že Mollyšáku
krize je všude
Ale ty upravy IC jsou dobrý aspon má člověk pocit že to tu neumřelo...
A este zlatej dul ... harpije.kucik wrote:Tak Bersi, teď si srovnej jak se začínalo na Mlžnejch ostrovech. Na creepení jsi tam měl kanály (už asi neexistujou), skřety (teď součást podtemna) a doly (teď součást podtemna). A to bylo všechno. A na low levelu jsi se odtamtud nedostal. Ne proto, že by to bylo těžký/dlouhý, ale protože to prostě nešlo.
Říká se tomu selektivní paměť. Ze stejného důvodu mají rádi důchodci komanče. Většinou tohle funguje u starších lidí:)Pajule wrote:Ostrovy měly dle mého obrovský kouzlo, podtemno je asi fajn, ale ostrovani byli ostrovani
Krysak wrote:Říká se tomu selektivní paměť. Ze stejného důvodu mají rádi důchodci komanče. Většinou tohle funguje u starších lidí:)Pajule wrote:Ostrovy měly dle mého obrovský kouzlo, podtemno je asi fajn, ale ostrovani byli ostrovani
Dají se oběhnout, dá se mezi nimu v 90-ti % proběhnout. Jen jeden nesmí být přetížený a mula taky nebude to nejvhodnější.Nalkanar wrote:Momentálně oni enti v Dorenu. Pro začínající postavy to musí být děsně odrazující.
Kudy jako? Vem si, že jsi třetí lvl a chceš expit třeba na mravencích nebo na skřetech, no dobře nebo neseš balík do Tartenu, přes den se tam dostat je téměř jistá smrt..Barbar321 wrote:Dají se oběhnout, dá se mezi nimu v 90-ti % proběhnout. Jen jeden nesmí být přetížený a mula taky nebude to nejvhodnější.Nalkanar wrote:Momentálně oni enti v Dorenu. Pro začínající postavy to musí být děsně odrazující.
Tak já neříkám, že je to nějak jednoduchý pro začátečnické postavy, ale na druhou stranu je to reakce IC světa na IC událost. A pokud vím, tak stále trvá.karolina wrote:...