Pravdou je, že když jsem tu začínal, tak byly taky Q a byly i globální a šlo jít kudy si chtěl, nic odřízlého nebylo a nikdo si na takové věci stěžovat nemusel. Dřív to šlo, teď to nejde, proč? Vím já? Začala to od Tartenu, odřízlé podtemno, teďka "bojkotujete" low lvl v lokacích kde začínaj (Ivory).Bruciacullo wrote:A) lokace sa dají obejít žádná oblast není lovlvl odříznutá
B)spawn už se několikrat upravil aby to šlo projít o přímou cestou
C) za vratama ivory jsou přátelská npc což znamená npc co to mají resit, bezpecnost vyresila, za pomoci hráčské postavy dokonce... (stačí sledovat IC informace ale to by bylo moc obtížné když je jednoduší vlítnout bezmyšlenkovitě do lokace chcípnout tam a pak napsat na forum jak je pulka světa odříznutá...)
Mě to je jedno, stejně ted hraju jinde, ale je to k zamyšlení ..