Dotaz na nejnižší(craft)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by kucik »

Jeste bych doplnil, ze alchymie je otevreny craft.

Pokud ma nekdo dobry napad na lektvar, ktery jeste neexistuje, radi ho zaradime. Neni nic zvlastniho, kdyz nejaky alchymista prijde s novou, dosud neznamou slouceninou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by DenGrasse »

kucik wrote:Jeste bych doplnil, ze alchymie je otevreny craft.
Pokud ma nekdo dobry napad na lektvar, ktery jeste neexistuje, radi ho zaradime. Neni nic zvlastniho, kdyz nejaky alchymista prijde s novou, dosud neznamou slouceninou.
prima nápad, ale návrhy nečekej dřív jak za několik let, až se první odvážlivci začnou domnívat, že vyčerpali možnost do dna... my totiž NEVÍME, co je nový lektvar a co už tam máte :idea:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by DenGrasse »

photter wrote:tys nikdy nehrál adventury "použij všechno na všechno" ? :mrgreen: :mrgreen:
málo, nebavily mně :mrgreen: inu každý nedostatek se jednou projeví :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by kucik »

DenGrasse wrote: prima nápad, ale návrhy nečekej dřív jak za několik let, až se první odvážlivci začnou domnívat, že vyčerpali možnost do dna... my totiž NEVÍME, co je nový lektvar a co už tam máte :idea:
S tim samozrejme pocitam, ze to NEVIS. Proto je to psane, jak je to psane. Navrhovat se toho da spousta. Da se usoudit, ze bezne veci jako boosty do abilit, drogy, jedy, tam budou. Jestli tam to, co nekdo navrhne uz je, nebo neni muzem jednoduse rict my, ale jako prvni musi byt navrh.

Neprijde mi divne, ze nekoho napadne uzasny lektvar a bude si myslet, ze tam takovy nejspis neni, tak navrhne jeho pridani a dostane odpoved.
a) Je to dobry napad a prida se.
b) Uz tam je.
c) Z nejakeho duvodu nelze.

Verim, ze vetsina lidi ma docela bohatou fantazii.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by monstera »

[[/quote]málo, nebavily mně :mrgreen: inu každý nedostatek se jednou projeví

Taky adventury nebyly moje oblíbené - simulátorům a adventurám jsem se vyhýbal, vlastně hraju jen RPG a dříve trochu strategie....Všechno na všechno bez logiky ve mne vzbuzuje odpor..
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by Daanri »

Ono ked nieco niekomu nedava logiku neznamena to ze ta logika tam nie je, len ju niekedy treba najst. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Toueer
Nováček
Posts: 1
Joined: 19:04 23. Jun 2007

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by Toueer »

Tak nepředpokládám, že by moc lidí zajímalo, co si o craftu alchymie myslím, ale nedá mi to sem něco nenapsat. Na Thalii jsem přešel teprve nedávno a vzhledem k tomu, že alchymie je tak to jediné, co se dá na low lvl dělat, jsem se do toho vrhnul po hlavě. Když řeknu, že jsem zatím hrál dohromady asi tak 3 odpoledne, tak to neni daleko pravdy, ale rozhodně jsem proti tomu, aby se ten craft jakkoliv zjednodušoval. Už takhle je tam nápověd až až(jména bylinek) ...způsob zpracování...všecho to napovídá co a jak dělat. A 2 použitelné lektvary z 10 za 3 odpoledne myslím mluví za sebe. :twisted: (když navíc přičtu super zážitek s potulným alchymistou...nemám slov) :) díky

Sithia Bross
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by Darien »

NO tak hlavně abys na to milá štíhlá Bross pak měla prachy. Oni ty ty katalyzátory z nebe nespadnou a v lese si je taky nenatrháš..

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by kucik »

Darien wrote:NO tak hlavně abys na to milá štíhlá Bross pak měla prachy. Oni ty ty katalyzátory z nebe nespadnou a v lese si je taky nenatrháš..
Tohle uz vazne hranici se spamem. Prochazet vsechny diskuze a kopirovat tam svoje narky, to uz mi prijde trochu prehnany. Nechapu, proc se mermomoci snazis otravit i vsechny ostatni.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by Darien »

kucik wrote:
Darien wrote:NO tak hlavně abys na to milá štíhlá Bross pak měla prachy. Oni ty ty katalyzátory z nebe nespadnou a v lese si je taky nenatrháš..
Tohle uz vazne hranici se spamem. Prochazet vsechny diskuze a kopirovat tam svoje narky, to uz mi prijde trochu prehnany. Nechapu, proc se mermomoci snazis otravit i vsechny ostatni.
Nic nekopíruju a byla to faktická poznámka. Řekni mi, co v tom je nepravdivé tvrzení. A řekni mi, co v tom je nářek.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by kucik »

