Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Plánované i proběhlé srazy.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Rejty »

Sedmý velký letní sraz Thalie 2013


Termín konáni: 26. - 28. července 2013

Místo konání: Tábořiště na Úterském potoce u Hlaváčkova mlýna


Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným. Bude připraven přístřešek v případě nepřízně počasí. Poblíž je také vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program a soutěže o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného hostince U Krkovičky!!! :twisted: Kdo by nevěděl, oč se jedná, stačí navštívit Ivory. :wink:


Jedou:

- Rejty, Shaman, Aulus + Amber, Theogil + Awadar, Molly, Karolina + Diemo, Groll, Fredy, Fox, Berserk +1, Sobik, Sorrow, Igor, Rudi +1, Sváča +1, Innfra, Kopajda

ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
zeleně - nechtějí jídlo


Neví:

- Sielencer, Ikstremist

Nejedou:

- Barbar, Darkvision, Derken, Koninho87

Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Rejty »

Kdy, kde, jak:

Začátek:

Sraz se uskuteční na louce u Hlaváčkova mlýna nedaleko Konstantinových Lázní. Najít místo vám pomůže mapa. Tábořiště se nachází v přírodní rezervaci Úterského potoka. Přijíždět můžete 26. 7. 2012 (pátek) od 17:00, oficiální zahájení akce bude v 18:00. Účastníci se na místo dopraví buďto vlastním vozem a nebo se dá dojet i vlakem do Konstantinek, kde by vás někdo vyzvedl. Kdyby byly nějaké nejasnosti, tak se mi ozvěte na ICQ.

Konec:

Akce končí v neděli 28. 7. 2012 někdy odpoledne (cca. odhaduji kolem druhé hodiny). Bude možnost zůstat i déle, ale někteří to budou mit domů daleko, tak aby měli dostatek času na návrat domů.


Výbava:

Jidlo:

Jídlo si vezme každý s sebou, co uzná za vhodné. Na pátek večer bych doporučoval něco na opečení na ohni (buřty nebo klobásy). Potom snídani a oběd na sobotu, večer bude tradiční grilování u krkovičky. Přes den je možno si zajet na oběd do nedaleké vesnice. Na neděli si vemte snídani a oběd.

S sebou:

Jak už tu padlo tak spacák, karimatku / celtu a stan. Dále oblečení a obuv do přírody. Doporučuju si taky vzít repelent, komáři a jiný hmyz dokaží být opravdu otravní. Pláštěnka snad nebude potřeba, ale pro jistotu si ji vemte.

Speciální výbavou bude výzbroj. Každý si bude muset vyrobit nějakou zbraň, aby se mohl účastnit připravených aktivit. Nejjednodušší je si vyrobit meč z hokejky, štít z desky či prkem, řemdih (pomocí rukojeti z klacku, do které provrtáte díru a přivážete na provaz tenisák obalený molitanem či vatou a látkou. Meče potáhnete miralonem (což je taková izolace na trubky, tj. z podobnýho materiálu jako je karimatka). Ať už zbraň bude jakákoliv, musí byt dostatečně obalená, abyste nikoho neporanili. Kontrola zbraní bude provedena přímo na miste. Doporučeno je vzít si pracovní rukavice, abyste neměli odřené prsty. Středověký kostým a nebo oblečení v duchu Thalie je vítané.

Kdyby si někdo s výrobou neveděl rady, tak ať kontaktuje na ICQ mě.


Ubytování:

Spí se na louce, buď ve vlastním stanu nebo v připraveném přístřešku z plachet. Vemte si spacák, karimatku nebo celtu. Je tu ještě moznost domluvit spaní v penzionu v Konstantinkách, cena je cca. 250 Kč na osobu za noc. Doprava do místa ubytování je vlastní. Autem je to tam čtvrt hoďky a pěšky tak hoďku.


Program:

Aktivity:

Bude připravený program na celý víkend. Těšit se můžete na výstup na zříceninu hradu Falknštejn či Gudštejn, rytířský turnaj, bitvu a jiné zábavné aktivity. Nebyl by to sraz Thalie, kdyby chyběla všemi dobrodruhy oblíbená hospůdka u Krkovičky.

