reply
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

V tomto topicu by se měli řešit záležitosti spojené s WoT turnajem (případně turnaji). První příspěvek se bude podle potřeb aktualizovat.

Pravidla (dokud se nespustí turnaj, jsou předmětem k diskuzi a budou se dolaďovat):
Turnaj probíhá klasickou vyřazovací metodou ve stylu turnajového stromu nebo ve formě bodové tabulky (podle dohody účastníků)
Každý zápas je jeden na jednoho (mód trénink)
Hraje se na dvě vítězné bitvy
Pokud turnaj probíhá ve stylu bodové tabulky, tak si hráč za každé (konečné) vítězství přičte jeden bod, k určení pořadí se počítá i jednotlivé skóre z celkového počtu výher a proher a skóre ze vzájemných zápasů
Výsledky (jak pro turnajový strom, tak i tabulkový systém) jsou doplňovány na této stránce
Po odehrání nahlásí výherce výsledek bitvy do tohoto topicu (rovnou číselně, je potřeba uvést celý výsledek)
Před turnajem se určí tier a typ stroje, který se bude moct používat
Jakmile hráč nominuje svůj stroj, už ho nebude možné do konce turnaje změnit
Pokud hráč nebude moct nasadit nominovaný stroj (třeba z důvodu prodeje), je automaticky z turnaje vyřazen
V případě turnajového stromu se do něj přihlášení hráči rozlosují náhodně
Veškeré zápasy se odehrávají na odhlasované mapě pro daný turnaj (výběr je z těch map, které jsou zahrnuty do ESL: Battle Zone módu - tento mód je nutné mít nainstalovaný)
Mějte na paměti, že tento mód ohraničuje hrací plochu pouze vizuálně, sami proto musíte dbát na to, abyste z ní nevyjížděli
Zápas začíná teprve až jsou oba soupeři uvnitř hrací plochy na jejich krajích (nejlépe protilehlé rohy), tak aby na sebe hned ze začátku neviděli
Boj se spustí, jakmile jsou oba hráči na svých pozicích, na odpočet (3...2...1...teď) jedním z nich (po domluvě) do chat okna viditelně pro všechny
Vyjíždění z hrací plochy je zakázáno, pokud někdo vyjede, musí se okamžitě vrátit a během té doby co je mimo vyznačený prostor, nemůže střílet (vyjímkou jsou situace, když jeden druhého z vyhrazeného prostoru vytlačí)
Povoleno je jakékoliv vybavení, kromě konzumních věcí (lékarničky, jídlo nebo-li vše, co se vsazuje do jednoho ze třech slotů napravo) a zlaté munice
Výběr posádky je zcela na uvážení hráče
Turnaj by byl rozložen do několika dní, časově by tedy neměl být příliš náročný
Očekává se férový přístup při odehrávání zápasů a schopnost přijmout v klidu i porážku, v prvé řádě jde o zábavu :)

Doplňková pravidla (nepovinná):
Byl bych rád, kdyby se finálový zápas nahrával, ať se pak na něj přes odkaz můžou kouknout i ostatní
Vítaná je snaha odehrát své zápasy co nejrychleji

První Thalijský WoT turnaj

Povolený tier: 1

Nahlášení účastníci a jejich nominované stroje

Fryn (T1 Cunningham)
Molly (T1 Cunningham)
Shaman (Renault NC-31)
Kucik (T1 Cunningham)
Bahňák/Braenn (Leichttraktor)
RoF (Medium Mark I)
Galli (MS-1)
Drake127 (MS-1)

Turnajový strom
Image

Turnajový strom (výsledky)
Image

Odehrané zápasy
Čtvrtfinále
Fryn vs RoF (2:1)
Bahňák/Braenn vs Kucik (1:2)
Drake127 vs Molly (0:2)
Galli vs Shaman (0:2)

Semifinále
Fryn vs Kucik (2:1)
Molly vs Shaman (2:0)

Finále
Molly vs Fryn (0:2)

Vítěz turnaje: Fryn
------------------------------------------------------------------
Druhý Thalijský WoT turnaj

Povolený tier: 2

Mapa: Himmelsdorf

Nahlášení účastníci a jejich nominované stroje

Fryn (T1E6)
Molly (Pz35t)
Bahňák/Braenn (Pz35t)
RoF (BT-2)
Cviky (Pz I)
Klobouk (M2 Light)
Galli (Pz35t)
Theogil I (Pz35t)
Kucik (Pz35t)
Vracas (Pz35t)
Awadar (M2 Light)

Turnajový strom
Image

Turnajový strom (výsledky)
Image

Odehrané zápasy
1. Kolo
Theogil I vs Fryn (2:0)
Molly vs Vracas (2:1)
Galli vs Awadar (0:2)
Klobouk vs Kucik (1:2)
RoF vs Cviky (2:0) - kontumačně, Cviky je z turnaje vyřazen