Ja nerikam, ze je to nepravdive. Prestoze je to receno jinymi slovy, je receno to same, cos psal do jinych vlaken. Za tvrzeni v tom lze povazovat jen "Oni ty ty katalyzátory z nebe nespadnou a v lese si je taky nenatrháš..", coz mi neprijde jako vecna pripominka, protoze to kazdemu, kdo uz alchymii dela, musi byt jasne.
Jinymi slovy ten prispevek imho neobsahuje zadne vecne sdeleni, tudiz ho povazuju za spam. Protoze ma, dle meho, vyvolat dojem, ze je vsechno spatne, je to pro me narek.
Staci?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by Darien »

Podívej, jsme ve flames, a narozdíl od řady jiných poznámek jiných hráčů v jiných, vážnějších diskusích, byl ten můj alespoň k věci!

To, že byl mírně jízlivý je pravda, ale to, že že je všechno špatně, si tam dosazuješ už zase jen ty, protože máš averzi na moji (přílišnou) kritičnost. To, že mi vadí, že máte u všeho moc přísné podmínky a tudíž tu není dost lidí, se kterými bych mohl hrát - což mne, neslušně řečeno, sere vlastně nejvíc ze všeho, je pravda. Ale jinak by ses odemne nedočkal nikdy nějakých souhrných prohlášení, že je všechno blbě. Jen si myslím, že je tu řada věcí blbě nastavených ve smyslu - nepodpory vytvoření dostatečné hráčské základny.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by Daanri »

No mas smolu, lacnejsie veci nebudu a dokonca ani veci zadarmo sa rozdavat nebudu a ani za 2 dni nespravis 20lvl. Thalie je nastavena ako je, extremne veci sa upravia, ale myslim, ze ani tak nebudes spokojny. Ako som uz pisal niekde inde, tymto fnukanim a spamom nic nedosiahnes. Na zaciatku to bolo aj vcelku zabavne, ale uz to zacina byt otravne. :?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by Darien »

Daanri wrote:No mas smolu, lacnejsie veci nebudu a dokonca ani veci zadarmo sa rozdavat nebudu a ani za 2 dni nespravis 20lvl. Thalie je nastavena ako je, extremne veci sa upravia, ale myslim, ze ani tak nebudes spokojny. Ako som uz pisal niekde inde, tymto fnukanim a spamom nic nedosiahnes. Na zaciatku to bolo aj vcelku zabavne, ale uz to zacina byt otravne. :?
Vcelku otravné už začínají být tvé odpovědi a komplexy z nějakých rychlokvašek 30 level za dva týdny. Nepředhazuj mi laskavě demagogicky věci, o kterých jsem já nemluvil ani je nechci. Já mluvím o rozumných nastaveních, ne o extrémech.

Ty jsi jako spokojenej s návštěvností hry? Myslíš si, že je to v pořádku? A jestli nejsi, tak co je podle tebe důvodem? Abych se teda zeptal u povolaného? Jakože snad nedodělaný craft? A až bude, tak tu najednou budou davy? Proboha, vytáhněte tu hlavu z písku!

Mimochodem - já od vás pro sebe NIC nechci. Kdybych se chtěl zalíbit DM, tak držím hubu a krok, abych byl miláčkem a oblíbencem a budu všude chválit kde co. Jenže mně jde jen o jedno - zažít na tomhle serveru nějakou zábavu, proto loguju do hry, abych se BAVIL a ne nasíral nebo byl naštvanej, že mi házíte (přeneseně) klacky pod nohy - tedy tomu, co já považuji za zábavu. Je mi jasné, že na nějakou podporu ve hře mohu po téhle kritice zapomenout, spíš si budu dávat bacha. Já jen doufám, že se vám trochu otevřou oči a uděláte server takovej, aby tu prostě hrálo víc lidí,. se kterejma se dá něco podnikat. To je asi tak všechno.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Post by Theo »

Darien wrote:...Já jen doufám, že se vám trochu otevřou oči a uděláte server takovej, aby tu prostě hrálo víc lidí,. se kterejma se dá něco podnikat. ...
Neotevrou. Vynaloz energiu niekde inde, bude to uzitocnejsie. Nic v zlom, len rada. :idea:
Ora et Labora
Locked