Večer u Krkovičky:

Hospůdka se nachází v Konstantinových Lázních. Pěšky je to hodinka cesty a autem něco kolem čtvrt hodinky. Na sobotu večer tu budou zamluvena místa a připravené grilování na zahrádce. Pivo zde toci chodovar, gambrinus 10, prazdroj 12, kozel světlý/černý a pak ještě nějaké lahváče a nealko pivo pro abstinenty :roll:. K dispozici bude i sud, ze kterého si budeme točit. Hostinským se pro celý večer tradičně stává Rejty. 8)

*Změna programu vyhrazena.*


Celková cena včetne večeře je *250* Kč. Peníze posílejte na účet napsaný níže a nebo osobně Rejtymu.

*Edit 1: Kdo nechce jídlo, pošle jen 100 Kč.

Číslo účtu: 1848239013/0800. U příspěvku uveďte své jméno nebo nick ze hry. A to nejpozději do 21. července, protože pak to tam jedu natvrdo domluvit.


Těší se na Vás Rejty a celá Thalie!


Skupina na Facebooku: http://www.facebook.com/events/19662656 ... 350406604/


*Edit 2:

Rozměry zbraní

Jednoruční meč - 90cm

Obouruční meč - 120cm

Jedenapůlruční meč - 100cm

Jednoruční sekera - 90cm

Obouruční sekera - 110cm

Válečné kladivo - 90cm

Palcát - 90cm

Řemdih - 40 + 35 cm (toporo + provaz s koulí)

Dýka - 40cm

štít (kruhový) - průměr 55 cm

Pokud chcete bojovat se dvěmi zbraněmi (jdou vždy jen dvě jednoručky) tak je maximální součet 130 cm (tzn. že jeden meč bude mít např. 70 cm a ten druhý 60).


*Edit 3:

Jak trefit na sraz
photter wrote:přesnější lokalizace:
silnice Plzeň - Vary (20, E49)
mezi Úněšovem a Bezvěrovem odbočit doleva na Konstantinovy Lázně (silnice 201)
neuhejbat, dokud silnice nekřižuje úterský potok v místě zvaném
starý mlýn - je to poslední bod, do kterýho je na mapě silnice (49°53'19.878"N, 13°1'6.331"E)
tam je třeba se rozkoukat a najít polňačku údolím Útrerskýho potoka po proudu - je to maličko offroad
sledovat polňačku cca 1,5 km, čumět doleva na louky a pokud by tam stála zřícenina srubu, může to bejt vono
srub - 49°52′55.48″N 13°01′43.26″E
pokud dojedete ke skupině stavení (Hlaváčkův mlýn), přejeli ste a vraťte se kousek
a přikládam mapy
Attachments
cesta na tábořiště.png
mapa-thalie.png
mapa-thalie2.png
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Rejty »

Několik fotek z minulých srazů...

* Více fotek zde http://thalie.pilsfree.cz/srazy-a-setkani-167.htm
Attachments
DSCN1403a.jpg
DSCN1393.JPG
DSCN1388.JPG
DSCN1366.JPG
DSCN1333.JPG
DSCN1213.JPG
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Rejty »

Odemčeno! Můžete se začít hlásit! Neúčast nepřípustná!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Shaman88 »

Shaman jede!
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Aulus »

Aulus a Amber na 99% taky.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Rejty »

Sakra, 1% šance na neúčast, známe NWN kostku... :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Aulus »

No právě - proto tam to jedno procento je. I v životě občas řádí NWN kostky. :mrgreen:
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Theogil I »

Pokud se nic nepo.ere tak B+B jede. Dovolenou máme zadánu už od března. :mrgreen:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by innfra »

Infra neví.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Molly23 »

Obžerství u pana Krkovičky? To si nemůžu nechat ujít. Rozhodně jedu a žrádlo chci taky! Ted jen doufám, že se přihlásí i můj trpasličí kolega, architekt alkohráze Sob. :lol:
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Shaman88 »

Uáá viditelně budu na dietě... nééé...
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Molly23 »

Shaman88 wrote:Uáá viditelně budu na dietě... nééé...
Takže voda z potoka?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by Rejty »

Shamane, nesmíš pít vodu z potoka... :var_30:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Post by karolina »

99% jedem a jídlo jasně chceme! :D
Na vyžádání.
Post Reply