2. Kolo
Molly vs Awadar (2:1)
Kucik vs Theogil I (0:2)
Bahňák/Braenn vs RoF (-:-) - účastníci tohoto zápasu odstupují z turnaje

Finále
Theogil I vs Molly (2:0)

Vítěz turnaje: Theogil I
------------------------------------------------------------------
Třetí Thalijský WoT turnaj

Povolený tier: 3

Mapa: Lakeville

Nahlášení účastníci a jejich nominované stroje

Fryn (M3 Stuart)
Molly (Pz I C)
Vracas (Pz I C)
Galli (Pz I C)
Theogil I (Pz38t)
Awadar (T-70)
Kucik (Chi-Ha)
Klobouk (M3 Stuart)
Darkvision (M3 Stuart)

Turnajový strom
Image

Turnajový strom (výsledky)
Image

Odehrané zápasy
1. Kolo
Galli vs Fryn (0:2)
Theogil I vs Vracas (2:1)
Kucik vs Awadar (2:0)
Darkvision vs Klobouk (0:2)

2. Kolo
Fryn vs Theogil I (0:2)
Kucik vs Molly (2:1)

Finále
Kucik vs Theogil I (0:2)
Kucik vs Klobouk (2:0)
Theogil I vs Klobouk (0:2)

Opakované Finále (kvůli remíze)
Kucik vs Theogil I (2:1)
Theogil I vs Klobouk (2:0)
Kucik vs Klobouk (2:0)

Vítěz turnaje: Kucik
------------------------------------------------------------------
Čtvrtý Thalijský WoT turnaj

Povolený tier: 4

Mapa: Ensk

Nahlášení účastníci, jejich WoT nick a nominované stroje

Fryn - Hudsben (M5A1 Stuart)
Theogil I - Noirdin (Matilda)
Kucik - Mkucik (Matilda)
de Aers - Rashant (Matilda)
Darkvision - DarkvisionTh (Matilda)
Awadar (Matilda)
Molly - Missak2312 (Pz III)
RoF - Puxina (Matilda)
Vracas (Pz III)
Galli (Hetzer) Odstupuje z turnaje
Shaman - JsemShaman (T-50) Odstupuje z turnaje, výsledky z jeho zápasů jsou anulovány

Turnajová tabulka (výsledky)
Image

Odehrané zápasy
Fryn vs Vracas (2:0)
Fryn vs Molly (2:1)

Theogil I vs Molly (2:0)
Theogil I vs Shaman (2:0)
Theogil I vs RoF (2:0)
Theogil I vs Fryn (2:0)
Theogil I vs Vracas (2:0)
Theogil I vs Darkvision (2:0)

Kucik vs RoF (2:1)
Kucik vs Darkvision (2:0)
Kucik vs Theogil I (0:2)
Kucik vs Shaman (2:0)
Kucik vs de Aers (0:2)
Kucik vs Fryn (2:0)
Kucik vs Vracas (2:0)
Kucik vs Molly (2:0 - kontumačně)

Awadar vs Kucik (2:0)
Awadar vs Molly (2:0)
Awadar vs de Aers (2:0)
Awadar vs Shaman (2:0)
Awadar vs Theogil I (0:2)
Awadar vs Fryn (2:1)
Awadar vs RoF (2:0)
Awadar vs Vracas (2:0)
Awadar vs Darkvision (2:0)

de Aers vs Theogil I (2:1)
de Aers vs Shaman (2:0)
de Aers vs RoF (2:1)
de Aers vs Fryn (2:0)
de Aers vs Molly (2:0)
de Aers vs Darkvision (2:1)
de Aers vs Vracas (2:0)

RoF vs Molly (2:0)
RoF vs Fryn (2:0)
RoF vs Vracas (2:0)
RoF vs Darkvision (2:0)

Vracas vs Shaman (2:0)
Vracas vs Molly (2:0 - kontumačně)

Darkvision vs Molly (2:0)
Darkvision vs Fryn (2:0)
Darkvision vs Vracas (2:0 - kontumačně)

Vítěz turnaje: Theogil I
------------------------------------------------------------------
Pátý Thalijský WoT turnaj

Povolený tier: 5

Mapa: Ruinberg

Nahlášení účastníci a jejich nominované stroje

Fryn - Hudsben (Leopard)
Bahňák - Braenninka (KV-1)
Puxina (KV-1)
Klobouk - Myrpa (Chaffee)
Galli (Stug III)
Kucik (KV-1)

Turnajová tabulka (výsledky)
Image

Odehrané zápasy
Puxina vs Fryn (2:0)
Bahňák vs Fryn (2:0)
Kucik vs Bahňák (2:1)
Puxina vs Klobouk (2:0)
Klobouk vs Bahňák (2:0)
Klobouk vs Fryn (2:0)
Puxina vs Galli (2:0)
Galli vs Fryn (2:0)
Puxina vs Bahňák (2:0)
Kucik vs Puxina (2:0)
Kucik vs Fryn (2:0)
Klobouk vs Kucik (2:1)
Klobouk vs Galli (2:0)
Bahňák vs Galli (2:0)
Kucik vs Galli (2:0)

