Molly23 wrote:Jen takový návrh. Když je hráč potrestán za chování na foru, možná by bylo vhodné přiložit i příspěvek, za který byl hráč potrestán, aby se ostatní vyvarovali podobných výjevů. Asi to není úplně nutné, pokud lidé znají slušné chování, ale vždycky se někdo takový najde, kdo má mez nastavenou jinak, než jiní.
...a Molly získává zeleného trollišáka!
P.S.
Třeba u Nalka bych jeho příspěvek necitoval, ještě by sis podle něj zkazil vlastní slovní projev!

Buď rád, že to DM neudělali a ušetřili tě.
Btw - bývá zvykem, že se to pošle do PM hříšníkovi, netřeba učit ostatní hráče "drzostem" (to zvládneme sami

).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín