Stahovanie
Re: Stahovanie
naprosto souhlasím s tím že stáhnout ze zvířete pět kůží je divný, ale taky je divný když si lovec(hrdina) nevydělá na svoje potřeby k tomu aby mohl lovit dál takže souhlasí se supr nápadem upravit cenu stáhnuté kůže dle skilu stahování
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Stahovanie
A možná by se dalo taky udělat, že se dá stáhnout i kůže horší než je ta standartní. Takže šance na to že nic nestáhneš by byla menší, ale za to třeba stáhneš lacinější kůži.
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Stahovanie
pokud bychoms e měli přidržet reálu (pár kůží jsem v životě stáhnul), pak u stahování jde o to kůži nepoškodit. Jakmile se to podaří, je prakticky jedno, jak je stažená, protože zkušený koželuh už si s ní poradí. (kdybychom to chtěli dotáhnout o extrému, záleží hlavně na tom, jak bylo zvíře uloveno - jedna rána šípem je ideál, zatímco osmnáct ran obouručákem/kladivem'sekerou kožešinu stoprocentně úplně znehodnotí... ale tak hluboko asi zabíhat nebudeme, co?)
kůže by měla samozřejmě být stažena jen jedna. rozpětí cen bych nedával nicméně v násobcích, spíše bych generoval dva itemy - potrhaná kůže a stažená kůže. cenu potrhané bych viděl asi tak na 1/5 ceny té normální.
v našich poměrech se kožky malých zvířat prodávají cca v poměru 1:cena jednoho oběda, kůže velkých asi v pěti až desetinásobku, kůže exotických zvířat atd jsou ceněny poměrně vysoko. Ve středověku, kdy v podstatě nebyl jiný způsob jak se zahřát než kožešinami, byla jejich spotřeba daleko vyšší, ceny si neodhaduji určit, ale buď na stejné úrovni nebo o málo vyšší.
kůže použitelné v kožešnické výrobě (liška, norek, hranostaj, sobol atd.) by měly mít podstatně vyšší cenu, cca 10-50x (vzácnost jejich výskytu by tomu měla odpovídat, což se mi zatím jeví jako splněné).
z každého tvora by samozřejmě šla stáhnout jen jedna kůže, protože chtít po něm aby měl dvě a více je nelidské
případný argument, že je to více částí jedné kůže lze snadno odbýt tím, že to pak není kůže, ale její cáry - je potrhaná. platí se zásadně vždy za celou kůži.
kůže by měla samozřejmě být stažena jen jedna. rozpětí cen bych nedával nicméně v násobcích, spíše bych generoval dva itemy - potrhaná kůže a stažená kůže. cenu potrhané bych viděl asi tak na 1/5 ceny té normální.
v našich poměrech se kožky malých zvířat prodávají cca v poměru 1:cena jednoho oběda, kůže velkých asi v pěti až desetinásobku, kůže exotických zvířat atd jsou ceněny poměrně vysoko. Ve středověku, kdy v podstatě nebyl jiný způsob jak se zahřát než kožešinami, byla jejich spotřeba daleko vyšší, ceny si neodhaduji určit, ale buď na stejné úrovni nebo o málo vyšší.
kůže použitelné v kožešnické výrobě (liška, norek, hranostaj, sobol atd.) by měly mít podstatně vyšší cenu, cca 10-50x (vzácnost jejich výskytu by tomu měla odpovídat, což se mi zatím jeví jako splněné).
z každého tvora by samozřejmě šla stáhnout jen jedna kůže, protože chtít po něm aby měl dvě a více je nelidské
případný argument, že je to více částí jedné kůže lze snadno odbýt tím, že to pak není kůže, ale její cáry - je potrhaná. platí se zásadně vždy za celou kůži.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Stahovanie
Ja vim, je to hezky, drzet se reality, ale je treba vychazet z hratelnosti.DenGrasse wrote:....
Ruznou cenu si imho muzes zduvodnit tim, jak velky neporuseny kus kuze se podarilo stahnout. Zavadet dva itemy je imho zbytecnost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Stahovanie
aha, myslel jsem, že když budeš naceňovat kůže různě podle skillu, budou to také muset být rozdílné itemy... takže jsem navrhoval, aby místo 5 byly jen 2kucik wrote:Ja vim, je to hezky, drzet se reality, ale je treba vychazet z hratelnosti.DenGrasse wrote:....
Ruznou cenu si imho muzes zduvodnit tim, jak velky neporuseny kus kuze se podarilo stahnout. Zavadet dva itemy je imho zbytecnost.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Stahovanie
uz je to davno od 2 hodiny ranni na serveru.
Re: Stahovanie
Tak som bol v hre a chcem sa podakovat za pruzne a rychle reagovanie na to co sa tu pisalo-o novom stahovani, myslim ze teraz je to uz vsetko dotiahnute k spokojnosti zo vsetkych hladisk.
Takze este raz Dakujem
Takze este raz Dakujem
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Stahovanie
Tiez by som rad slusne podakoval : dakujem 
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Stahovanie
mohl bych prosím vědět jak se to všecko upravilo?
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Stahovanie
namiesto 2- 3- 4 kozi stahujes 1 ale cena sa 2-3-4 nasobne zvysujecmon wrote:mohl bych prosím vědět jak se to všecko upravilo?
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Stahovanie
díky
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Stahovanie
Dvě kůže se dají? .... nám se to včera podařilo, tak nevím zda to je dobře nebo je to třeba hlásit?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Stahovanie
dají se
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Stahovanie
jj dve se daji stahnout ale jen velmi vzacne(aspon me se to povedlo jednou z asi 30 medvedu)
timto chci tez podekovat za tuto upravu, je to mnohem lepsi, kdyz je jen jedna kuze ale lepe ocenena.(hlavne je mensi naklad
)
jenom jeste takovy muj poznatek. Ac jsem timto trochu proti sobe(jako lovec), zvedla se i cena stahnuteho masa, coz nevim jestli je dobre, pac pokud si stahuju kuze i maso tak mam celkovy vydelek z lovu asi o 25% vetsi nez driv, ale na druhou stranu mam uz ted zase maximalni skill, tak nevim jesli to neni tim. Jestli jsem napsal blbost tak nereagujte:)
PS: pro ostatni lovce- nezlobte se na me plosiiim
PPS: pro druidy, hranicare a ochrance prirody-samozrejme jsem 30 medvedu nezabil, to byla jen teorie
timto chci tez podekovat za tuto upravu, je to mnohem lepsi, kdyz je jen jedna kuze ale lepe ocenena.(hlavne je mensi naklad
jenom jeste takovy muj poznatek. Ac jsem timto trochu proti sobe(jako lovec), zvedla se i cena stahnuteho masa, coz nevim jestli je dobre, pac pokud si stahuju kuze i maso tak mam celkovy vydelek z lovu asi o 25% vetsi nez driv, ale na druhou stranu mam uz ted zase maximalni skill, tak nevim jesli to neni tim. Jestli jsem napsal blbost tak nereagujte:)
PS: pro ostatni lovce- nezlobte se na me plosiiim
PPS: pro druidy, hranicare a ochrance prirody-samozrejme jsem 30 medvedu nezabil, to byla jen teorie