Vítěz turnaje: Kucik
------------------------------------------------------------------
Šestý Thalijský WoT turnaj

Povolený tier: 6

Mapa: Siegfried Line

Nahlášení účastníci, jejich nominované stroje, body a skóre

Puxina (T-34-85)
Theogil I (VK 36.01 (H))
Kucik (T-34-85)
Fryn (T-34-85)
Myrpa (E8)

------------------------------------------------------------------
První Thalijský WoT turnaj dvojic

Doplňková pravidla k turnaji: Pokud je v týmu stroj, který má nižší tier (viz. níže) než jaký je povolený, může dotyčný použít jakékoliv konzumní věci kromě zlaté munice.

Povolený tier: 7 (alespoň jeden stroj v týmu, jinak může být o tier nižší)

Nahlášení účastníci, jejich nominavané stroje a preferovaná mapa

Fryn/Myrpa T20 Ruinberg/T20 Ruinberg
Puxina/de Aers T29 Ruinberg/VK 36 01 H
Theogil I/Awadar IS/VK 36 01 H
Bahňák/Kucik
Diemo/Molly
Last edited by Fryn on 18:19 20. Nov 2013, edited 77 times in total.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

Pokud máte nějaké připomínky k pravidlům, vlastní návrhy nebo otázky, tak se neváhejte vyjádřit.
-RoF- wrote:Aha hmm tak tohohle jsem si nevšiml. :roll:
Tak jako proč ne no ;) vypadá to zajimavě.
Takže se zůčastníš ? :)
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Shaman88 »

1 a 2 klidně koupím
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by -RoF- »

Jasná věc. Tier 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 :twisted: :twisted: :twisted:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

-RoF- wrote:Jasná věc. Tier 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 :twisted: :twisted: :twisted:
Dobře, píšu si prozatím 1. a 2. :).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Shaman88 »

Klidně si vem 10ku beru si t50-2
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Bahnak »

jop, mě tam taky napiš teda I. i II. tier, mám ke své Pz35 i small brothera LOLTraktůrka, tak ho asi taky protáhnu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by -RoF- »

A to musí boj probíhat jen na tom náměstí a nebo můžu se schovat za ty baráky?

Jinak moje stroje:

1. tier - britský Medium Mark I
2. tier - sovětský BT-2
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Bruciacullo »

jedu taky! :twisted:
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Molly23 »

Tak za tier 2 rozhodně Pz 35t
Za jedničku... no... tak tu T1
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by kucik »

Já můžu tier 1-7. Tanky nevim (teprv koupim)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

Shaman88 wrote:Klidně si vem 10ku beru si t50-2
To ne :), prozatím bych turnaj uskutečnil stritkně pro jeden tier, ale v dalších "ročnících" se to může změnit.
-RoF- wrote:A to musí boj probíhat jen na tom náměstí a nebo můžu se schovat za ty baráky? ...
To je ještě na zvážení. Jsou dvě varianty. První je, hrát to jen čistě v té vnitřní vyznačené části, jak je ukázáno na obrázku. Pak je tu druhá, která se drží přesně pravidel ESL ligy, kde je hrací část rozšířena i o okolní ulice (stále se to ale podobá obdelníku). Je na to dokonce i mód přímo na stránkách ESL, který tu hrací plochu omezuje, ale nemám s ním zkušenosti (v době, kdy jsem se hlásil na ESL turnaj, snad nebyl ani vyžadován).
Já osobně bych to moc nekomplikoval a přikláním se spíš k první variantě, bojím se, že by se pak tanky moc náhaněli a docházelo k přehnanému taktizování. Je to ale na vás, která varianta by vám vyhovovala nejvíc ? V tom módu jsou i další mapy, ale pro náš turnaj bych rozhodně použil jako standart Himmelsdorf, protože je asi nejvyváženější.
Bruciacullo wrote:jedu taky! :twisted:
Jsi přídán. Ideálně ještě jeden hráč a může se začít (v sedmi by měl jeden z účastníků postup zadarmo).

Tímto bych první turnaj oficiálně postavil na 1. tieru, pokud nemá nikdo námitek a pokud to nevadí, dopsal už závazně nominace tanků, podle toho jaké stroje se tu uváděli. Za sebe nominuju T1 Cunningham.

Rozlosování soupeřů by se pak mělo provést podle nějakého náhodného generátoru. Pokud má někdo jiný návrh, rád si ho vyslechnu.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
drake127
Obyvatel
Posts: 143
Joined: 15:22 08. Nov 2008

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by drake127 »

1.-7.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Shaman88 »

Beru čínské 1 a 2.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

To by dělalo osm hráčů :). Pokud se už nikdo do konce víkendu nevyjádří, bral bych to za uzavřené a po neděli by se mohlo začít. Do té doby se mezitím mohou dokončit nominace a doladit poslední drobnosti.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Post Reply