Thalijský WoT turnaj
Re: Thalijský WoT turnaj
Ted jsem celkem vytížený takže zase příště.
Re: Thalijský WoT turnaj
Můžu změnit svůj návrh mapy z Ensku na Ruinberg?
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Thalijský WoT turnaj
Takto dodatečně už ne. Pokud by ale nastala patová situace, tak by se jeden den ještě vybíralo mezi těmi mapami, u kterých k tomu došlo.Braenn wrote:Můžu změnit svůj návrh mapy z Ensku na Ruinberg?
V této chvíli je to na Kucikovi, Gallim a Awadarovi (případně na někom novém, kdo by se ještě do půlnoci stihnul příhlásit). Galli by si taky měl ještě dnes stihnout nominovat svůj tank.
EDIT: Pardon, omylem jsem měl na hlavní straně k Awadarovi přiřazenou mapu Ruinberg, aniž by o něčem hlasoval. Napraveno.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Thalijský WoT turnaj
pz35t ruinberg
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Thalijský WoT turnaj
No to je tak, můj odpor k Himlsdorfu je větší, než má potřeba Ensku. Ale tak co už.Fryn wrote:Takto dodatečně už ne. Pokud by ale nastala patová situace, tak by se jeden den ještě vybíralo mezi těmi mapami, u kterých k tomu došlo.Braenn wrote:Můžu změnit svůj návrh mapy z Ensku na Ruinberg?
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Thalijský WoT turnaj
Tak příště nažhav radio, spojíme se, uděláme dělostřeleckou baráž v podobě hlasů pro jednu mapu a vymažeme Himl vesnici z mapy.Braenn wrote:No to je tak, můj odpor k Himlsdorfu je větší, než má potřeba Ensku. Ale tak co už.
A můžu si na vás koupit gold ammo (i když gold ammo do kulometu je asi dost drahý dárek, himl)?
Re: Thalijský WoT turnaj
Mě je úplně jedno kde 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Thalijský WoT turnaj
Druhý Thalijský turnaj je dneškem oficiálně zahájen. Vybraná mapa je tedy Himmelsdorf a rozlosování účastníků do turnajového stromu najdete na hlavní stránce.
Předtím než se pustíte do odehrávání svých zápasů si znovu přečtěte pravidla turnaje na hlavní straně (nové a upravené části jsou zvýrazněny červeně - nejvíce je toho kvůli hrací ploše), stejně tak i doprovodná pravidla týkající se finále tohoto "ročníku" a nainstalujte ESL Battle Zone mod (odkaz na hlavní straně).
"Divokou kartu" pro tento turnaj si vylosovalo duo Bahňák/Braenn, takže tímto máme i prvního postupujícího do druhého kola
.
Ostatní tedy už můžou plánovat, kdy odehrají své zápasy. Hezkou zábavu všem.
Zlatá munice je zakázána (viz. pravidla).
Předtím než se pustíte do odehrávání svých zápasů si znovu přečtěte pravidla turnaje na hlavní straně (nové a upravené části jsou zvýrazněny červeně - nejvíce je toho kvůli hrací ploše), stejně tak i doprovodná pravidla týkající se finále tohoto "ročníku" a nainstalujte ESL Battle Zone mod (odkaz na hlavní straně).
"Divokou kartu" pro tento turnaj si vylosovalo duo Bahňák/Braenn, takže tímto máme i prvního postupujícího do druhého kola
Ostatní tedy už můžou plánovat, kdy odehrají své zápasy. Hezkou zábavu všem.
Nemám nic proti tomu, když se na nějaké mapě domluví větší skupinka, ale hlasování (stejně jako i nominace strojů), probíhá jen jednou, aby se pak nějak moc nespekulovalo a já nemusel neustále něco přepisovat.klobouk wrote:Tak příště nažhav radio, spojíme se, uděláme dělostřeleckou baráž v podobě hlasů pro jednu mapu a vymažeme Himl vesnici z mapy.Braenn wrote:No to je tak, můj odpor k Himlsdorfu je větší, než má potřeba Ensku. Ale tak co už.
A můžu si na vás koupit gold ammo (i když gold ammo do kulometu je asi dost drahý dárek, himl)?
Zlatá munice je zakázána (viz. pravidla).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Tak jsem odjel s Frynem první duel ve svém životě a světe div se vyhrál jsem 2:0. Ještě se klepu jak sulc, je to dobrý adrenalin. Ještě jednou díky Frynovi za super zápas.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Thalijský WoT turnaj
Sakra. Tak to nebude ostuda, když prohraju taky se škodovkou. Kdyžtak si, Fryne, dáme zápas o americkobramborovou medaili.
PS: Ale teď vážně: zítra, když budeš online kolem sedmé večerní, Kucíku, tak se třeba potkáme. Hodil by se mi cedník do polní kuchyně.
PS: Ale teď vážně: zítra, když budeš online kolem sedmé večerní, Kucíku, tak se třeba potkáme. Hodil by se mi cedník do polní kuchyně.
Re: Thalijský WoT turnaj
Kolem druhé... no uvidím. Snad budu už doma. Taková třetí hodina by byla pro mě lepší.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Thalijský WoT turnaj
To vítězství bylo zasloužené. První hra byla docela vyrovnaná, ale v druhé jsem se ani pořádně nedostal ke slovu. V obou případech jsem velmi brzo přišel o řidiče a T1E6 je holt bohužel na své pohyblivosti velmi závislá.klobouk wrote:Sakra. Tak to nebude ostuda, když prohraju taky se škodovkou. Kdyžtak si, Fryne, dáme zápas o americkobramborovou medaili ...
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Souboj Vracas vs. Missak skončil 1:2 vítězně pro mě. Byl to velmi vyrovnaný zápas!
PS: DOporučuji se ujistit, že protivník zná pravidla a nepoužívá zlatou munici atd.
PS: DOporučuji se ujistit, že protivník zná pravidla a nepoužívá zlatou munici atd.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
