to kucik: A ty snad jseš Thalijský forum schopen číst střízlivej?
to Nalkanar: Ale pevný questy už tu jsou, jen odměna není EXP, ale GOLD. Zaznamenal jsem čtyři typy - balíky, výroba materiálů z craftu, sběr surovin a trofeje.
Svým způsobem je tu systém "achievmentu" - zabití každého bosse dá odměnou jednorázově vyšší příděl XP.
ještě k tomu expení co naznačil Barbar - kdo má být cílová skupina hráčů na Thalii?
Jsou tu dva hlavní typy - studenti s 24 hod/den, 7 dní/týden volno na creep, craft, RP a tudíš na časovkování. Lidi s "real" životem (přítuly, děti), kteří mají čas 2-4 hodiny, nejčastěji večer, do kterého jsou rádi, že vměsnají RP (questění). První mají postavy ve stylu "za měsíc epicem snadno a rychle, včetně full +5 výbavy", druzí...viz Majkyho povzdechnutí.
Oboje dvoje můžou hrát především RP, jen první grupa si k tomu může vydělat a nalevelit, druhá je ve vleku těch prvních. Aneb, pro samé RP není co postavě na sebe a do huby (namátkou jmenuji postavu Desmonda, kterýho si dalo kde co, protože prostě byl "nahej").