Cheche jo na to jsem se včera taky díval, vcelku zajimavé
Jen mi poslední dobou příjdou zprávy jako čím dál větší propaganda a nevím co si o tom mám myslet. Viz Irák, Korea a tak.
Cheche jo na to jsem se včera taky díval, vcelku zajimavé


Já bych věděl o přídavný nádrži na mustanga (pokud už definitvně neodešla do věčných lovišť). Strejda z ní měl "vodojem" (další pak tvoří pak směs nádrží z migů) na vodu na zalévání zahradyMolly23 wrote:Já hledám hlavně věci co se mi hodí do sbírky. Tedy německé z druhé světové a luftwaffe.
KaTo wrote:Já bych věděl o přídavný nádrži na mustanga (pokud už definitvně neodešla do věčných lovišť). Strejda z ní měl "vodojem" (další pak tvoří pak směs nádrží z migů) na vodu na zalévání zahradyMolly23 wrote:Já hledám hlavně věci co se mi hodí do sbírky. Tedy německé z druhé světové a luftwaffe.![]()
. Aneb výhody hajného ve vojenském újezdu
![]()
(jen mustang je pozůstatek náletů amíků na Plzeňsku).
Ale jako dekorace do pokoje to nedoporučuju. Dost neskladné.

Hmmmm!!! Aneb jak ušetřit za ten zatraceně drahej větrákkucik wrote:Myšákův pokoj
