Připojení

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
predyk
Měšťan
Posts: 217
Joined: 11:09 05. Jul 2010
Location: Brno
Contact:

Re: Připojení

Post by predyk »

Má pravdu ten chlapec - nedávno jsem přeinstalovával a ten kompletní balík haků byl porušenej. Musí se to stahovat po jednom :evil:
Kuk !
[A]lliance !
Kdo se loví ? Predyyyyyk
Já chci kamenku! Bez kamenky tam nejdu!
Tak holt někomu nadělí bůh do hlavy mozek a někomu tam nadělí koňskou m***u
Vypadám jak kdybych vylezl ze světa Monzunů
Mám to zawardit?
by Krocák
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

a to ještě nevím jestli na stránkách funguje ten patch.
připadá mi že ne ale skusím to celý od základu znova nainstgalovat a uvidí se. zatím se mi pořád nedaří připojit :wall:
Akruo
Nováček
Posts: 6
Joined: 09:31 31. Mar 2012

Re: Připojení

Post by Akruo »

Ahoj, předpokládám, že jsi stejný CID, jako na EQ a z toho důvodu nechápu, proč jsi instaluješ celé NWN znovu. Stačilo postahovat Thalijské věci a připojit se. Nikomu zatím nedělalo problém přecházet z EQ na Thalii či naopak.
Ale jinak je tam řešení ručního stahování jednotlivých haků, myslím, že jsem to taky tak řešil... není to tak hrozné. A v instalaci postupovat přesně podle návodu, nepíšou se na stránky zbytečně.
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

vzdávám to, mě tam prostě nejspíš nechce držet patch že mi to pořád ukazuje 1.64 a pořád mi to hlásí timeout.

tohle nemá cenu, už nevím co bych s tím jinýho udělal.
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Připojení

Post by klobouk »

To se rozchodí. A po patchi 1.69 žádnej crack nepotřebuješ - nedáváš tam nějakej ve verzi 1.64? Postup od nuly je správnej (vynechat crack). Pokud hraješ na Eq, platí, co píše Akruo. A vydrž, dokud se ti neozve kucík s PMkou.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Připojení

Post by karolina »

cid wrote:ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
Ta instalace cepu nějak zlobí, no..
Na vyžádání.
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

klobouk wrote:To se rozchodí. A po patchi 1.69 žádnej crack nepotřebuješ - nedáváš tam nějakej ve verzi 1.64? Postup od nuly je správnej (vynechat crack). Pokud hraješ na Eq, platí, co píše Akruo. A vydrž, dokud se ti neozve kucík s PMkou.

takže crack tam nemám vůbec dávat? no já skusil vzít to co mám na eq a naházet tam ty haky a taky prd.
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

karolina wrote:
cid wrote:ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
Ta instalace cepu nějak zlobí, no..

nemám tušení jestli zlobí nebo ne ale prostě se mě optá jestli to chci nainstalovat nebo co a pak prd ani okno nevyběhne :(
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Připojení

Post by karolina »

cid wrote:
karolina wrote:
cid wrote:ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
Ta instalace cepu nějak zlobí, no..

nemám tušení jestli zlobí nebo ne ale prostě se mě optá jestli to chci nainstalovat nebo co a pak prd ani okno nevyběhne :(
tak si stáhni ten rar a rozbal ho do haků.. no, vlastně já hrála thalii asi půl roku bez funkčního cepu, začla jsme ho potřebovat až s novou postavou, kdy se mi ve featech nezobrazovali některé zbraně.
Na vyžádání.
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

bez toho cracku se mi to ani nespustí a pořád mi to tam ukazuje patch 1.64 :(

ještě mě napadá dát nejdřív crack a pak patch a pak ten zbytek.

pochybuju že to ale poběží.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Připojení

Post by kucik »

Myslim ze uplne zbytecne panikaris s nejakejma reinstalacema. Pokud jsi hral na nejakym ceskym sereru, nic s hrou nedelej. Vsechny ceske servery a 90% zahranicnich jedou na verzi 1.69.

Pravdepodobne jsi se zasekl na kontrole IP adresy. Pro zacatek radeji zaskrtni aby se nekontrolovala. Svoji ip adresu zjistis treba na http://www.whatismyip.com/
Web thalie bohuzel ukazuje tvoji IP spatne, coz je dusledek proxy, takze na to, co ti pise neber ohled.

Pokud je nejaky balik haku spatny, napiste mi jaky. Zabalim ho znovu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Připojení

Post by karolina »

kucik wrote:Myslim ze uplne zbytecne panikaris s nejakejma reinstalacema. Pokud jsi hral na nejakym ceskym sereru, nic s hrou nedelej. Vsechny ceske servery a 90% zahranicnich jedou na verzi 1.69.

Pravdepodobne jsi se zasekl na kontrole IP adresy. Pro zacatek radeji zaskrtni aby se nekontrolovala. Svoji ip adresu zjistis treba na http://www.whatismyip.com/
Web thalie bohuzel ukazuje tvoji IP spatne, coz je dusledek proxy, takze na to, co ti pise neber ohled.

Pokud je nejaky balik haku spatny, napiste mi jaky. Zabalim ho znovu.
Špatný je ten balík all-in-one
Na vyžádání.
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

kucik wrote:Myslim ze uplne zbytecne panikaris s nejakejma reinstalacema. Pokud jsi hral na nejakym ceskym sereru, nic s hrou nedelej. Vsechny ceske servery a 90% zahranicnich jedou na verzi 1.69.

Pravdepodobne jsi se zasekl na kontrole IP adresy. Pro zacatek radeji zaskrtni aby se nekontrolovala. Svoji ip adresu zjistis treba na http://www.whatismyip.com/
Web thalie bohuzel ukazuje tvoji IP spatne, coz je dusledek proxy, takze na to, co ti pise neber ohled.

Pokud je nejaky balik haku spatny, napiste mi jaky. Zabalim ho znovu.

díky za poslední dílek obří skládačky.

celkem den čistého času a bojů.

holt když jsem starej a blbej vůl tak se tu s tím trápím jakou dobu.

moc dík za rady a velmi užitečné připomínky.

uvidíme se ve hře. :geek2:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Připojení

Post by kucik »

Z nejakyho duvodu se ten zip rozbije pri stahovani. At ho vytvorim kdekoliv. Po nahrani na server je OK. Po stazeni je rozbitej.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked