Alchymie
Alchymie
Rád bych věděl, co si autoři představují pod hláškou
"lektvar je triviální"
znamená to že je příliš jednoduchý? nebo neúčinný? (což je...)
asi bych spíše uvítal hlášku ve smyslu:
"směs, kterou jsi tak pracně a s nasazením vlastního zdraví připravil, je úplně k ničemu..."
případně
"účinky lektvaru jsou neodhadnutelné"
či
"vypít tuhle břečku by se odvážil leda šílenec"
díky
"lektvar je triviální"
znamená to že je příliš jednoduchý? nebo neúčinný? (což je...)
asi bych spíše uvítal hlášku ve smyslu:
"směs, kterou jsi tak pracně a s nasazením vlastního zdraví připravil, je úplně k ničemu..."
případně
"účinky lektvaru jsou neodhadnutelné"
či
"vypít tuhle břečku by se odvážil leda šílenec"
díky
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymie
ALchymiu upravuju, v souasne trivialni znamena. Ze ho ze spravnych ingredienci udelas se zavrenyma ocima. TJ: jednoduchy
Re: Alchymie
Možná jsem se nedostatečně vyjádřil: hodil jsem do kotle nějaké suroviny a míchal... prostě experimentoval. Ohlásilo to: lektvar je triviální a vypadla jakási ampule. když jsem jej po dlouhém odhodlávání se a čichání hrdinně pozřel, nic se nestalo... žádný efekt (nepočítám-li, že jsem přežil). V podstatě to tedy znamenalo, že je neúčinný?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymie
napis mi do pm jak se jmenoval
Re: Alchymie
Ale to je osud pro mne zatím všech směsí, a namíchal jsem jich několik desítek - výsledek vždy lektvar triviální - ampule bez dalšího jména - po spolknutí bez účinku.melvik wrote:napis mi do pm jak se jmenoval
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Alchymie
jj přeně tak, ampule bez dalšího teď se mi objevila mapule s podibným názvem na 4 písmena, ale výsledek stejný... lektvar triviální, po požití nic nedělá... popis ampule.monstera wrote:Ale to je osud pro mne zatím všech směsí, a namíchal jsem jich několik desítek - výsledek vždy lektvar triviální - ampule bez dalšího jména - po spolknutí bez účinku.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymie
no ty slabsi, nemaj nektere ani efekt a trebas se ti jen snizi ci zvysi hody
Re: Alchymie
docela bych uvítal, kdyby tam byl nějakej popis efektu, i kdyby jen částečnej jako: necítíš žádnou změnu, cítíš se malinko odolněji, cítíš se nemotorně atd.melvik wrote:no ty slabsi, nemaj nektere ani efekt a trebas se ti jen snizi ci zvysi hody
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymie
jo, na kořalce sou taky procenta, ne ?
investujte do alkoholu, 40% jinde neni

investujte do alkoholu, 40% jinde neni
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Alchymie
hm, taky se priklanim k tomuto reseni. Dneska jsem si udelal asi deset ruznych lektvaru a sledoval svoje zachrane hody a nic-zadna zmena. Tak nevim, jak to bylo mysleno, ze ty nektere treba jen zvysi ci snizi zachrane hody...DenGrasse wrote:docela bych uvítal, kdyby tam byl nějakej popis efektu, i kdyby jen částečnej jako: necítíš žádnou změnu, cítíš se malinko odolněji, cítíš se nemotorně atd.melvik wrote:no ty slabsi, nemaj nektere ani efekt a trebas se ti jen snizi ci zvysi hody
Taky jdou vsechny pouzit i na predmety i na lidi.. nejakej ten kratkej popisek aspon ze je to dobre proti otraveni zaludku, nebo neco by se hodil.
A zase se craftí...
Re: Alchymie
Vy nedelate lektvary.Ty ampule sou nepodarene vyrobky.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Alchymie
Vyrobit jde ampule, nebo lektvar. Lisi se zpusobem pouziti. Je to proste kvuli enginu. Ampule ma pouziti na neco a lektvar jen pouziti. Oboje jde pit (Ampule tim, ze ji pouzijete na sebe) ampule jde navic hodit, pouzit na familiara, companiona, nebo na zbran. Ampule je obecne uzitecnejsi, ale pro lektvary na vypiti je vhodnejsi flaska, protoze se vypije na jedno kliknuti.
Popisek urcite ne. Kdyz neco uvaris a nelijes to do flasky, tak se na ni prece hned zazracne nevytvori etiketa s popisem ucinku.
Slovni popis, jak se po vypiti citis, se nejspis doplni.
Popisek urcite ne. Kdyz neco uvaris a nelijes to do flasky, tak se na ni prece hned zazracne nevytvori etiketa s popisem ucinku.
Slovni popis, jak se po vypiti citis, se nejspis doplni.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Alchymie
Pozor, produkt ktery ma na sobe jen nazev ,,ampule,, nic nedela, ten je nepovedenej.
Jen ty s tou zkratkou maj, bud kladne ci zaporne vlastnosti.
Jen ty s tou zkratkou maj, bud kladne ci zaporne vlastnosti.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Alchymie
to sice ne, ale máš určité tušení jestli je to k pití, nebo tím jde něco rozleptat... a můžeš podniknout spousty pokusů s jednotlivými třeba kapkami, zatímco engine ti umožňuje jen konzumaci/použití celého výrobku.... ten popisek by byl jakási náhrada. nemusel by být konkrétní, jen navádějící.kucik wrote:Popisek urcite ne. Kdyz neco uvaris a nelijes to do flasky, tak se na ni prece hned zazracne nevytvori etiketa s popisem ucinku.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Alchymie
OK. Diky za radu takze sem byl vlastne alchymisticky lemplkucik wrote:Vyrobit jde ampule, nebo lektvar. Lisi se zpusobem pouziti. Je to proste kvuli enginu. Ampule ma pouziti na neco a lektvar jen pouziti. Oboje jde pit (Ampule tim, ze ji pouzijete na sebe) ampule jde navic hodit, pouzit na familiara, companiona, nebo na zbran. Ampule je obecne uzitecnejsi, ale pro lektvary na vypiti je vhodnejsi flaska, protoze se vypije na jedno kliknuti.
Popisek urcite ne. Kdyz neco uvaris a nelijes to do flasky, tak se na ni prece hned zazracne nevytvori etiketa s popisem ucinku.
Slovni popis, jak se po vypiti citis, se nejspis doplni.
Tohle sem se v te knize o alcymii nedocetl. V tom pripade souhlasim s tim, ze by tam popisek byt nemusel.. aspon si uzijem zkouseni nove vynalezenych lektvaru na otrokach z povrchu
A zase se craftí...